Alois Rock School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alois Rock School

Mert a rock egy életforma!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
David Green
Dorina McField szobája I_vote_lcapDorina McField szobája I_voting_barDorina McField szobája I_vote_rcap 
Tiffany Burns
Dorina McField szobája I_vote_lcapDorina McField szobája I_voting_barDorina McField szobája I_vote_rcap 
Dorina McField
Dorina McField szobája I_vote_lcapDorina McField szobája I_voting_barDorina McField szobája I_vote_rcap 
Chelsea Lanchester
Dorina McField szobája I_vote_lcapDorina McField szobája I_voting_barDorina McField szobája I_vote_rcap 
Asher Black
Dorina McField szobája I_vote_lcapDorina McField szobája I_voting_barDorina McField szobája I_vote_rcap 
Dylan Reed
Dorina McField szobája I_vote_lcapDorina McField szobája I_voting_barDorina McField szobája I_vote_rcap 
Freya Huquet
Dorina McField szobája I_vote_lcapDorina McField szobája I_voting_barDorina McField szobája I_vote_rcap 
Alexis L. Cooper
Dorina McField szobája I_vote_lcapDorina McField szobája I_voting_barDorina McField szobája I_vote_rcap 
Christopher Tyriq
Dorina McField szobája I_vote_lcapDorina McField szobája I_voting_barDorina McField szobája I_vote_rcap 
Sebastian McKenna
Dorina McField szobája I_vote_lcapDorina McField szobája I_voting_barDorina McField szobája I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» FEEL THE DIFFERENCE (ex-alonetheworld)
Dorina McField szobája I_icon_minitimePént. Május 11, 2012 8:47 am by Vendég

» Gossip in the New York
Dorina McField szobája I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 26, 2012 5:26 am by Vendég

» new bloody begins
Dorina McField szobája I_icon_minitimeKedd Ápr. 17, 2012 9:27 am by Vendég

» Moonlight Course and Blessing
Dorina McField szobája I_icon_minitimeHétf. Ápr. 16, 2012 6:23 am by Vendég

» Dark Hunter FRPG
Dorina McField szobája I_icon_minitimePént. Ápr. 06, 2012 11:50 pm by Vendég

» Vampires' Night
Dorina McField szobája I_icon_minitimeKedd Márc. 27, 2012 8:38 pm by Vendég

» Dance With The Devil
Dorina McField szobája I_icon_minitimeVas. Márc. 25, 2012 6:00 am by Vendég

» Hollywood Life
Dorina McField szobája I_icon_minitimeSzer. Márc. 21, 2012 10:07 pm by Vendég

» Underworld
Dorina McField szobája I_icon_minitimeSzer. Feb. 08, 2012 8:42 am by Vendég

Keressük!
Rachelle Viktoria Morgan - Átlag diák
P.B: Lily Loveless
Inf.: Cholé J. Sanduers legjobb barátnője
____________________________________
Amy Arizant - Nagymenő
P.B: Dianna Agron
Inf.: Cholé J. Sanduers ellensége
____________________________________
Leonidas McDonald - Gettó, Táncos vagy Ágtlag
P.B: Asher Book vagy Nathan Holliday
Inf.: Asher Black legjobb barátja
_____________________________________
Antony Woolgar - Gettó, Táncos vagy Ágtlag
P.B: Tom Felton vagy Kevin Flamme
Inf.: Asher Black legjobb barátja
_____________________________________
Chatrine Smith - Táncos
P.B: Megválasztható
Inf.: Alexis L. Cooper legjobb barátnője
_____________________________________

Mira (Miranda) Havoc - Táncos
P.B: Megválasztható
Inf.: Alexis L. Cooper ellensége
_____________________________________
Masha McKenna - Táncos
P.B: Megválasztható
Inf.: Sebastian McKenna húga
_____________________________________
Anthony Robert Green - Világhírű billentyűs és gitáros
P.B: Jared Leto vagy Ian Somerhalder
Inf.: David Green nagybátyja
_____________________________________
Tyler Masterson (Powers) - Nagymenő
P.B: Nick Hoult vagy Jackson Rathbone
Inf.: Scott Masterson mostoha/fogadott bátyja

_____________________________________

Eliza McAdams -Nagymenő vagy Átlag diák
P.B: Hayley Williams
Inf.: Scott Masterson gyerekkori legjobb barátja
_____________________________________
Maddox Lanchester - Kívülálló vagy felnőtt
P.B: Sean O'Pry
Inf.: Chelsea Lanchester imádott bátyja



Ki van itt?
Jelenleg 21 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 21 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Hétf. Okt. 07, 2024 1:50 am-kor volt itt.

 

 Dorina McField szobája

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Dorina McField
Felnőtt
Felnőtt
Dorina McField


Hozzászólások száma : 73
Age : 36
Join date : 2011. Jan. 26.

Dorina McField szobája Empty
TémanyitásTárgy: Dorina McField szobája   Dorina McField szobája I_icon_minitimeCsüt. Jan. 27, 2011 10:15 pm

Az ajtón belépve, egy otthonos kis irodába kerül az ember. Itt szokta lehet leginkább megtalálni az igazgató nőt, hiszen a legtöbb idejét a birodalmában tölti. Egy ajtó vezet át a "háznak átalakított" részlegbe.
Egy igen csak nagy hálószobába érünk, ami szinte mindig rendben van. Itt egy kisebb fürdőszoba található még valamint a hálószoba sarokban a hűn szeretett gitárja és néhány hangszer felszerelés, a szekrényben kották stb.
Vissza az elejére Go down
https://rocksuli.serbianforum.info
Dorina McField
Felnőtt
Felnőtt
Dorina McField


Hozzászólások száma : 73
Age : 36
Join date : 2011. Jan. 26.

Dorina McField szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dorina McField szobája   Dorina McField szobája I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 2:02 am

Dorina McField szobája Bett5kleinlarge
Tommy Reed


Az irodámban ücsörgök már egy jó ideje. Nem tudok sok mindent magammal kezdeni, hiszen tudom, hogy egy ilyen unalmas napon senki nem fog megfordulni se nálam, se máshol. Gondoltam, majd néhány papírt kitörtök, aláírok, de aztán azt is inkább félretettem. Semmi ihletem nem volt hozzá úgy őszintén megmondva.
Egy nagy bögre kávé az asztalomon, amit néha szürcsölgetek. Közben rá is gyújtok, kávé mellé ez a legjobb. A tévé is fel van kapcsolva, de igazából nem nagyon figyelek rá. Csak ha egy ismerős dal tűnik fel, akkor azt kicsit dúdolgatom. Egy egyszerű fekete térdig érő szoknya van rajtam valamintegy tunika aminek fehér színe van és valami kiolvashatatlan fekete írást ír rajta. A magassarkú cipő nem maradhat el, valamint a szögecses kiegészítők és a nyakláncok. Kíváncsi pillantásomat néha az ajtóra vetem, majd vissza magam elé. Szívok egy slukkot a cigiből és köröket formázok miközben kifújom a füstöt.
Aztán vártalan zarja leszek figyelmes a folyosóról. Egy árnyékot látok az ajtómnál. A cigit közben elnyomom, de a kezembe veszem a kávém és elkezdem inni közben felvont szemöldökkel figyelve a személyt, aki az ajtómba toporog. Majd bejön ha akar, úgy vagyok vele.
Vissza az elejére Go down
https://rocksuli.serbianforum.info
Tommy Reed
Átlag diák
Átlag diák
Tommy Reed


Hozzászólások száma : 11
Age : 29
Join date : 2011. Oct. 31.

Dorina McField szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dorina McField szobája   Dorina McField szobája I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 2:20 am

Dorina McField

Céltalanul bolyongok a folyosókon erre-arra. Semmi szükségem ma csajok társaságára, mindig körbevesznek. Na nem mintha nem lennék jóképű, mert igen, nagyonis az vagyok, de hát néha nekem is kell a magány. Nagy unalmamban sétálgatok erre-arra, és tényleg nem tudom hova menjek. Egy ismerős ajtó előtt haladok el, ahol már annyiszor jártam... A diri irodája... Ő is egy jó csaj, nem mondom, mindig kangörcsöm lesz, amikor az egyik órán ellibben előttem és ott rázza.. Jó, elég az ilyen gondolatokból, na, inkább kopogjunk be. Megállok az ajtó előtt, és kettőt koppantok rajta, várva a beinvitálást. Majd ha megkapom, akkor bemegyek, és megállok a dirinő előtt.. Ma is jól nézki.. Szívesen.. Na jó ezt ne mert.. Khhm..
-Szép napot tanárnő.-
Illedelmesen köszönök neki, és kérdés nélkül helyet foglalok vele szemben. Annyiszor jártam itt, hogy már tudom a szabályokat kívülről.
Vissza az elejére Go down
Dorina McField
Felnőtt
Felnőtt
Dorina McField


Hozzászólások száma : 73
Age : 36
Join date : 2011. Jan. 26.

Dorina McField szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dorina McField szobája   Dorina McField szobája I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 2:36 am

Dorina McField szobája Bett5kleinlarge
Tommy Reed


-Szabad.
Szóltam előre, hiszen kopogtak. A számításaim még sem jöttek be, úgy tűnik, hogy érdeklek valakit én is a mai napon. Amikor az illető belép, meglepődöm. Nem is gondoltam volna, hogy Tommy az. Igaz, hogy elég sokat járt már itt nálam, hiszen voltak neki már büntetései is na meg... jóban vagyunk azt hiszem.
-Hányszor mondjam még, hogy ne magázz. Amúgy szia Tommy.
Kicsit nagyobb mosoly terült el az arcomon. Utálom, ha a diákjaim lemagáznak, hiszen csak 23 éves vagyok ami nem sokkal több, mint az ő koruk. Az egy dolog, hogy igazgató nő vagyok de az még nem kényszeríti őket, hogy magázzanak is. Grrr...
-Mi járatban? Mostanság keveset láttalak.
Kíváncsi lennék a gondolataira, hogy miben sántikál már megint sőt arra is, hogy vajon miért van itt. Mit tervezett vagy mit csinált, hogy ideküldték. Bár a spontán látogatásokat is szeretem, az csak úgy jól esik. A kávésbögrémet félre teszem és az italos pult felé bökök.
-Kérsz valamit?
Minden van, alkoholostól kezdve alkoholmentesig. Bármit kérhet, hétvége van. Amúgy sem vagyok az a 'hú, most ez alkoholt ivott és milesz akkor' típus.
Vissza az elejére Go down
https://rocksuli.serbianforum.info
Tommy Reed
Átlag diák
Átlag diák
Tommy Reed


Hozzászólások száma : 11
Age : 29
Join date : 2011. Oct. 31.

Dorina McField szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dorina McField szobája   Dorina McField szobája I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 3:32 am

Dorina McField


Belépve a szobájába, körülnéztem, és pillantásom inkább rajta akadt meg és a már jól ismert kaján vigyorra húztam a számat. Ezt a vigyort is már láthatta rajtam, amikor őt nézem mindig ez a vigyor ül ki az arcomra. Pillantásom megállapodik az arcánál, a szemeinél, az ajkainál, és végül a dekoltázsánál, ahol ott is időzik egy darabig, végül a teste többi részét is végignézem, már amennyit látok belőle az asztal takarása miatt.
-Jólvan, mindig elfelejtem na. Akkor újra. Szia Rina.-
Vigyorgok rá még mindig kajánul. Mázli hogy van egy tükör, és így ha belenézek pontosan rálátok Rinára... Odapillantok és még mindig kajánul vigyorgok. Nem tudom nem őt nézni.
-Gondoltam megnézlek... Ma is jól nézel ki..-
Vigyorgok rá kajánul, felállok a székből, és odasétálok az italosszekrényhez és kiveszem a vodkásüveget.. Jó, a pia az egyik szerelmem, meg néha a tépés, és azt is csak akkor amikor elcserélem Dylan valamelyik cuccát fűre, amit Blacktől szerzek... Kinyitom az üveget és egy hatalmasat húzok belőle majd odasétálok az asztal mögé, és Rina kezébe nyomom az üveget..
-Hogy mit kérek... Mondjuk.. Téged.-
Kajánul vigyorgok rá, és továbbra is őt stírölöm.. Ha ivott, visszaveszem az üveget, és meghúzom újra.
Vissza az elejére Go down
Dorina McField
Felnőtt
Felnőtt
Dorina McField


Hozzászólások száma : 73
Age : 36
Join date : 2011. Jan. 26.

Dorina McField szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dorina McField szobája   Dorina McField szobája I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 4:23 am

Dorina McField szobája Bett5kleinlarge
Tommy Reed


Kicsit kijebb gurulok a székkel, majd keresztbe teszem lábaimat és rágyújtok ismét egy szál cigire, amivel persze udvariasságból megkínálom Tommyt is. Ha vesz vesz, ha nem nem, akkor csak visszateszem az asztalra. A gyújtóért nyúlok, lassan meg is gyújtom a cigit, amibe egy jó mélyet beleszívok.
-Így mindjárt jobb.
Mosolyodom el, miközben végig Tommy pillantását figyelem. Mindig is ilyen pimasz volt, de engem valahogy sosem zavart ez a dolog. Így bírom. Hasonlít a régi önmagamra még ohó pár évvel ezelőtt. A bókra biccentek egyet, aztán elveszem tőle az üveget és iszom egy kortyot belőle.
-Köszi. Te is jól nézel ki. Valahogy tele életerővel, mint mindig.
Kacsintok. Még egyet kortyolok abból a jó erős orosz vodkából, majd visszanyújtom az üveget Tommynak és szívok a cigiből. A következő mondata sem lep meg igazán. Egy kis... játszadozás sosem árt.
-Engem? Hát akkor szerezz meg.
Nem vagyok túlzottan könnyű eset, ami azt jelenti, ha most felcsigáztam Tommy gondolatait, akkor bele kell adnia apait, anyait hogy engem sikerüljön levennie a lábáról. Ismét egy slukk, majd az üveg felé nyújtom a kezemet. Ha már piálunk, akkor normálisan.
Vissza az elejére Go down
https://rocksuli.serbianforum.info
Tommy Reed
Átlag diák
Átlag diák
Tommy Reed


Hozzászólások száma : 11
Age : 29
Join date : 2011. Oct. 31.

Dorina McField szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dorina McField szobája   Dorina McField szobája I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 4:40 am

Dorina McField


Kajánul vigyorogva nézek rá, még mindig. Most már tényleg felcsigázta a fantáziámat, meg fogom szerezni az biztos. Addig ma nem fogok innen elmenni, ameddig nem szerzem meg. A cigire megrázom a fejem.. Nekem jobb van. Előszedek két szálat..
-Szerintem, tedd el azt... Nekem jobb van.-
Előkerül a füves cigi is.. Meggyújtom, és beleszívok egyet, majd átnyújtom Rinának a szálat. Black, veled öröm üzletelni. Közben stírölöm még mindig, és ha visszaadta a cigit, akkor beleszívok egyet, és nagy kortyokat iszok a vodkából. Én bírom a piát, tényleg, nagyon bírom..
-Te sokkal jobban.. Megőrjítenek a szemeid, valahogy mindig elveszek bennük, és ki sem találok onnan.-
Vigyorgok rá, e monológ közben. Nekem tényleg csak Arra kell Rina is, de az a bökkenő benne hogy nem csak egy alkalomra, nem-nem... Közben visszaadom neki a vodkát, és ha kortyolt én is kortyolok belőle.
-Téged akarlak.. Kellesz, méghozzá rövid időn belül..-
Felhúzom, nekidőlök az asztalnak, és nagyon közel állok hozzá. Szívok egyet a cigiből, és átadom neki is hogy szívjon..
-El sem tudom mondani.. Hányszor akartam itt lenni.-
Vigyorgok rá, pimaszul, közben iszok egy-két kortyot.
Vissza az elejére Go down
Dorina McField
Felnőtt
Felnőtt
Dorina McField


Hozzászólások száma : 73
Age : 36
Join date : 2011. Jan. 26.

Dorina McField szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dorina McField szobája   Dorina McField szobája I_icon_minitimeSzer. Nov. 09, 2011 8:01 pm

Dorina McField szobája Bett5kleinlarge
Tommy Reed


Felvont szemöldökkel pillantok Tommyra, mikor előveszi a füvet. Régen én is csináltam, jó buli és nem káros. Legalább az ember jól szórakozik tőle, ha jó a kedve. Elveszem a felém nyújtott szálat, majd egy jó nagyot beleszívok és elmosolyodom.
-Ejj ejj. Honnan szedsz te ilyen dolgokat?
Kíváncsi pillantásom még mindig rá irányul, miközben elveszem a vodkát majd a cigit is. Iszok csak aztán leteszem az asztalra, ha kell neki úgyis elveszi. Én is bírom a piát mellesleg, főleg hogy a vodka a kedvencem.
-Hm... Jó felé haladsz drága.
A bók láthatóan egyáltalán nem hat meg, ilyet bárki tud mondani. Kicsit bátrabb legyen, ezt várom éppenséggel tőle. Az, meg hogy aztán mit hoz a jövő... az annyira nem érdekes. A cigiből szívok pár slukkot, még egyáltalán nem kezdem érezni a hatását. A vodka viszont kicsit már megfogta a fejemet. Közben meglepő mozdulattal ért hozzám. Persze engedek neki, sőt, kicsit közelebb is hajolok de nem csókolom meg. Inkább elveszem tőle a piás üveget és iszok egyet-kettőt, majd a füstöt, amit a cigiből szívtam, ráfújom. Nem ülök vissza a székre, inkább én is nekidőlök az asztalnak és oldalvást pillantok Tommy felé. Kíváncsi leszek a következő reakcióra nagyon.
Vissza az elejére Go down
https://rocksuli.serbianforum.info
Tommy Reed
Átlag diák
Átlag diák
Tommy Reed


Hozzászólások száma : 11
Age : 29
Join date : 2011. Oct. 31.

Dorina McField szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dorina McField szobája   Dorina McField szobája I_icon_minitimeVas. Nov. 20, 2011 3:45 am

Dorina McField

Nem szólok semmit a mondanivalójára, csak iszok, szívok, iszok, szívok és iszok. Így megy ez, és még egyáltalán nem rúgtam be vagy valami ilyesmi. Le sem veszem a pillantásomat róla, olyan szemekkel pillantok rá, mint ha most azonnal le tudnám vetkőztetni, akár csak egy pillantással is. Ennek a hatását én már érzem, ő már láthatja is, tudja ő is nagyon jól, hogy hol. Amikor nem csókol meg, morgok egyet nem jól esően, és beszívom a füstöt, amit felém fújt. Amikor mellém támaszkodik, felé fordulok, magamhoz húzom, beletúrok a hajába, és hevesen megcsókolom. Egy picit meg is emelem, és elindulok hátra, a szobája felé, mindent itt hagyva. A cigit elszívtam, a másikat nem gyújtottam meg. Hátrálok vele a szobába, nekiütközök az ajtófélfának, de még mindig nem teszem le, hanem tovább csókolom, beérek a szobába, és becsukom az ajtót, meg be is zárom.. Egy pillanatra megállok, leteszem, és végigsimítok a felsőtestén.
-Akarlak... Itt, és most.-
Újból megcsókolom, és az ágyhoz húzom... Én irányítok, akkor is...
Vissza az elejére Go down
Dorina McField
Felnőtt
Felnőtt
Dorina McField


Hozzászólások száma : 73
Age : 36
Join date : 2011. Jan. 26.

Dorina McField szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dorina McField szobája   Dorina McField szobája I_icon_minitimeSzomb. Nov. 26, 2011 2:11 am

Dorina McField szobája Bett5kleinlarge
Tommy Reed


Érdekesen néz rám. Én pedig cinkosan rá, hátha valamit észrevesz vagy nem tudom... igazából azt sem tudom, mit kéne észrevennie, meg azt sem, hogy én mit akarok pontosan. Nem is szólunk már végül egymáshoz, inkább csak stíröljük egymást meg iszunk és szívunk. Az fű meg a pia elég érdekes hatást gyakorol rám, kicsit megszédülök néha, meg jobb kedvem lesz az átlagnál. Amikor Tommy rámnéz, halványan elvigyorodom és elkuncogom magamat, aztán pedig kiveszem a kezéből a piát és két kortyot még iszok abból. Lassan elfogy az üveg vodka.
A cigit elnyomom, majd ekkor magához húz váratlanul megcsókol. Nem ellenkezek, időm sincs, meg most perpillanat annyi eszem se de nem baj. Aztán felemel. Nem ellenkezek, a kezemet a nyakára fonom, beletúrok a hajába. Aztán a nyakát harapdálom meg kicsit mikor az ajtófélfának nekimegy.
Nem szólok semmit, csak végig hagyom magamat. Kíváncsi pillantást vetek rá akkor is, amikor mondja, hogy akar... láthatóan nem nagyon akarok ellenkezni, csak ismét elkuncogom magamat és gyorsan leoperálom róla a pólóját, majd körmeimet végighúzom a hátán még egyelőre finoman...

+18 Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://rocksuli.serbianforum.info
Ajánlott tartalom





Dorina McField szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dorina McField szobája   Dorina McField szobája I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Dorina McField szobája
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Alois Rock School :: Alois Rock iskola :: Nyugati szárny-
Ugrás: