Alois Rock School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alois Rock School

Mert a rock egy életforma!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
David Green
Balkon I_vote_lcapBalkon I_voting_barBalkon I_vote_rcap 
Tiffany Burns
Balkon I_vote_lcapBalkon I_voting_barBalkon I_vote_rcap 
Dorina McField
Balkon I_vote_lcapBalkon I_voting_barBalkon I_vote_rcap 
Chelsea Lanchester
Balkon I_vote_lcapBalkon I_voting_barBalkon I_vote_rcap 
Asher Black
Balkon I_vote_lcapBalkon I_voting_barBalkon I_vote_rcap 
Dylan Reed
Balkon I_vote_lcapBalkon I_voting_barBalkon I_vote_rcap 
Freya Huquet
Balkon I_vote_lcapBalkon I_voting_barBalkon I_vote_rcap 
Alexis L. Cooper
Balkon I_vote_lcapBalkon I_voting_barBalkon I_vote_rcap 
Christopher Tyriq
Balkon I_vote_lcapBalkon I_voting_barBalkon I_vote_rcap 
Sebastian McKenna
Balkon I_vote_lcapBalkon I_voting_barBalkon I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» FEEL THE DIFFERENCE (ex-alonetheworld)
Balkon I_icon_minitimePént. Május 11, 2012 8:47 am by Vendég

» Gossip in the New York
Balkon I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 26, 2012 5:26 am by Vendég

» new bloody begins
Balkon I_icon_minitimeKedd Ápr. 17, 2012 9:27 am by Vendég

» Moonlight Course and Blessing
Balkon I_icon_minitimeHétf. Ápr. 16, 2012 6:23 am by Vendég

» Dark Hunter FRPG
Balkon I_icon_minitimePént. Ápr. 06, 2012 11:50 pm by Vendég

» Vampires' Night
Balkon I_icon_minitimeKedd Márc. 27, 2012 8:38 pm by Vendég

» Dance With The Devil
Balkon I_icon_minitimeVas. Márc. 25, 2012 6:00 am by Vendég

» Hollywood Life
Balkon I_icon_minitimeSzer. Márc. 21, 2012 10:07 pm by Vendég

» Underworld
Balkon I_icon_minitimeSzer. Feb. 08, 2012 8:42 am by Vendég

Keressük!
Rachelle Viktoria Morgan - Átlag diák
P.B: Lily Loveless
Inf.: Cholé J. Sanduers legjobb barátnője
____________________________________
Amy Arizant - Nagymenő
P.B: Dianna Agron
Inf.: Cholé J. Sanduers ellensége
____________________________________
Leonidas McDonald - Gettó, Táncos vagy Ágtlag
P.B: Asher Book vagy Nathan Holliday
Inf.: Asher Black legjobb barátja
_____________________________________
Antony Woolgar - Gettó, Táncos vagy Ágtlag
P.B: Tom Felton vagy Kevin Flamme
Inf.: Asher Black legjobb barátja
_____________________________________
Chatrine Smith - Táncos
P.B: Megválasztható
Inf.: Alexis L. Cooper legjobb barátnője
_____________________________________

Mira (Miranda) Havoc - Táncos
P.B: Megválasztható
Inf.: Alexis L. Cooper ellensége
_____________________________________
Masha McKenna - Táncos
P.B: Megválasztható
Inf.: Sebastian McKenna húga
_____________________________________
Anthony Robert Green - Világhírű billentyűs és gitáros
P.B: Jared Leto vagy Ian Somerhalder
Inf.: David Green nagybátyja
_____________________________________
Tyler Masterson (Powers) - Nagymenő
P.B: Nick Hoult vagy Jackson Rathbone
Inf.: Scott Masterson mostoha/fogadott bátyja

_____________________________________

Eliza McAdams -Nagymenő vagy Átlag diák
P.B: Hayley Williams
Inf.: Scott Masterson gyerekkori legjobb barátja
_____________________________________
Maddox Lanchester - Kívülálló vagy felnőtt
P.B: Sean O'Pry
Inf.: Chelsea Lanchester imádott bátyja



Ki van itt?
Jelenleg 18 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 18 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Hétf. Okt. 07, 2024 1:50 am-kor volt itt.

 

 Balkon

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Dorina McField
Felnőtt
Felnőtt
Dorina McField


Hozzászólások száma : 73
Age : 36
Join date : 2011. Jan. 26.

Balkon Empty
TémanyitásTárgy: Balkon   Balkon I_icon_minitimeCsüt. Jan. 27, 2011 10:30 pm

Erkélynek kikiáltott helyszín, ahol a diákok szintén a tájban tudnak gyönyörködni. Innen fél vidéket be lehet látni, csak szép időnek kell lennie, ami mondjuk annyira nem gond, hiszen a tenger mentén szinte mindig meleg van, akár még télen is.
Két szék, egy asztal és egy korlát található a balkonon, ahol a diákok szintén el tudják ütni szabadidejüket.

Vissza az elejére Go down
https://rocksuli.serbianforum.info
Tiffany Burns
Nagymenő
Nagymenő
Tiffany Burns


Hozzászólások száma : 77
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 27.

Balkon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Balkon   Balkon I_icon_minitimeKedd Nov. 01, 2011 12:14 am

Balkon Joe-joe-brooks-14490902-100-100Balkon Joe-joe-brooks-14490902-100-100Balkon Joe-joe-brooks-14490902-100-100
Dylan Reed


Mai első utam a balkonra hozott. Nem tudom miért, egyszerűen csak úgy döntöttem, hogy itt lesz a legjobb kezdete a mai napomnak. Egy csésze kávé van nálam, ebédelni luxus. Mégn em is vagyok éhes... majd később bekapok valamit szerintem. Ami meglepett, hogy nincs egyáltalán hideg. A nem túl vastag ruhámban egyáltalán nem fázom. Mellesleg hajam össze van kötve kivételesen és így látszanak a fülbevalóim is, amiből van egy pár jobb oldalt...
Nekidőlök a korlátnak, néha kortyolok egyet a kávéból. Aztán kicsit piszkálgatni kezdem a piercingemet.
Unalom van. Az ingem ujját közben felhajtom. Aztán leteszem a bögrémet a korlátra, de vigyázok rá, nem szeretném valakinek a fejére ejteni. Szeretném, ha valaki bejönne még, mert egyedül kissé... nagyon unalmas így. Daviddel nem beszéltem már ki tudja mi óta, de nem is nagyon érdekel most a dolog, úgy őszintén.
Vissza az elejére Go down
Dylan Reed
Átlag diák
Átlag diák
Dylan Reed


Hozzászólások száma : 32
Age : 29
Join date : 2011. Oct. 31.

Balkon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Balkon   Balkon I_icon_minitimeKedd Nov. 01, 2011 12:39 am

Balkon Dylan_reag
Tiff
--------------------------------------------------------------------------------------------
Teljesen szétunom magam egyedül. Nem tudok mit csinálni, Tom meg már idegesítő egy kicsit. Jobb ötlet nincs, kimegyek egy kicsit friss levegőt szívni… mondjuk a Balcon megteszi. Felveszek egy fekete farmert, a tornacsukámat, meg keresek valami felsőt. El se tudom hinni, hogy Tom megint hozzám pakolta be a cuccát. Nem igaz, hogy nem tudja megtalálni a saját szekrényét. Na mindegy… A sok ruha közül, kitúrtam egy fehér rövid ujjú pólót, amire még egy dzsekit is felveszek. Legfeljebb ha melegem lesz, majd levetem. Halk léptekkel indulok meg a Balcon felé, egyáltalán nem számítok arra, hogy valaki ott lesz. Mikor kilépek, meglepetten tapasztalom, hogy nem egyedül vagyok. Ha jobban belegondolok, legalább lesz társaságom. Közelebb sétálok Tiff-hez, nekidőlök a korlátnak, úgy figyelek a lányra. Kicsit bátortalanul, de ráköszönök.
– Szia Tiff. Hogy vagy? –érdeklődök vigyorogva, és csak remélni tudom, hogy nem téveszt össze az öcsémmel. Bár kitudja, egyáltalán nem is lepne meg a dolog.


A hozzászólást Dylan Reed összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Nov. 01, 2011 12:50 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Tiffany Burns
Nagymenő
Nagymenő
Tiffany Burns


Hozzászólások száma : 77
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 27.

Balkon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Balkon   Balkon I_icon_minitimeKedd Nov. 01, 2011 12:49 am

Balkon Joe-joe-brooks-14490902-100-100Balkon Alissa-White-Gluz-the-agonist-25030203-100-100Balkon Joe-joe-brooks-14490902-100-100
Dylan Reed

Nem sokkal később, zajokat hallok a hátam mögül. Nem ijedek meg rá, hiszen gondolom, hogy nem valami szellem vagy ki tudja mi jött be. Kicsit elmosolyodom mikor meglátom az illetőt. Dylan. Végigpillantok rajta, majd a kávésbögrémet leteszem a mögöttem lévő asztalra. Elfogyott.
-Szia Dylan! Rég láttalak. - Szerencsémre meg tudom őket különböztetni a stílusuk miatt. Remélem azért most is beletrafáltam a dologba. Átalában eltalálom, de mondjuk volt már rá eset, még az ismerkedésünk legelején, hogy összezavartak nagyon.
-Köszönön nagyon jól. Na és te? Merre voltál elveszve? - Kérdő pillantásomat nem veszem le róla. Valami vonzott mindig is hozzá, csak aztán amikor Daviddel voltam, nem beszéltünk olyan túlzottan sokat. De ki tudja, lehet most minden olyan lesz mint volt, lehet hogy több és jobb is annál. A mosoly nem tűnik el az arcomról, próbálom a legjobb oldalamat mutatni ma. Egyelőre csak hallgatom, hogy mit fog mesélni, már ha fog, miközben a korlátnak támaszkodom és kényelmesen elhelyezkedem.
Vissza az elejére Go down
Dylan Reed
Átlag diák
Átlag diák
Dylan Reed


Hozzászólások száma : 32
Age : 29
Join date : 2011. Oct. 31.

Balkon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Balkon   Balkon I_icon_minitimeKedd Nov. 01, 2011 1:34 am

Balkon Dylan_reag
Tiff
--------------------------------------------------------------------------------------------
Szerencsére megismert és nem kevert össze a tesómmal. Ez már egy jó pont a számára, amit egy vigyorral adok tudtára. Igaz nem tudom, hogy veszi-e a lapot, de végül is mindegy.
– Pedig nem vagyok elveszve. –vigyorogtam el, miközben végig a szemeibe néztem, már amennyire el tudtam kapni a pillantását. Mindig is tetszett Tiff, csak jól titkoltam. Persze az is közrejátszott, hogy David-del járt, de ahogy tudom, már nem.
– Én is jól vagyok. Örülök, hogy végre nem tévesztettek össze Tommy-val. Én nem voltam elveszve, mindig itt voltam a suliban. Lehet csak nem futottunk össze. –vonom meg a vállamat. Talán itt a megfelelő alkalom, hogy mindent előröl kezdjünk. Csak nem kellene ezt az alkalmat elcseszni, mert nem tudom, hogy lenne-e újabb alkalmam.
– Figyelj, lenne kedved valamit csinálni? –kérdezem bátortalanul. A csajozás soha nem volt az erősségem, nem is tudom Tom-nak, hogy megy ilyen könnyen a dolog. Tanácsot meg nem fogok kérni tőle, mert már előre tudom a reakcióját. Kíváncsian várom Tiff válaszát is közben és reménykedem, hogy nem fog nemet mondani.
Vissza az elejére Go down
Tiffany Burns
Nagymenő
Nagymenő
Tiffany Burns


Hozzászólások száma : 77
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 27.

Balkon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Balkon   Balkon I_icon_minitimeKedd Nov. 01, 2011 1:54 am

Balkon Joe-joe-brooks-14490902-100-100Balkon Alissa-White-Gluz-the-agonist-25030203-100-100Balkon Joe-joe-brooks-14490902-100-100
Dylan Reed

Megkönnyebbülten bólintok mikor kiderül, hogy nem kevertem össze őket. Egy aprócska mosollyal az arcomon hallgatom, miközben kicsit el is vörösödöm. A pillantásomat sikerült neki elkapni.
-Akkor csak én voltam elveszve. -Ami igaz is, hiszen jó ideig nem volt itt. Sajnos. Már bánja, de hát nem tehetett mást. Ez van sajnos.
-Az a lényeg, hogy jól legyél. Az összetévesztés meg hát... nem nagyon tehettek semmit ellene mert tök egyformák vagytok. - Biztató. A 'lehet hogy csak nem futottuk össze' mondatra bólintok egyet. Biztos.
-Nem futottunk, mert több mint fél évig nem voltam itt. -Aprót sóhajtok. Nem volt kellemes fél évem sőt, ez miatt vesztek el a barátságaim és az együttes is amiben énekeletem. Sajnos fel kellett áldoznom dolgokat.
-Van persze. Csak mit? -Most perpillanat ötletem nincs, szóval nagyon reménykedem benne, hogy Dylan előáll valami jó kis programmal.
Vissza az elejére Go down
Dylan Reed
Átlag diák
Átlag diák
Dylan Reed


Hozzászólások száma : 32
Age : 29
Join date : 2011. Oct. 31.

Balkon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Balkon   Balkon I_icon_minitimeKedd Nov. 01, 2011 2:28 am

Balkon Dylan_reag
Tiff
--------------------------------------------------------------------------------------------
Tiff arcszínének elváltozását egy vigyorral nyugtázom. Örülök annak, hogy sikerül egy kicsit zavarba hoznom. Ez önbizalommal tölt el, és ebből leszűrtem, hogy nincs minden veszve a vele, kapcsolatos dologgal.
– Lehet. Az igazság, hogy tényleg nem láttalak mostanság sehol sem. –sóhajtva mondom ezt. Fogalmam sincs merre lehetett, de nem vagyok annyira tapintatlan, hogy rákérdezzek. Ha elmondja, elmondja, ha nem, akkor nem. Én nem fogom erőltetni a dolgot.
– Őszintén szólva, néha jól jön a dolog. –vigyorodom el. Azért van előnye is a dolognak, hogy van egy ikertesóm. Főleg mikor felelni kell, akkor az egyikünk ezt tanulja meg, a másikunk amazt és így tudunk szerepet cserélni.
– Az sok idő… Akkor nem is csodálkozok, hogy nem találkoztunk. –lehajtott fejjel reagálok a szavaira. Fél év nagyon sok idő… Igaz elég kitartó vagyok iránta, de nem is tudtam, hogy nincs az iskolában. Most kellemeset csalódtam, de mindegy.
– Mondjuk zenélhetnénk, ha van kedved. –kérdezem mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Tiffany Burns
Nagymenő
Nagymenő
Tiffany Burns


Hozzászólások száma : 77
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 27.

Balkon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Balkon   Balkon I_icon_minitimeKedd Nov. 01, 2011 5:54 am

Balkon Joe-joe-brooks-14490902-100-100Balkon Alissa-White-Gluz-the-agonist-25030203-100-100Balkon Joe-joe-brooks-14490902-100-100
Dylan Reed


Semmi sincs elveszve, csak éppenséggel mindkettőjüknek rá kell jönni a dolgokra ugyebár. A kijelentésére nem lepődöm meg, csak egy kicsit elgondolkodtat. Elmosolyodom halványan.
-Igazából otthon voltam, mert anyám meghalt és... a bátyám nagyon ki volt akadva, össze kellett azt is kaparnom meg ilyenek. És ez fél évembe telt, már alig vártam, hogy visszajöjjek. -Sóhajtottam. Nem kell kérdeznie, ugyanis megmondom neki, hiszen bízok benne...
Elmerengek. Egy pillanatra a távolba meredek, kicsit belemélyedek a közöttünk lévő dolgokba. Nem tudom, hogy hogyan tudnék felé közeledni, szóval talán még egy kicsit várok a dolgokkal. Hátha, ő tesz valami lépést. A zenére felkapom a fejemet.
-Ez jó ötlet! Úgysem volt már részem olyanban egy jó ideje. -Lassan elindulok az ajtó felé, közben visszanézek és megvárom, hogy jöjjön ő is. Ha odaér hozzám, belé karolok és ha minden igaz, akkor elindulunk a próbaterem felé vagy valahová, ahol tudunk egy kicsit szórakozni.
Vissza az elejére Go down
Dylan Reed
Átlag diák
Átlag diák
Dylan Reed


Hozzászólások száma : 32
Age : 29
Join date : 2011. Oct. 31.

Balkon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Balkon   Balkon I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 12:11 am

Balkon Dylan_reag
Tiff
--------------------------------------------------------------------------------------------
Közelítenem kellene felé, csak azt nem tudom, hogy hogyan tegyem meg, anélkül, hogy túl nyomulósnak tartana. Igaz én soha nem voltam olyan típus, a nyomulósabb mindig is Tommy volt kettőnk közül, csak nem vallja be.
– Ohhh… ezt nem tudtam… Sajnálom… Ha bármiben tudok segíteni, szólj nyugodtan.
Mondtam együtt érzően. Nem tudtam, hogy ilyen valakivel egyáltalán megtörténhet. Én még a gondolattól is irtózom, hogy valakit elveszítsek… Képtelen lennék felfogni, ha valamelyik szerettemet elveszítsem. Még az öcsém elvesztése is tragédia lenne, bármennyire nem bírom.
– Akkor mehetünk. –vigyorogtam el, majd elindultam a próbaterem felé, de sajnos ott nem volt szabad hely. Mi tévő legyek…
– Lehet hülyén fog hangzani, de feljöhetnél a szobánkba. Ott nincs senki, nyugodtan tudunk zenélni. –kicsit bele is pirultam a szavaimba, de ez egy megfelelő alkalom.
Vissza az elejére Go down
Tiffany Burns
Nagymenő
Nagymenő
Tiffany Burns


Hozzászólások száma : 77
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 27.

Balkon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Balkon   Balkon I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 2:06 am

Balkon Joe-joe-brooks-14490902-100-100Balkon Alissa-White-Gluz-the-agonist-25030203-100-100Balkon Joe-joe-brooks-14490902-100-100
Dylan Reed

Ismerem az ikreket ahhoz, hogy tudjam, milyen Dylan. Ami mondjuk egyáltalán nem zavar, hiszen... még talán jó is így. Nem nagyon bírom azokat a csávókat akik annyira túlnyomulnának. A kijelentésre csak bólintok egyet.
-Köszi, de már minden oké. - Egyelőre legalábbis. Nem tudom, hogy meddig lesz ez így, viszont azt tudom, hogy Jamesszel sosem leszek túlságosan jó viszonyban. 'Szia' 'szia' és kész. Mivel a próbaterem nem volt szabad, ezért kérdő pillantást vettettem rá, miközben ő előállt még egy ötlettel. Nem bántam.
-Rendben van, menjünk akkor hozzád. Tényleg... melyik szobában vagy? - Érdeklődtem. Mert tényleg érdekelt a dolog, sőt a többi is, hogy mi van vele meg hogy van meg ilyenek. Ki fejezni sem tudom a dolgot.
-Melyik hangszeren szeretsz a legjobban játszani? - Miközben haladunk, ne legyünk már azért túlságosan csendben. Kell valami téma mindig.


//Folyt. köv. Kollégium: Gemelosban//
Vissza az elejére Go down
Latisha D. Leggat
Nagymenő
Nagymenő
Latisha D. Leggat


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2011. Oct. 31.

Balkon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Balkon   Balkon I_icon_minitimeVas. Nov. 13, 2011 12:21 am

Balkon Andrewgarfield34
Scott Masterson


Nem túl régen keltem fel. Egy gyors reggeli/ebéd belefért a dolgokba, hiszen nem mondhatnám, hogy olyan túlságosan sokat eszem vagy lassan. Igazából nem is tudom, hogy miért maradtam a hétvégén. Bár ami igaz, hogy a bandával jó lenne próbálni a jövő heti bulira. Nem szeretnék égni senki előtt.
Egy pohár forrócsokival a kezemben lépek ki a balkonra. Úgy gondoltam, hogy túlságosan hideg van ahhoz, hogy én ki tudjak menni az udvarra, és a balkon még kényelmesebb is igazából ebből a szempontból. Sehol senki. Mire is számítottam volna, hisz vasárnap van... ilyenkor vagy alszanak még vagy pedig hazautaztak. Helyet foglalok az egyik széken, kényelmesen hátradőlök. A tájat kezdtem el figyelni, itt mindig is imádtam ücsörögni, hiszen az ember mindig megláthat valami csodás dolgot. Kortyoltam egy aprót, vigyázva hogy ne süssem meg a számat.
Aztán egy vékony hang üti meg a fülemet, Kyra ugatását hallom. A kis 'zsebkutyát' felveszem az ölembe, aki persze teljesen nyugodtan lefekszik és simogatni kezdem. Így mindjárt az a megszokott helyzet.

-----------------------
Ruha: Simple
Vissza az elejére Go down
Scott Masterson
Nagymenő
Nagymenő
Scott Masterson


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2011. Nov. 10.

Balkon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Balkon   Balkon I_icon_minitimeVas. Nov. 13, 2011 12:50 am

Balkon B3f458d4d1ODDNDNU_40567_f6a490ab0d
Hétvége. Végre! Én ugye nem tudok hazamenni, mert igazából nincs is nagyon hobá. Apám állandóan utazgat házat nem is vesz, vagyis jó, van egy kis egyszintes lakásunk valahol Californiában, de oda meg ki a franc fog elutazni két és fél napra? Elég ha a karácsonyt és a hosszabb szüneteket töltjük ott.
Na szóval visszatérve a reggelemhez. Korán keltem. Nem tudom miért, de mostanában ez a hajlandóság szokássá fajult el nálam, minden nap hétkor ébredek és délután kettőig csak pörgök. Akkor beiktatok egy órás szunditime-ot, és aztán estig meg sem állok. Ez ma is így volt. Egy kiadós reggeli után futni mentem. Nem szoktam, és bizony kegyetlenül megszenvedtem a hideg miatt. Háromszáz méter után, amikor már a fagyhalál réme fenyegetett visszavonultam a koleszba és gitároztam inkább.
Aztán valami láthatatlan erő...talán a friss levegő és a fény hiánya arra kényszerített, hogy másszak ki egy kicsit a csigaházamból és kezdjem el végre a napomat. Tehát megfelelő társaságot keresgélve körbejártam az egész épületet, de sehol senki.
A balkonnál jártamban végre megtaláltam azt akit kerestem. Miss Leggat, az egyedüli fehérnép, akivel kellőképpen rá tudok hangolódni a hülyeségre, körülbelül olyan lökött mint én, és nagyon jól értünk ahhoz, hogy minden körülmények között tartsuk magunkat a megingathatatlan idiotizmusunkhoz.
Felcsillanó szemekkel halkan, lopakodtam Tish háta mögé, ügyelve rá, hogy még véletlen se vegyen észre, vagy halljon meg. Amint elég közel értem hozzá, befogtam a szemeit és a füléhez hajolva, elváltoztatott hangon hörögve búgtam a fülébe az egyik még múlt hónapban látott horror film legjellegzetesebb mondatát:
-Érted jöttem.- megpróbáltam nem túl játszani a kaszás szerepét, de hát sajnos nem vagyok színész. A végére odabiggyesztettem egy gonosznak és hátborzongatónak szánt kacajt is, aztán elengedtem és lehuppantam a mellette lévő székre.
- Jó reggelt.- vigyorodtam el, és közel hajolva hozzá, hogy elérjem a szőnyegcirkálót, megvakargattam Kyra fülét.- Mi a helyzet?- kérdeztem hátradőlve és lábaimat felpakolva az asztalra. Tudom moderálatlanság, de jót tesz a keringésnek.
Vissza az elejére Go down
Latisha D. Leggat
Nagymenő
Nagymenő
Latisha D. Leggat


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2011. Oct. 31.

Balkon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Balkon   Balkon I_icon_minitimeVas. Nov. 13, 2011 1:07 am

Balkon Andrewgarfield34
Scott Masterson


Már majdnem kezdem a fejemet szétunni. A vasárnapokat nagyon de nagyon nem szeretem, hiszen ilyenkor az ember nagyon semmit nem tud magával kezdeni. Sóhajtok egyet, majd a csokimra pillantok. Végigsimítok Kyrán, aki persze kiterülve az ölembe élvezi a dolgokat.
Belekortyolok a csokiba. Finom, ettől csak pörögnek majd később a hormonjaim, több mint valószínű. Nem sokat iszok ilyet sőt, nem is sokat eszek semmi különlegeset ugyebár a másik mániám hogy csakis az egészséges életmód. Nem is tudom már, hogy honnan jött ez a dolog nálam... Régen volt. Teljesen eltereli a figyelmemet közben a táj meg Kyra és a gondolataimba is igen csak bele vagyok merülve ami azt illeti, mivel a jövő heti koncert menetét valószínűleg majd én szervezem meg. Néha-néha halványan elmosolyodom, aztán pedig elsötétül minden. Arra kapom fel a fejemet, hogy valaki befogja a szemem. El nem tudom képzelni az érdekes hangról és a kijelentésből, hogy vajon ki lehet ez. Csak annyit, hogy az illető az tutira pasi. Amikor az 'érted jöttem' mondat elhangzik, kicsit kiráz a hideg, hiszen emlékszem erre a horrorfilmre. Mikor elveszi kezét, megfordulok és oldalba bököm.
-Scott! Ne ijesztgess!
Nevetek fel. Ő a tökéletes bajtárs és barát szerepét játssza az életemben, nélküle el sem lehetne képzelni a dolgokat már. Mindig sikerül kitalálnunk valami érdekeset. Kyra a másik oldalára fordul amikor Scott megsimogatja.
-Szija. Hát... nagyon semmi érdekes. Képzeld, a COD fellép jövőhéten a bulin! Ugye eljössz?
Engem ugyan nem zavar, hogy felpakolja a lábát az asztalra. Tőle igazából semmin nem lepődök már meg. Így jó ahogy van. Kortyolok a csokiból, majd Scott felé tartom.
-Kérsz? Forrócsoki. Amúgy veled mizu? Mesélj... történt valami?

-----------------------
Ruha: Simple
Vissza az elejére Go down
Scott Masterson
Nagymenő
Nagymenő
Scott Masterson


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2011. Nov. 10.

Balkon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Balkon   Balkon I_icon_minitimeVas. Nov. 13, 2011 3:01 am

Balkon B3f458d4d1ODDNDNU_40567_f6a490ab0d

Nem hittem volna, hogy ennyire meglepem. Vagy ennyire jól megy a horror filmekben felvonultatott különböző szörnyűséges figurák hanglejtésének utánzása, vagy Tish merült el gondolatainak világában. Vagy a kettő együtt. A lényeg akkor is annyi, hogy sikerült meglepnem. Több nem is kell a hangulatomat szimbolizáló léggömb felpumpáláshoz, oké még lenne egy két dolog, de azt azt hiszem nem illene most felsorolnom.
- Nem már, hogy megijedtél.
Vigyorodtam el megjátszott döbbenettel. Elkezdem vakargatni Kyra-t, aki mint jó házi kedvenc engedelmesen tűri, és nem harapja le a karomat, ahogy legelső találkozásunkkor tette. És hiába mondja bárki is, hogy csak egy kis karcolás az egész, az a kutya akkor is az életemre tört, mégpedig nem jó szándékkal.
- Hát...nem nagyon terveztem- ekkor pillantásom megakadt a szemein, amik olyan reménykedően tapadtak az arcomra, hogy a bűntudat kezdett el környékezni, ezért a kijelentésemért.- De talán benézek, egy kicsit.- adtam meg magam sóhajtva.
Az ok, amiért nem tudok lenni az iskolám bálján, és miért nem tudok az első sorban csápolni az egyik legjobb barátom koncertjén, túl bonyolult, hogy röviden el tudjam magyarázni. Talán ha annyit mondok, hogy apám a fő indok, sok mindent megmagyarázhat.
- Öhm, köszi.- Kíváncsian szagoltam bele a bögrébe, és miután az illatminta átment a teszten, belekortyoltam.- Nem rossz,nem rossz.- bólogattam mosolyogva.- Ezt te csináltad?- kérdeztem miközben visszanyújtottam neki a forró csokit.
- Hát igazából? Nem sok minden, unatkozom, sok a lecke, fárasztó a suli és még sorolhatnám. Csak a szokásos.
Jegyeztem meg a körmeimet vizsgálgatva. Még a hülye is kitalálná, hogy csak süketelek, de azt, hogy Freyával találkoztam valahogy nem szívesen mondanám el neki. Sem senki másnak. Sokan még azt sem tudják miért lett vége az egésznek.
Vissza az elejére Go down
Latisha D. Leggat
Nagymenő
Nagymenő
Latisha D. Leggat


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2011. Oct. 31.

Balkon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Balkon   Balkon I_icon_minitimeVas. Nov. 13, 2011 4:23 am

Balkon Andrewgarfield34
Scott Masterson


Na igen. Kyra elég érzékeny az ismeretlenekre és nem szereti, ha az első találkozásnál megsimogatják. Talán olyan védőösztöne van rám vagy nem tudom. Sokan mondták már, hogy érdekes a kutya, mint a gazdája is. Azért kicsit meglepő néha.
-Nem hallottad a hangsúlyt? Nem ijedtem meg.
Elkuncogtam magamat a végére, hiszen egy ilyen kis trükk... maximum tényleg akkor ijeszthet meg, ha totálisan el vagyok keveredve valamivel és nem figyelek kicsit sem. Aztán nagyon meglepett a kijelentése. Nem tervezett? Először nem is értettem mit akar evvel. Nagy szemeimmel pillantok rá, majd a tájra és bólintok egyet.
-Remélem el tudsz jönni egy kicsit tényleg.
Nem szeretnék tolakodó lenni, úgyhogy nem kérdezek rá, hogy miért nem jönne el. Lehet, hogy csak csupán nem szereti ezeket a bálokat vagy valami, de akár más ok is... viszont lehet, hogy jobb lenne nem jártatni ilyen dolgokon az agyamat. Hagytam, hogy Kyrát simogassa tovább, de azért figyeltem szemem sarkából a kutyus reakcióját, hiszen nem mindig van neki jó napja és olyankor mindenkire allergiás.
-Én csináltam. Tudod, izgalmasabb beosonni a konyhába és megcsinálni magamnak minthogy kikérjem az ebédlőben, ahol mellesleg lehet, hogy elküldenek vele a fenébe.
Vonok vállat vigyorogva miközben nagyot vigyorgok. Ő is tudja milyen vagyok, hogy szeretek mindent inkább magamnak megcsinálni és kell egy kis... izgalom is.
-Akkor neked is érdekes lehet... Amúgy elég régen is láttalak, hol voltál elveszve?
Kicsit bizonytalanul teszem fel a kérdést, tapogatózva. Nem szeretném semmivel sem megbántani vagy valami, túlságosan fontos ő számomra. Nő ügyekben pedig szívesen meghallgatom ha kell, és persze ha elmondja, de rákérdezni most éppen eszembe se jutna, elvagyok keveredve avval, hogy ő hogy van meg hogy minden rendben van e vele.

-----------------------
Ruha: Simple
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Balkon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Balkon   Balkon I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Balkon
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Alois Rock School :: Alois Rock iskola :: Keleti szárny-
Ugrás: