Alois Rock School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alois Rock School

Mert a rock egy életforma!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
David Green
Tetőtér I_vote_lcapTetőtér I_voting_barTetőtér I_vote_rcap 
Tiffany Burns
Tetőtér I_vote_lcapTetőtér I_voting_barTetőtér I_vote_rcap 
Dorina McField
Tetőtér I_vote_lcapTetőtér I_voting_barTetőtér I_vote_rcap 
Chelsea Lanchester
Tetőtér I_vote_lcapTetőtér I_voting_barTetőtér I_vote_rcap 
Asher Black
Tetőtér I_vote_lcapTetőtér I_voting_barTetőtér I_vote_rcap 
Dylan Reed
Tetőtér I_vote_lcapTetőtér I_voting_barTetőtér I_vote_rcap 
Freya Huquet
Tetőtér I_vote_lcapTetőtér I_voting_barTetőtér I_vote_rcap 
Alexis L. Cooper
Tetőtér I_vote_lcapTetőtér I_voting_barTetőtér I_vote_rcap 
Christopher Tyriq
Tetőtér I_vote_lcapTetőtér I_voting_barTetőtér I_vote_rcap 
Sebastian McKenna
Tetőtér I_vote_lcapTetőtér I_voting_barTetőtér I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» FEEL THE DIFFERENCE (ex-alonetheworld)
Tetőtér I_icon_minitimePént. Május 11, 2012 8:47 am by Vendég

» Gossip in the New York
Tetőtér I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 26, 2012 5:26 am by Vendég

» new bloody begins
Tetőtér I_icon_minitimeKedd Ápr. 17, 2012 9:27 am by Vendég

» Moonlight Course and Blessing
Tetőtér I_icon_minitimeHétf. Ápr. 16, 2012 6:23 am by Vendég

» Dark Hunter FRPG
Tetőtér I_icon_minitimePént. Ápr. 06, 2012 11:50 pm by Vendég

» Vampires' Night
Tetőtér I_icon_minitimeKedd Márc. 27, 2012 8:38 pm by Vendég

» Dance With The Devil
Tetőtér I_icon_minitimeVas. Márc. 25, 2012 6:00 am by Vendég

» Hollywood Life
Tetőtér I_icon_minitimeSzer. Márc. 21, 2012 10:07 pm by Vendég

» Underworld
Tetőtér I_icon_minitimeSzer. Feb. 08, 2012 8:42 am by Vendég

Keressük!
Rachelle Viktoria Morgan - Átlag diák
P.B: Lily Loveless
Inf.: Cholé J. Sanduers legjobb barátnője
____________________________________
Amy Arizant - Nagymenő
P.B: Dianna Agron
Inf.: Cholé J. Sanduers ellensége
____________________________________
Leonidas McDonald - Gettó, Táncos vagy Ágtlag
P.B: Asher Book vagy Nathan Holliday
Inf.: Asher Black legjobb barátja
_____________________________________
Antony Woolgar - Gettó, Táncos vagy Ágtlag
P.B: Tom Felton vagy Kevin Flamme
Inf.: Asher Black legjobb barátja
_____________________________________
Chatrine Smith - Táncos
P.B: Megválasztható
Inf.: Alexis L. Cooper legjobb barátnője
_____________________________________

Mira (Miranda) Havoc - Táncos
P.B: Megválasztható
Inf.: Alexis L. Cooper ellensége
_____________________________________
Masha McKenna - Táncos
P.B: Megválasztható
Inf.: Sebastian McKenna húga
_____________________________________
Anthony Robert Green - Világhírű billentyűs és gitáros
P.B: Jared Leto vagy Ian Somerhalder
Inf.: David Green nagybátyja
_____________________________________
Tyler Masterson (Powers) - Nagymenő
P.B: Nick Hoult vagy Jackson Rathbone
Inf.: Scott Masterson mostoha/fogadott bátyja

_____________________________________

Eliza McAdams -Nagymenő vagy Átlag diák
P.B: Hayley Williams
Inf.: Scott Masterson gyerekkori legjobb barátja
_____________________________________
Maddox Lanchester - Kívülálló vagy felnőtt
P.B: Sean O'Pry
Inf.: Chelsea Lanchester imádott bátyja



Ki van itt?
Jelenleg 17 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 17 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Hétf. Okt. 07, 2024 1:50 am-kor volt itt.

 

 Tetőtér

Go down 
+2
David Green
Dorina McField
6 posters
SzerzőÜzenet
Dorina McField
Felnőtt
Felnőtt
Dorina McField


Hozzászólások száma : 73
Age : 36
Join date : 2011. Jan. 26.

Tetőtér Empty
TémanyitásTárgy: Tetőtér   Tetőtér I_icon_minitimeCsüt. Jan. 27, 2011 10:34 pm

Néhány diáknak szerencséje lehet, ha nem kapják el, miközben a tetőtérre mászik ki. Ez egy elég kicsit helység, ahol a csillagokat lehet kémlelni az este folyamán és pihenni. Nem sokan ismerik ezt a helyet, így ebből értetődik, hogy igen nehéz megtalálni.
Vissza az elejére Go down
https://rocksuli.serbianforum.info
David Green
Átlag diák
Átlag diák
David Green


Hozzászólások száma : 94
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 28.

Tetőtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tetőtér   Tetőtér I_icon_minitimeSzomb. Jan. 29, 2011 10:36 pm

*A tetőtéren üldögél már reggel óta. Szereti ezt a helyet, és tilosban járni is szeret azért valamennyire, ezt sosem tagadja. Egy térdig érő fekete bőrkabátban van, aminek a hátán a Bonanza Banzai jele van, egy kicsit nagyobb méretben. Valahogy sikerült neki beszerezni, de hogy hogyan. Egy csomó Bonanzás kelléke van. Pl. a nyaklánca, ami ott lóg a nyakában. Hát igen, ő szereti a szintipopot, és ezzel együtt a Depeche Mode-ot is. A kabáton kívül még egy fekete farmer, és egy fekete tornacipő van rajta. Haja ugyanúgy fel van zselézve, és elöl egy pár tincs a jobb szemére lóg.*
Vissza az elejére Go down
Tiffany Burns
Nagymenő
Nagymenő
Tiffany Burns


Hozzászólások száma : 77
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 27.

Tetőtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tetőtér   Tetőtér I_icon_minitimeSzomb. Jan. 29, 2011 10:55 pm

*Néhány lépés fel, vigyázva hogy a magassarkúnak semmi baja ne legyen, aztán amikor kidugja a fejecskéjét, felvont szemöldökkel néz körbe. Nem is tudta, hogy rajta kívül más is jár ide... még életében nem találkozott itt senkivel sem.
Mint mindig, ma is csinos, ugyebár tudja mi az a divat. Enyhe fekete smink is látható rajta, valamint egy leheletnyi szájfény a száján. Felmászik és odatipeg Davidhez.*
-Nocsak. Nem is tudtam, hogy te is ide jársz. *Mosolyodik el pimaszul, majd egy arcra puszit ad a fiúnak -mivel jóban vannak és nála ez megszokott, mármint, hogy puszilkodik-.*
-Régen láttalak. Mi van veled? *Érdeklődik egy kicsit, hiszen nem most volt már az, amikor évfolyamtársával találkozott. Lehet azért, mert nem igen volt itt... ki tudja.*
Vissza az elejére Go down
David Green
Átlag diák
Átlag diák
David Green


Hozzászólások száma : 94
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 28.

Tetőtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tetőtér   Tetőtér I_icon_minitimeSzomb. Jan. 29, 2011 11:07 pm

*Hallja a lépteket, de azt nem sejti, hogy ki jön errefelé. Aztán amikor Tiff kidugja a fejét az erkélyre, akkor odapillant, és kiül a szájára a pimasz félmosoly. Hagyja hogy megpuszilják.*
-Igen, tudod én feltűnő jelenség vagyok. Itt is, ott is, de sosem lehet tudni hogy mikor nem vagyok az Arkhimédeszben. *Beszél, és aztán ásít egy hatalmasat. Igen, neki még reggel van, nem bírt aludni, és nem akarta felébreszteni Christ a hangoskodásával.*
-Semmi különös. Elvagyok. És veled? *Azt egyelőre nem mondja el hogy zenekart akar alapítani.. De most lehet elmondja.* -Meg azon gondolkozok hogy alapítsak egy bandát. De nincs meg a kellő ember hozzá még.
Vissza az elejére Go down
Tiffany Burns
Nagymenő
Nagymenő
Tiffany Burns


Hozzászólások száma : 77
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 27.

Tetőtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tetőtér   Tetőtér I_icon_minitimeSzomb. Jan. 29, 2011 11:21 pm

*Mostanság jó a kedve, szóval néha aprón mosolyra húzza a száját. Kicsit hideg van, így összehúzza magán a kabátot, majd végighallgatja a mellette álló fiút.*
-Á, értem. *Ennyit tud igazából csak hozzáfűzni. Haján végigsimít, mostanság eléggé... piperkőc lett. Na nem mintha eddig nem lett volna úrrá rajta, hogy "gazdag vagyok és mindent megtehetek" feeling. Nem tehet róla, hogy ilyen... ilyennek született. Egy kisebb hatásszünet után válaszol a feltett kérdésre.*
-Lélegzem, amint látod. Amúgy velem sincs semmi sok. Élem az életemet, amennyire csak tudom ki is élvezem. *Ismerhetik már. A kijelentésre pedig csak felcsillannak zöld szemei.*
-Énekesetek van már? *Igen, régóta arra vár, hogy végre belépjen egy zenekarba. Ő nem olyan, hogy kérdezősködik, hanem egyből a lényegre tér.*
Vissza az elejére Go down
Christopher Tyriq
Nagymenő
Nagymenő
Christopher Tyriq


Hozzászólások száma : 24
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 28.

Tetőtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tetőtér   Tetőtér I_icon_minitimeSzomb. Jan. 29, 2011 11:29 pm

*Gyors léptekkel közelít, ugyan is a kutyájának kedve támad egy kis futásra, amit Chris nem nagyon szívlel. Mivel nem tudja, hogy Csöpi merre szalad, így elég vékonyan van felöltözve. Egy fekete felső, fekete farmer és egy fekete-fehér cipő van rajta. Kiérnek a tetőtérre, ahol Chris a kutya után ordít, persze nem túl hangosan.*
-Csöpi állj meg. Esküszöm megnyúzlak, ha megfogtalak.
*A kutya a másik két tagnál áll meg, Chris örömére. Csöpi vakkant egyet, hogy felfigyeljenek rá és jelzi, hogy hamarosan gazdája is itt lesz. Chris beéri a kutyát, így pihenhet egy kicsit.*
-Nem kell még egy reggeli edzés, világos. *Mondja kutyájának, majd a másik kettőre néz.*
-Sziasztok. Bocs, ha megzavartunk valamit. Meglépett ez az átokfajzat. *Magyarázza a dolgot, majd ölébe veszi a kutyát, hogy ne tudjon meglépni.*
Vissza az elejére Go down
David Green
Átlag diák
Átlag diák
David Green


Hozzászólások száma : 94
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 28.

Tetőtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tetőtér   Tetőtér I_icon_minitimeSzomb. Jan. 29, 2011 11:35 pm

*Amikor Tiff végigsimít a haján, csak megforgatja a szemét, persze nem úgy. Kedveli a lányt. Meg persze sokszor kapott egy vállbaütést a pimaszsága miatt. Közben ordításra lesz figyelmes. Feltápászkodik, nagy nehezen, és zsebre vágja a kezeit. Közben azért válaszol a lánynak.*
-Egyelőre még senki nincs, csak gondolkodok az ötleten. Meg kéne még egy szintetizátoros rajtam kívül, egy dobos, plusz még egy énekes, magam mellé. *Persze ha a lányt bevenné, egy kicsit nagyobb teret adna neki, ének terén, de ő is szeret énekelni.*
-Héj, Chris, ne csinálj belőle ágyelőt, mert nincs ki felkeltsen éjszaka ha sétálni van kedve! *Szól oda haverjának. Igen, ő is szokta Csöpit vinni sétálni, főleg éjszaka, ha a kutya nem akarja felkelteni Christ. Bár David viccesen csak szőrgolyónak szokta nevezni a kutyust.*
-Mit zavartál volna meg? De a szőrmókod megint levert futásban. *Nevet fel halkan, és nekitámaszkodik a korlátnak, háttal.*
Vissza az elejére Go down
Tiffany Burns
Nagymenő
Nagymenő
Tiffany Burns


Hozzászólások száma : 77
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 27.

Tetőtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tetőtér   Tetőtér I_icon_minitimeSzomb. Jan. 29, 2011 11:42 pm

*Ismerős számára a hang. Ő csak a falnak támaszkodik, közben néha lepillant magára. Igen, mostanság tényleg túlságosan is érdekli a külseje. Meg például az is foglalkoztatja, ha szép, akkor miért nincs barátja? Davidre pillant, még mielőtt a kutya meg a gazdája odaér.*
-Hát ha bevesztek, akkor az énekes rész kipipálva. Te is tudod, hogy énekesnek tanulok. *Igen meg anyjától örökölte ezt a tudást. Tényleg gyönyörű hangja van, ez nem is kérdés.
Pár másodperc múlva felvont szemöldökkel pillant Chrisre.*
-Szia. *Mire kimondaná, hogy nem zavart meg semmit, addigra David megteszi. Viszont azért megerősíti a biztonság kedvéért.* Jah, nem zavartál meg semmit. *Ő nem tudja, milyen Chris kutyája szóval egyelőre csak figyelemmel kíséri a beszélgetést, néha a két fiú szemébe pillantva, mosolyogva.*
Vissza az elejére Go down
Christopher Tyriq
Nagymenő
Nagymenő
Christopher Tyriq


Hozzászólások száma : 24
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 28.

Tetőtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tetőtér   Tetőtér I_icon_minitimeSzomb. Jan. 29, 2011 11:52 pm

*Szerencsére nem zavart meg semmit sem, így ezt egy mosollyal nyugtázza. Egy kis idő után0 rájön, hogy elég hideg van és fázni kezd, főleg, hogy eléggé kimelegedett a futásban, így már biztos, hogy minimum megfázik.*
-Nagyon vicces, De úgy sem nyúzom meg, mert szeretni faló. Csak néha fárasztó. *Reagál David szavaira, majd ismételten csak ráfigyel először, mert ugyebár ő tesz megjegyzést.*
-Fogalmam sincs, hogy ti miről beszélgettek. Gondolom fontos és ezért mondtam. Ja, de csak mert egy elsős elém áll egy hülye ötletével, mint általában mindig. *Reagál a dologra. Most már talán értheti, hogy miért utálja annyira a kicsiket, mikor rossz kedve van.*
-Akkor jó. *Mosolyog egyet Tiff felé, miközben leteszi a kutyát, bízva, hogy nem fut el megint. Mivel a lányt még nem nagyon ismeri, így közelít hozzá, majd körbe szaglássza, hogy megismerkedjen vele Chris csak mosolyog rajta. Persze, ha Tiff-et zavarja, akkor elhívja onnan az állatot.*
Vissza az elejére Go down
David Green
Átlag diák
Átlag diák
David Green


Hozzászólások száma : 94
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 28.

Tetőtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tetőtér   Tetőtér I_icon_minitimeVas. Jan. 30, 2011 12:01 am

-Egen, tudom. Azért ha majd beveszünk, besegítek majd én is. Egyszerre tudok szintin játszani és énekelni is. Kész sztár vagyok. *És még nem egoista... Felnevet a végén.*
-Ugye? Hiányozna ez a szőrgolyó, ha kinyuvasztanád. Nem lenne aki éjjelente felkeltene, hogy vigyem ki sétálni, amikor te horkolsz, mint egy gyárkémény. *Nevet fel újfent. Na igen, neki ilyen fura humora van, ezt már mindenki megszokhatta.*
-Tudod hogy ha zavartál volna, akkor azt jeleztem volna. Igen, te meg a kicsik az két különböző világ. Ahelyett hogy melegebb éghajlatra küldted volna, mindjárt berendelhetted volna dr. David Green közismert törpesegítő alkalmi irodájába, vagyis az Arkhimédeszbe. *Kuncog fel, és felül a korlátra. Nem esik le, tud ő magára vigyázni.*
-Nah szóval, épp azt vetettem fel Tiffnek hogy arra készülök, hogy bandát alapítsak. De kell még dobos, egy szintis még egy énekes, és más nem. Gitáros is kéne, de ott vagyok én, mert azt valamennyire tudok. *Magyaráz.*
Vissza az elejére Go down
Tiffany Burns
Nagymenő
Nagymenő
Tiffany Burns


Hozzászólások száma : 77
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 27.

Tetőtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tetőtér   Tetőtér I_icon_minitimeVas. Jan. 30, 2011 12:23 am

*Egy ideig csak álldogál egy helyben, néha elmosolyodik a két vele egyidős fiún. Kicsit... elmereng magában. Nem is tudja mit akar pontosan, meg mit nem. A kutya nem zavarja, de még szerencse, hogy ő nem hozta le a vadászgörényét. Nem nagyon hordozgatja magával, csak amikor olyan kedve van.*
-Amúgy mi újság Chris? *Mostanság tényleg senkivel nem találkozott. Most már egy kicsit több időt fog az iskolában eltölteni vagyis ... többet fog járkálni. Leül valahova, lehetőleg olyan helyre, ahol nem hideg a föld vagy a pad. Keresztbe teszi lábát, hátradől és bólogatni kezd amikor David magyarázza a dolgokat Chrisnek.*
-Hogy akarsz te egyszerre szintizni meg énekelni meg gitározni? Ezt magyarázd meg nekem. *Pillant fel Davidre. Ő is tud zongorázni is meg gitározni is alapszinten de nem mondja. Ha nem muszáj, akkor inkább csak éneket vállalna.*
Vissza az elejére Go down
Christopher Tyriq
Nagymenő
Nagymenő
Christopher Tyriq


Hozzászólások száma : 24
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 28.

Tetőtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tetőtér   Tetőtér I_icon_minitimeVas. Jan. 30, 2011 12:35 am

-Hát igen. Rajta kívül nincs senkim se, így hiányozna, ha elveszne. Mond már meg nekem, hogy hallod az én horkolásomat, a sajátodtól? Főleg, hogy én nem horkolok. *Pillant kérdően David-re, majd válaszol Tiff-nek is.*
-Semmi különös, megvagyok. Meg azt hiszem meg is fogok fázni, hála Csöpinek. Veletek? *Kérdez vissza, majd elhúzza a száját. Igaz, őt ez nem akadályozza meg semmiben sem, mert csak dobol, meg néha van egy kis vokál szerepe, de az sem sok.*
-Tudom. Jajj már. Most kivételesen jó kedvem van, csak Csöpi elsőbbséget élvez egy elsőssel szemben. Nem küldtem el sehova, csak arrébb tessékeltem és véletlen a fal volt mellettünk. Ja persze, oda nem teszi be a lábát, csak ha nem vagyok ott. *Nevet fel halkan. Ő mindig ilyen az alsóbb évfolyamsokkal, de hozzálehet szokni.*
-Értem. A dobosod is meg van te gyök, már, ha megfelelek. *Kuncog fel, miközben a korlátnak támaszkodik. Egy kicsit fázik ebben a ruhában, de ha már beteg lesz, akkor teljesen mindegy.*
Vissza az elejére Go down
David Green
Átlag diák
Átlag diák
David Green


Hozzászólások száma : 94
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 28.

Tetőtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tetőtér   Tetőtér I_icon_minitimeVas. Jan. 30, 2011 12:42 am

-Hát úgy hogy a tiédtől mindig felébredek. Amikor versenyt fütyülsz a prérin fújó déli széllel, akkor arra felébredek, mert olyan mint ha dobkoncerten lennék... A dobjaid is remegnek belé. *Vigyorodik el pimaszul. Hát igen, ő már csak ilyen.*
-Velem sem több. *Vonja meg a vállát.* -Úgy hogy tudod előbb szintizek, aztán gitározok, és még énekelek is egy mikrofonba, ami ide van rakva. *Mutat a szájára.* -Kezdesz visszaszőkülni. *Nyújt nyelvet játékosan. Hát igen, nagy gyerek.*
-Igen, és szegény gyerek meg gondolom rohan megint tanárhoz, és mondja hogy ellökted. És befognak megint írni. Teleírsz három oldalt azzal hogy: "Nem lökdösöm a kisebbeket ok nélkül, hanem elküldöm Davidhez." *Idézőjelet formáz.* -Majd mondom a dirinek. *Vigyorog még mindig.*
-Oh remek, akkor ünnepélyesen megkérem Tiffet, ahelyett hogy jöjjön hozzám feleségül, -mert az majd később lesz-. Na szal, lenne kedved a feleségemnek lenni helyett nálunk énekelni? *A végén elneveti magát. Ő olyan ember aki ilyen helyzetben nem tud komoly lenni.*
Vissza az elejére Go down
Tiffany Burns
Nagymenő
Nagymenő
Tiffany Burns


Hozzászólások száma : 77
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 27.

Tetőtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tetőtér   Tetőtér I_icon_minitimeVas. Jan. 30, 2011 12:52 am

-Majd meggyógyulsz. *Jelenti ki egy kisebb mosoly kíséretében, aztán lekönyököl és egyszer az egyik srácra, máskor meg a másikra pillant. Nem tud mit hozzáfűzni a dolgokhoz. Egyszer kétszer elkuncogja magát halkan.*
-Tisztára okosok vagytok. Két hülye egy pár. *Rázza meg a fejét, persze közben a cinkos pillantás az ottmarad. A kijelentésre pedig felvonja a szemöldökét, először nem tudja miről lenne szó, meg is lepődik. Viszont a végére nem tud mást csinálni, minthogy még nagyobb vigyort ereszt el.*
-Majd később?! *Nem tudja, hogy ez célozgatás volt vagy mi... Ha erre megkapta a választ, akkor válaszol.*
-Amúgy igen. Szívesen csatlakozom. *Közben feláll és kezét nyújtja David majd Chris felé, hogy ezzel megkötötték ezt az egyezkedést. Végül az ajtó felé bök.*
-Most megyek. Később látjuk egymást. *Elköszön és lassan visszatér a szobájába.*

//Köszi srácok ^^//
Vissza az elejére Go down
Christopher Tyriq
Nagymenő
Nagymenő
Christopher Tyriq


Hozzászólások száma : 24
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 28.

Tetőtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tetőtér   Tetőtér I_icon_minitimeVas. Jan. 30, 2011 1:15 am

-Remélem minél előbb. *Mondja mosolyogva Tiff-nek. Majd rápillant szobatársára és egy köhögni kezd egy kicsit.*
-Fúú, ma nincs kedvem vitatkozni. *Húzza el a száját, mindkét kijelentésre. Majd csak vállat von David terveire.*
-Ja szegények. Persze én azt úgy sem fogom leírogatni. *Ismételten csak vállat von. Tiff lassan elindul, így ő is azt teszi, mivel Csöpinek hála megfázott. Kezet ráz a lánnyal, majd David-el is.*
-Én is megyek. Elteszem magam az ágyba egy meleg tea mellett. *Int David-nek, majd Tiff után megy, de ő a saját szobájába.*

//Én is köszönöm^^//
Vissza az elejére Go down
David Green
Átlag diák
Átlag diák
David Green


Hozzászólások száma : 94
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 28.

Tetőtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tetőtér   Tetőtér I_icon_minitimeVas. Jan. 30, 2011 1:22 am

-Ne aggódj, majd segítek neki, hogy két hétre kiüsse magát. Egész nap nyitva lesznek az ablakok. *Nevet fel. Persze nem gondolja komolyan.*
-Jajj, ne aggód össze magad, csak vicceltem. *Nevet fel, leszállva a korlátról. Kezet fog a lánnyal, vigyorogva.*
-Remek. Vigyázz magadra. *Int a lány után.*
-Te csak azt hiszed hogy nem fogod. *Vigyorodik el ördögien, és kezet fog Chrisszel.*
-Jólvan, majd később benézek, addig leszaladok gyógyszerért. *Még marad egy kicsit, gyönyörködik az égboltban, de aztán lesétál ráérősen a gyógyszertárba, és vesz egy halom gyógyszert, hogy az Arkhimédeszbe érve leszórja Chris ágyára őket.*

//Köszi ^^//
Vissza az elejére Go down
Dylan Reed
Átlag diák
Átlag diák
Dylan Reed


Hozzászólások száma : 32
Age : 29
Join date : 2011. Oct. 31.

Tetőtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tetőtér   Tetőtér I_icon_minitimeCsüt. Nov. 03, 2011 6:42 pm

Tetőtér Dylan_reag
Tommy
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A csínytevés, a rosszalkodás és a kalandvágy mindig is a véremben volt. Ennek a szerencsés helyzetemnek köszönhetem, hogy pár hete ráakadtam a tetőtéri helyre, ahol nyugodt környezetben lehet piálni, vagy éppenséggel füvezni. Nálam mind a kettő van, de egyedül túl unalmas lenne élvezni a hatását. Viszont senkit nem találtam, aki alkalmas partner lenne, és ha Tommy-val együtt piálunk, az ritkaság számba megy. Hagytam neki egy üzenetet a szobában, csak lesz már annyi esze, hogy utánam jön. Amilyen alkesz egy gyerek, tuti fél percbe se telik és máris itt lenne mellettem. Amúgy egy fekete farmert, egy tornacsukát és egy sötétebb színű pólót vettem fel. Kint hideg van, de engem nagyon nem érdekel. A pia úgy is felmelegít, meg a fű is. Kicselezve a fafejű Djorkaeff-et, már mászok is felfelé a tetőtérre. A magammal hozott pálinkát, abszintot meg két doboz sört leteszem magam mellé, én pedig úgy fekszek le, hogy egyáltalán ne látszódjon ki a pia. Az eget fürkészve várom drága ikertesómat.
Vissza az elejére Go down
Tommy Reed
Átlag diák
Átlag diák
Tommy Reed


Hozzászólások száma : 11
Age : 29
Join date : 2011. Oct. 31.

Tetőtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tetőtér   Tetőtér I_icon_minitimeCsüt. Nov. 03, 2011 6:54 pm

Dylan

A szobámba belépve egy üzenetet láttam az ágyamon hogy az én drágaláts bátyám keres kint a tetőtéren, így csak fordulok egyet, felkapom a kék bőrdzsekimet, a hátamra a gitáromat és gyors léptekkel utat törve magamnak a tömegben elkezdek sietni a tetőtér felé. Viszonylag gyorsan lépdelek, az embereket csak kerülgetem a folyosókon, nincs kedvem társalogni senkivel ezért most sietek de nagyon. Az egyik csaj le akar velem állni, de mondom hogy majd hívjon fel úgyis tudja a számomat, akkor meg? Rezeg a telefonom, nagyszerű. Előkapom a kék farmeromból, és beleszólok.
-Tessék elmegyógyintézet! Dylan, szerinted ki lenne az? Jó sietek, ne légy türelmetlen.-
Morgok egy sort, és lassan felérek a tetőtérre, kidugom a fejemet, körbepillantok, és meglátom a bátyámat. Megigazítom a kabátomat, és a farmeremet, és mit sem törődök a lógó cipőfűzömmel... Amihez egy fekete converse tartozik, de minegy.
-Cső, Helyzet?
Vissza az elejére Go down
Dylan Reed
Átlag diák
Átlag diák
Dylan Reed


Hozzászólások száma : 32
Age : 29
Join date : 2011. Oct. 31.

Tetőtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tetőtér   Tetőtér I_icon_minitimeCsüt. Nov. 03, 2011 7:04 pm

Tetőtér Dylan_reag
Tommy
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Már kezdem azt hinni, hogy az én drágalátos Öcsém nem fogja idetolni a képét piálni. Hát ez van, ezt kell szeretni. Legalább több marad nekem. Bár kell valaki, aki lecipel innen, mert egyedül egy kicsit nehézkes lesz. Legfeljebb leszédülök. Egy utolsó próbálkozást teszek és felhívom, hogy igyekezzen. Komolyan mintha főnök lenne, hogy leoszt így egyszerűen. Csak jöjjön fel ide, megcsapom, hogy leszédül. Hangokat hallok lentről, túl ismerős siető léptek. Végre valahára ideért. Rekord sebesség, komolyan mondom…
– Cső. Piálsz velem?? –tudom, hogy felesleges volt megkérdeznem, de na, most kivételesen, ha nem akar, nem fogom ráerőltetni a piálást. Átpasszolok neki egy sört, az enyémet pedig megbontom, majd belekortyolok.
– Hol voltál elveszve?? Na nem mintha hiányoznál, csak na. Sehol nem találtalak. –érdeklődtem a tőlem nem megszokott kedvességgel. Felülök, az egyik kezemre támaszkodva bámulok előre, közben iszom a sörömet, és várom Tommy válaszát.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tetőtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tetőtér   Tetőtér I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Tetőtér
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Alois Rock School :: Alois Rock iskola :: Keleti szárny-
Ugrás: