Alois Rock School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alois Rock School

Mert a rock egy életforma!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
David Green
Taylor tánciskola I_vote_lcapTaylor tánciskola I_voting_barTaylor tánciskola I_vote_rcap 
Tiffany Burns
Taylor tánciskola I_vote_lcapTaylor tánciskola I_voting_barTaylor tánciskola I_vote_rcap 
Dorina McField
Taylor tánciskola I_vote_lcapTaylor tánciskola I_voting_barTaylor tánciskola I_vote_rcap 
Chelsea Lanchester
Taylor tánciskola I_vote_lcapTaylor tánciskola I_voting_barTaylor tánciskola I_vote_rcap 
Asher Black
Taylor tánciskola I_vote_lcapTaylor tánciskola I_voting_barTaylor tánciskola I_vote_rcap 
Dylan Reed
Taylor tánciskola I_vote_lcapTaylor tánciskola I_voting_barTaylor tánciskola I_vote_rcap 
Freya Huquet
Taylor tánciskola I_vote_lcapTaylor tánciskola I_voting_barTaylor tánciskola I_vote_rcap 
Alexis L. Cooper
Taylor tánciskola I_vote_lcapTaylor tánciskola I_voting_barTaylor tánciskola I_vote_rcap 
Christopher Tyriq
Taylor tánciskola I_vote_lcapTaylor tánciskola I_voting_barTaylor tánciskola I_vote_rcap 
Sebastian McKenna
Taylor tánciskola I_vote_lcapTaylor tánciskola I_voting_barTaylor tánciskola I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» FEEL THE DIFFERENCE (ex-alonetheworld)
Taylor tánciskola I_icon_minitimePént. Május 11, 2012 8:47 am by Vendég

» Gossip in the New York
Taylor tánciskola I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 26, 2012 5:26 am by Vendég

» new bloody begins
Taylor tánciskola I_icon_minitimeKedd Ápr. 17, 2012 9:27 am by Vendég

» Moonlight Course and Blessing
Taylor tánciskola I_icon_minitimeHétf. Ápr. 16, 2012 6:23 am by Vendég

» Dark Hunter FRPG
Taylor tánciskola I_icon_minitimePént. Ápr. 06, 2012 11:50 pm by Vendég

» Vampires' Night
Taylor tánciskola I_icon_minitimeKedd Márc. 27, 2012 8:38 pm by Vendég

» Dance With The Devil
Taylor tánciskola I_icon_minitimeVas. Márc. 25, 2012 6:00 am by Vendég

» Hollywood Life
Taylor tánciskola I_icon_minitimeSzer. Márc. 21, 2012 10:07 pm by Vendég

» Underworld
Taylor tánciskola I_icon_minitimeSzer. Feb. 08, 2012 8:42 am by Vendég

Keressük!
Rachelle Viktoria Morgan - Átlag diák
P.B: Lily Loveless
Inf.: Cholé J. Sanduers legjobb barátnője
____________________________________
Amy Arizant - Nagymenő
P.B: Dianna Agron
Inf.: Cholé J. Sanduers ellensége
____________________________________
Leonidas McDonald - Gettó, Táncos vagy Ágtlag
P.B: Asher Book vagy Nathan Holliday
Inf.: Asher Black legjobb barátja
_____________________________________
Antony Woolgar - Gettó, Táncos vagy Ágtlag
P.B: Tom Felton vagy Kevin Flamme
Inf.: Asher Black legjobb barátja
_____________________________________
Chatrine Smith - Táncos
P.B: Megválasztható
Inf.: Alexis L. Cooper legjobb barátnője
_____________________________________

Mira (Miranda) Havoc - Táncos
P.B: Megválasztható
Inf.: Alexis L. Cooper ellensége
_____________________________________
Masha McKenna - Táncos
P.B: Megválasztható
Inf.: Sebastian McKenna húga
_____________________________________
Anthony Robert Green - Világhírű billentyűs és gitáros
P.B: Jared Leto vagy Ian Somerhalder
Inf.: David Green nagybátyja
_____________________________________
Tyler Masterson (Powers) - Nagymenő
P.B: Nick Hoult vagy Jackson Rathbone
Inf.: Scott Masterson mostoha/fogadott bátyja

_____________________________________

Eliza McAdams -Nagymenő vagy Átlag diák
P.B: Hayley Williams
Inf.: Scott Masterson gyerekkori legjobb barátja
_____________________________________
Maddox Lanchester - Kívülálló vagy felnőtt
P.B: Sean O'Pry
Inf.: Chelsea Lanchester imádott bátyja



Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Hétf. Okt. 07, 2024 1:50 am-kor volt itt.

 

 Taylor tánciskola

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Dylan Reed
Átlag diák
Átlag diák
Dylan Reed


Hozzászólások száma : 32
Age : 29
Join date : 2011. Oct. 31.

Taylor tánciskola Empty
TémanyitásTárgy: Taylor tánciskola   Taylor tánciskola I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 6:03 am

Hamarosan...
Vissza az elejére Go down
Jaden A. Sampson
Táncos
Táncos
Jaden A. Sampson


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2011. Oct. 31.

Taylor tánciskola Empty
TémanyitásTárgy: Re: Taylor tánciskola   Taylor tánciskola I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 7:00 am

Taylor tánciskola Jaden_reag
Lexi
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Még szerencse, hogy találtam megfelelő személyt, hogy kisegítsen. Kate nagyon meg fogja ezt bánni, csak legyen vége a fellépésnek. Tudta, hogy mire vállalkozik, erre visszalép. Komolyan mondom, hogy életemben nem hagytak még ekkora pácban, mint most. Örök hála most Lexi-nek, hogy kisegít. Épp a táncterembe megyünk, ahol minden bizonnyal már várnak a többiek. De stílusosan kések, mint általában mindig, ha új személyt hozok. Nem kell sok idő, már meg is érkeztünk. Kiszállok, majd Lexi irányítva, belépek a terembe.
– Hey srácok. Bocs a késésért, új személy jött! –jelentem be, miközben Lexi-re mutatok. Mindenki üdvözli, aki a teremben van. – Az öltöző az elsőn fel, majd balra. Siess. –mosolyodtam el halványan. Még Lexi elmegy átöltözni, addig én a többiekkel beszélgetek.
– Kate helyett jött, úgy, hogy legyetek vele segítőkészek. Hamar beletanul a lépésekbe, de még nem tudja mindet, viszont igyekszik. –mosolyogva mondom a többieknek, akik szintén mosolyognak, majd az egyik lány meg is szólal.
– Ne aggódj, gyorsan beilleszkedik majd. –mosolygott a lány, majd a mellette lévő is megszólal.
– Kate, hogy-hogy nem jött? –kérdi Jess.
– Bemondta az unalmast és faképnél hagyott minket. Nekem meg ugyebár találni kellett valakit a helyére, és ő rá gondoltam. Na még elkészül addig bemelegítés. –adtam az utasítást és már mindenki melegített. Majd ha Lexi lejön, akkor elkezdjük a csoportos bemelegítést is.
Vissza az elejére Go down
Alexis L. Cooper
Táncos
Táncos
Alexis L. Cooper


Hozzászólások száma : 26
Age : 30
Join date : 2011. Oct. 25.
Tartózkodási hely : pokooool

Taylor tánciskola Empty
TémanyitásTárgy: Re: Taylor tánciskola   Taylor tánciskola I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 2:43 am

Taylor tánciskola Tumblr_lsv0i6ebPX1qh91jxo2_500
Jaden


Új programon van a hétre. De még mindig nem hiszem el. Hirtelen jött, de egyel talán nem bánom: háttértáncos leszek. Igaz, én elől szeretek táncolni, de ez most más. Jaden kért fel, és én gondolkozás nélkül elfogadtam. Még jó!
És most éppen a táncterem felé tartunk, az első próbámra. Kicsit izgulok, egy teljesen új társasággal fogok gyakorolni. Jaden nyomában beléptem a terembe, és egy kedves mosolyt az arcomra varázsoltam.
-Helló!
Köszöntem félhangosan, egy intés kíséretével. Körbenéztem a társaságon: pár ismerős arcot találtam, a többiek eléggé ismeretlenek. De végül is nem ez a lényeg...
Csak bólintok Jaden szavaira, majd útra keltem megkeresni az öltözőt. Futólépésben haladtam a lépcsőn, majd sietősen mentem balra, a folyosón. Egy-két raktár, majd ráleltem a női öltöző jelére. Benyitottam, pár cucc szétdobálva a padokon. Egy üres helyre lepakoltam, majd gyors mozdulatokkal átöltöztem. Egy rózsaszín rövidnadrágot, egy sötét toppot egy kényelmes tornacipővel vettem fel.
Sétálva mentem a folyosón, de a lépcsőket már kettesével szedtem. Végül megérkeztem, és lassan nyitottam be.
-Nos... Megjöttem!
Vigyorogtam, és Jaden mellé sétáltam. Ismét körbepillantottam. Mindenki a bemelegítéssel van elfoglalva. Hamarosan én is csatlakozok.
-És most?
Kérdeztem kíváncsian, és vidáman függesztettem pillantásomat Jaden-re. Várom a parancsot, addig is itt maradok.


________________________________________________________
Megjegyzés: Nem lett a legjobb... nézd el nekem Rolling Eyes
Öltözet: Katt!
Vissza az elejére Go down
Jaden A. Sampson
Táncos
Táncos
Jaden A. Sampson


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2011. Oct. 31.

Taylor tánciskola Empty
TémanyitásTárgy: Re: Taylor tánciskola   Taylor tánciskola I_icon_minitimeSzer. Nov. 09, 2011 3:44 am

Taylor tánciskola Jaden_reag
Lexi
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mindenki bőszen melegített, Lexi öltözött, én pedig figyeltem a srácokat, közben átnéztem az edzéstervet. Halványan elmosolyodom, kicsit nehéz lesz, amit felírt nekünk Jacob, de csak összehozzuk majd. Jól összeszokott kis csapat vagyunk mi, és hiszem, hogy Lexi a lehető legkönnyebben be fog tudni illeszkedni. Ha elakad, akkor úgy is segítünk neki. Mindenki segíti a másikat, ezért is szeretem őket nagyon. Az újoncunk is hamarosan megérkezik nemsokára, összehajtom a lapot, és beállok a többiek elé. Feléjük fordulva intek, hogy hagyják abba a bemelegítést és figyeljenek.
– Először is bemutatom nektek Alexis Cooper-t, aki volt olyan kedves és beugrott Kate helyett. –a lányra mutatok, és közben mosolygok. A többiek pedig mind egy-egy kedves üdvözléssel illeti. A köszönések után folytatom a monológot.
– Mint tudjátok, egy hét múlva fellépés. Szeretném elkerülni azt, amit Kate csinált, így felteszem a kérdést. Ki akar még távozni? –hangomon komolyság hallatszik. Mindenki összenézett, nézte a másikat, hogy esetleg meghátrál e. Két perc némaság után senki nem lépett vissza.
– Ha így állunk, akkor örülök a döntéseteknek és bízok bennetek. Akkor álljatok be és kezdjük az edzést. –mosolyodtam el, majd Lexi-t magamhoz invitáltam, utána pedig a helyére vezettem, ami az első sor bal szélén van. – Itt állsz a bemelegítésnél. A többit majd mondom. –ismét csak mosolyogni tudok. Miután mindenki megtalálta a helyét, legelőre léptem és elkezdtem az edzést. Először egy kis karnyújtás, majd helyben ugrálás követi.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Megjegyzés: Az enyém se jobb, és elnézem neked ^^
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Taylor tánciskola Empty
TémanyitásTárgy: Re: Taylor tánciskola   Taylor tánciskola I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Taylor tánciskola
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Alois Rock School :: Passion city :: Belváros-
Ugrás: