Alois Rock School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alois Rock School

Mert a rock egy életforma!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
David Green
Parkoló I_vote_lcapParkoló I_voting_barParkoló I_vote_rcap 
Tiffany Burns
Parkoló I_vote_lcapParkoló I_voting_barParkoló I_vote_rcap 
Dorina McField
Parkoló I_vote_lcapParkoló I_voting_barParkoló I_vote_rcap 
Chelsea Lanchester
Parkoló I_vote_lcapParkoló I_voting_barParkoló I_vote_rcap 
Asher Black
Parkoló I_vote_lcapParkoló I_voting_barParkoló I_vote_rcap 
Dylan Reed
Parkoló I_vote_lcapParkoló I_voting_barParkoló I_vote_rcap 
Freya Huquet
Parkoló I_vote_lcapParkoló I_voting_barParkoló I_vote_rcap 
Alexis L. Cooper
Parkoló I_vote_lcapParkoló I_voting_barParkoló I_vote_rcap 
Christopher Tyriq
Parkoló I_vote_lcapParkoló I_voting_barParkoló I_vote_rcap 
Sebastian McKenna
Parkoló I_vote_lcapParkoló I_voting_barParkoló I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» FEEL THE DIFFERENCE (ex-alonetheworld)
Parkoló I_icon_minitimePént. Május 11, 2012 8:47 am by Vendég

» Gossip in the New York
Parkoló I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 26, 2012 5:26 am by Vendég

» new bloody begins
Parkoló I_icon_minitimeKedd Ápr. 17, 2012 9:27 am by Vendég

» Moonlight Course and Blessing
Parkoló I_icon_minitimeHétf. Ápr. 16, 2012 6:23 am by Vendég

» Dark Hunter FRPG
Parkoló I_icon_minitimePént. Ápr. 06, 2012 11:50 pm by Vendég

» Vampires' Night
Parkoló I_icon_minitimeKedd Márc. 27, 2012 8:38 pm by Vendég

» Dance With The Devil
Parkoló I_icon_minitimeVas. Márc. 25, 2012 6:00 am by Vendég

» Hollywood Life
Parkoló I_icon_minitimeSzer. Márc. 21, 2012 10:07 pm by Vendég

» Underworld
Parkoló I_icon_minitimeSzer. Feb. 08, 2012 8:42 am by Vendég

Keressük!
Rachelle Viktoria Morgan - Átlag diák
P.B: Lily Loveless
Inf.: Cholé J. Sanduers legjobb barátnője
____________________________________
Amy Arizant - Nagymenő
P.B: Dianna Agron
Inf.: Cholé J. Sanduers ellensége
____________________________________
Leonidas McDonald - Gettó, Táncos vagy Ágtlag
P.B: Asher Book vagy Nathan Holliday
Inf.: Asher Black legjobb barátja
_____________________________________
Antony Woolgar - Gettó, Táncos vagy Ágtlag
P.B: Tom Felton vagy Kevin Flamme
Inf.: Asher Black legjobb barátja
_____________________________________
Chatrine Smith - Táncos
P.B: Megválasztható
Inf.: Alexis L. Cooper legjobb barátnője
_____________________________________

Mira (Miranda) Havoc - Táncos
P.B: Megválasztható
Inf.: Alexis L. Cooper ellensége
_____________________________________
Masha McKenna - Táncos
P.B: Megválasztható
Inf.: Sebastian McKenna húga
_____________________________________
Anthony Robert Green - Világhírű billentyűs és gitáros
P.B: Jared Leto vagy Ian Somerhalder
Inf.: David Green nagybátyja
_____________________________________
Tyler Masterson (Powers) - Nagymenő
P.B: Nick Hoult vagy Jackson Rathbone
Inf.: Scott Masterson mostoha/fogadott bátyja

_____________________________________

Eliza McAdams -Nagymenő vagy Átlag diák
P.B: Hayley Williams
Inf.: Scott Masterson gyerekkori legjobb barátja
_____________________________________
Maddox Lanchester - Kívülálló vagy felnőtt
P.B: Sean O'Pry
Inf.: Chelsea Lanchester imádott bátyja



Ki van itt?
Jelenleg 17 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 17 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Hétf. Okt. 07, 2024 1:50 am-kor volt itt.

 

 Parkoló

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Dorina McField
Felnőtt
Felnőtt
Dorina McField


Hozzászólások száma : 73
Age : 36
Join date : 2011. Jan. 26.

Parkoló Empty
TémanyitásTárgy: Parkoló   Parkoló I_icon_minitimeCsüt. Jan. 27, 2011 10:55 pm

Mivel az iskolába a tanárok nem mindegyik része bentlakó, valamint a diákoknak is lehetnek autóik, ha megérnek rá, ezért egy parkoló rész is ki lett alakítva az évek során az iskola elején. Legtöbb ember első útja oda vezet. Nem túl különleges hely, de onnan szépen lehet látni már az iskolát, és annak birtokát.
Vissza az elejére Go down
https://rocksuli.serbianforum.info
Victoire Lynn Wise
Nagymenő
Nagymenő
Victoire Lynn Wise


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2011. Nov. 02.

Parkoló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parkoló   Parkoló I_icon_minitimeCsüt. Nov. 03, 2011 4:13 am

Sophie


Csípőmet hanyagul neki döntöttem motornak, amit két perccel ezelőtt támasztottam le. Ahogy végigjárattam tekintetemet a fekete, sérülésmentes karosszérián, valamiféle belső öröm fogott el, amit igazából soha nem tudtam megmagyarázni, miért tört rám. Nem mintha nagyon kerestem volna rá miérteket. De ha a legésszerűbb és legegyszerűbb dologra akartam fogni ezt a heves érzelmi vulkánt, akkor csak arra kellett gondolnom, hogy imádok száguldozni, és a motor ütemes zúgása megnyugtatott nagy általánosságában. Egyébként pedig maga az áramvonalas tervezés is épp elég volt, hogy beleessek a kicsinek nem éppen nevezhető járgányomba. Óvatosan húztam végig még fekete bőrkesztyűbe bújtatott tenyeremet az ülésen.
Mikor percek után már nem voltam a motor bűvöletében, lekaptam fejem tetejéről a fekete bukósisakomat és alkaromra akasztottam. Szőke hajzuhatagom magától rúgta ki magát és hullot alá kecses vállaimra. A szokás kedvéért mégis belepiszkáltam kezemmel, hogy megigazítsak néhány rakoncátlan aranyszőke tincset, melyek nem találták helyüket. Már most túl messze éreztem magma a motoromtól, és attól a vadságtól, ami mindig magával ragadott, mikor átléptem az iskolaépület bejáratának magas küszöbét. A zabolátlan, fékezhetetlen érzést, amit akkor éreztem, mikor lábamat átvetettem a motron, tetejébe pattantam és addig húztam a gázt, míg nem kezdett “dorombolni” nekem. A dorombolni talán egy kicsit enyhe kifejezés volt arra az erőteljes hangra, amit akkor adott ki, mikor elindultam vele.
Megszállott gondolatmenetemből csak egy dolog szakított ki, az iskolai csengő megszólalása. Már csak várnom kellett. Sophie, ha minden igaz kijön hozzám. Míg ő szegény órákon volt, elméletileg, addig én száguldoztam egy kicsit a városban és elintéztem még néhány számlát gyorshajtás miatt, nehogy apámnak ne legyen mit fizetnie. Erre szoktam mindig mondani: még jó, hogy van egy ilyen tündéri kislánya, aki gondoskodik arról, hónap végére nehogy ne menjen mínusz érték alá a számláján való összeg.
Szóval ott tartottam, hogy várom Sophie-t. Nagy valószínűség szerint fel fog ismerni, hiszen én vagyok az egyetlen olyan “törékeny tünemény” ahogy az idióta, üres eszű, kigyúrt kétajtós szekrények hívnak, aki rajtuk kívül még motorral járnak az iskolába. Meg egyébként is, azt hiszem már vagy hat SMS-t küldtem neki, hogy itt leszek. Igaz, hogy egyikre sem érkezett válasz, de, remélhetőleg megkapta őket. Remélhetőleg a szünet alatt nem felejtette el ki vagyok, és azt sem, hogy már semi sem olyan, mint régen volt.
Vissza az elejére Go down
Sophie Ivy Diamond
Gettós
Gettós
Sophie Ivy Diamond


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2011. Nov. 01.
Tartózkodási hely : A Suli

Parkoló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parkoló   Parkoló I_icon_minitimeCsüt. Nov. 03, 2011 4:33 am

Amint megszólalt a csengő rongyoltam is ki az óráról. A zenetörténet nem tartozik a kedvenc tárgyaim közé, s egyébként is, már rég nem tudnak olyat mondani amit ne tudnék. Vika sms-eit is megkaptam, s meg kell hagyni, hogy eléggé megleptek. Rég nem hallottam róla, szóval kimondottan örültem, hogy végre láthatom.
Ahogy kifelé mentem talán fel is löktem pár embert, de egy egyszerű "bocsi" kíséretében már rongyoltam is tovább. Amint látótávolságon volt a parkoló felsóhajtottam, s lassítottam a lépteimen. Most már nem fogok elveszni, a tömeg se sodor magával. Vika-t egyből kiszúrtam szőke tincseiről, mondjuk az enyémek se voltak sokkal különbek, szóval egymást már messziről ki tudtuk szúrni.
- Szijó - öleltem át s adtam neki puszit, mikor már elég közel értem hozzá. Az részlet kérdés, hogy két külön csoporthoz tartoztunk, akik elvileg pikkelnek egymásra. Nos mi ez alól a drága kivétel vagyunk, s lássuk be én egy cseppet sem bánom. Szokás szerint éppen polgár pukkasztó hangulataim egyikét éltem, ezért nézett ki az öltözékem a következőből: fekete rakott mini szoknya, három lánccal az oldalán s halálfejes övvel, csipkés necc kesztyű, egy szintén csipkés felső (és természetesen ezek is feketéből), egy fehér-fekete kockás kabát és hozzá illő sál, fekete magas sarkú csizma lánccal díszítve s fekete harisnya, rajta fehér hálós harisnya. A sminkem erős volt, a fekete és a vörös dominált rajta.
- Hogy vagy mostanság? - néztem rá kérdőn, hiszen régen beszéltünk és érdekelt, hogy mi van vele.
Vissza az elejére Go down
Victoire Lynn Wise
Nagymenő
Nagymenő
Victoire Lynn Wise


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2011. Nov. 02.

Parkoló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parkoló   Parkoló I_icon_minitimeCsüt. Nov. 03, 2011 7:59 am

Sophie


Az emberek lassan szállingózni kezdtek ki az épületből. Mindenki menekülni akart, minél távolabb az ódon iskola falak közül, legalább, amíg szünetük volt, nem akartak maradni az összefirkált padok között. Sokan voltak, akik már messziről integettek, köszöntek, a nevemet rikoltozták. Egyetlen dolog volt, ami mindannyiukban közös volt: arcukon ugyan az a boldog meglepettség tükröződött, ami kíváncsisággal vegyült. Sokakkal jóban voltam, de nem annyira, hogy az orrukra kössem, ami azon az júniusi éjszakán történt. Igazából jobban átgondolva, nagyon kevés embert tudtam volna felsorolni, akit méltónak tartottam volna, hogy megosszam vele a történéseket. De egyet biztosan tudtam, Sophie az élükön állt, ő volt világ életemben a legjobb barátnőm, és nem csak azért akartam neki elmesélni, ami történt, mert kötelességemnek éreztem, hanem mert szükségem volt arra, hogy valakinek kiöntsem a szívemet. Persze, ott volt a pszichológusom, akihez naponta jártam, hátha még valami eszembe jut, még valamit ki tud sajtolni belőlem, amit felvéshet az idétlen jegyzettömbjének valamelyik üres papírlapjára. De az nem ugyan az volt. Nála vigyáznom kellett hogy mit mondok, hiszen minden mondatomban talált valamiféle kifogásolható dolgot, amiről aztán hosszan kérdezgetett, és már annyira összezavart, hogy nem tudtam követni, hogy hova akar kilyukadni. Már pedig, én nem hagytam, hogy teljesen összekavarja a dolgokat, és csak őszintén válaszoljak, anélkül, hogy bármit is végiggondoltam volna. Pedig ő ezt akarta, erre törekedett, várta, hogy teljesen megnyíljak neki és mindent meg tudjon erről a mindennapi esetről. Mert valójában nem volt semmi érdekes számára ebben az esetben. Annyi fiatallal találkozott már, akik túl jól érezték magukat a hétvégén és úgy ültek járművükbe és okoztak balesetet, vagy szenvedtek balesetet. Hiszen most is ez történt, csak éppen a történet szereplői mi voltunk. Adrian és Én. Csak míg más sztoriban megsérül mind a két szereplő, és a szülőknek már a pszichológusra, vagy a kórházi ellátásra sem kell fizetniük, mert a sérültek olyan balesetet szenvedtek, ahol a sérültek élettel összeegyeztethetetlen sérüléseket szereztek, addig az én esetemben, mind a kettőre szükség volt. Életben maradtam. De feleslegesen. Öt hónap elteltével, orvosi prédikációk, szülői féltések és baráti jótanácsok után is úgy gondolom, hogy úgy lett volna fear, ha én is vele megyek, én is meghalok. Ezt persze nem hangoztatom, hiszen akkor kezdődnek előről a kezelések és az elbeszélgetések, amikbe én már rettentően belefáradtam. Pontosan ezért van szükségem valaki olyanra, aki nem fog nekem órákig arról beszélni, hogy miért ne dobjam el magamtól az életemet. Legalábbis reményeim szerint, Sophie majd megért. Nem mintha már sok mindent tehetnék ez érdekében, meg nem mintha most tenni akarnék róla, hogy kövessem Adriant és a lehető legfájdalommentesebb öngyilkosságot kiterveljem, de... szükségem volt arra, hogy valakinek ezt elmondjam. Akinek mindent elmondhattam.
Időközben észre sem vettem, hogy arcomon végigcsusszant egy árva könnycsepp, melyet már csak akkor vettem észre, mikor elérte vöröslő ajkaimat szélét és sarkukban halálát lelte. Lassan végighúztam mutatóujjamat a könnycsepp útján, hátha ott hagyta nyomát. De ez nem történt meg, úgy tűnt el, mintha soha ki sem buggyant volna. Vettem egy mély levegőt, és erőszakosan tereltem tovább gondolataimat. Hogy még véletlenül se jussak tovább gondolatáradatomban, farmerom hátsó zsebéből előhúztam egy doboz fekete Marlborot. Felnyitva egy halk nyögéssel konstatáltam, hogy a doboz tartalma igen csak lecsökkent. Míg két órával ezelőtt majdnem félig volt, most már csak három szál árválkodott benne. Ennek ellenére magabiztosan húztam ki az utolsó, utolsó előtti szálat, majd tűztem szám szegletébe és gyújtottam meg.
Mielőtt még újabb szavak ötölhettek volna eszembe, amikről gondolkodni tudtam volna, meghallottam egy szapora cipő kopogást, ami felém tartott. Összetéveszthetetlenül Sophie hangja szállt felém, majd maga a személy is, aki már jelezte közeledtét hangjával és dobogásával. Kezembe fogtam a már félig elszívott cigarettát, és miközben kifújtam a füstöt széles mosolyra húztam számat.
- Soph - tártam ki karomat és ellöktem magam a motor oldalától. Ahogy elég közel értem hozzá, szorosan megöleltem. Nyugtatóan hatott rám a közelsége. Mintha egy perc alatt, minden más bajom elmúlt volna, úgy nyomtam puszit én is arcára, majd kicsit hátrébb léptem, hogy végignézhessek rajta. - Ezer éve nem láttalak, de semmit nem változtál - mosolyogtam szélesen, és halkan felnevettem. Valahogy tökéletesen tudtam színleli a problémáimat, csak az láthatta, hogy valami ninc rendben, aki igazán ismert.
- Mondanám, hogy jól, de kifejezetten szarul - vigyorogtam tovább, és a bánatnak, fájdalomnak jelét sem lehetett felfedezni arcomon. Mélyet szívtam cigimből, majd felényújtottam a dobozt, hátha ő is kér. Rég nem találkoztam vele, a bizalmam azonban még mindig ugyan olyan töretlen volt irányába. - Adrian meghalt nyár elején - ejtettem ki jól érthetően a szavakat, majd mélyet szívtam a cigiből és fejemet az égfelé fordítva szakaszosan kifújtam a dohány füstöt.
Vissza az elejére Go down
Amber Monroe
Átlag diák
Átlag diák
Amber Monroe


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2011. Nov. 03.

Parkoló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parkoló   Parkoló I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 11:45 pm

Parkoló Tumblr_lnxi4cFXKj1qzysa3o1_500
Freddie Colbert
Kicsit fázósan indult a reggel, hajnali hatkor arra ébredtem, hogy valami rettentően hideg van a szobánkban, addig-addig forgolódtam, zsörtölődtem magamban, míg végre egy félóra után hajlandó nem voltam kimászni a takaró alól és fogvacogva meglelni a fagyhalál okát. Hunyorogva pillantottam körbe és döbbenten...mit döbbentem letaglózva vettem észre, hogy az új lány, valami Cindy nyitva felejtette az ablakot. Tehát, hogy minél gyorsabban túl legyek az ablakig eljutás és az ablak becsukás és az ágyamhoz visszakerülés hosszadalmas procedúráján, indián szökellésekkel vágtam neki az útnak. Ebből persze az lett, hogy sikeresen megbotlottam a táskámban és lefejeltem az asztal közepén lévő alacsony asztalkát.
Ezután már nem bírtam visszaaludni, egyrészt mert a fejfájás nem hagyott nyugtot, másrészt meg az állandó köhögésem felrázta a többieket. Tehát az reggelem jelentős része azzal telt el, hogy teákat főztem magamnak, és vödör szám nyeltem a mézet meg a szopogatós mentolos gyógycukorkát. Úgy tizenegy környékére csak a fejfájás maradt úgy megemlítendő, komolyabb gondnak. Akárhogy próbáltam az arcomba fésülni a hajam, még így sem tudtam teljesen eltüntetni a homlokomat beborító széles nagy piros foltot. Szerencsére nem dagadt be...
Mivel a nap hátralévő részére nem volt konkrét tervem, így úgy határoztam, hogy felvidítom kicsit magam és beülök a volán mögé, egy kicsit gyakorolni. Azt tudni kell rólam, hogy abszolút nem vagyok jó sofőr, ön és közveszélyes vagyok, kiszámíthatatlan pillanatokban veszem be a kanyarokat, túl gyorsan hajtok, és az index használatát is gyakran mellőzöm. Viszont én jól szórakozom. Sokat nevetek, és ez végül is sosem baj...ugye?
Nevetve kanyarodtam be az iskola elé és fékeztem le hirtelen a parkoló közepén. Ezzel még önmagamat is megleptem, szóval újra súlyos trauma érte a homlokom, ugyanis a testem valahogy nem kívánta felfogni, hogy a kocsi megállt, ezért nekem sem ártana így tennem...na a lényeg annyi, hogy lefejeltem a kormányt. Tökéletes nap, tökéletes befejezése. Ettől függetlenül még mindig az ezer wattos mosolyommal szálltam ki a kocsiból és bíbelődtem a zárral.
Vissza az elejére Go down
Freddie Colbert
Táncos
Táncos
Freddie Colbert


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2011. Nov. 03.

Parkoló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parkoló   Parkoló I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 2:21 am

Parkoló 9k=
Amber


Unatkozva fütyültem az autóm rádiójából kihallatszó számomra eddig ismeretlen zeneszámnak a refrénjét, közben az órára pillantva. Tíz óra múlt kerek 20 cirka perccel, ami azt jelenti, hogy Jargonak egy öt perc múlva meg kell jelennie. Elővettem a kesztyűtartóból a félretett pénzt és újból átszámoltam. Pontosan annyi volt amennyinek lennie kellett. Öt perc múlva óramű pontossággal megjelent Jargo fekete Audija és leparkolt az utca túloldalán, majd dudált egyet. Ez volt a jel. Szépen kiszálltam a Mitsubishimből és zsebre tett kézzel átvágtam az amúgy kihalt úton. Egy kismama tolta a babakocsit a járdán, közben pedig valakivel idegesen beszélt a telefonján keresztül. Amikor odaértem a fekete járgányhoz beültem az anyósülésre.
- Freds - Vigyorgott rám a kopaszra borotvált fejű Jargo, akinek az a tipikus kígyó tetoválás virított a nyakán, ezzel jelezve, hogy nem éppen valami nyugodt és barátságos emberhez van szerencsénk . Kivéve ha annyira törzsvásárlója az ember, mint én. Immár pontosan 5 éve.
- Jargo - Biccentettem felé. Attól függetlenül, hogy hűséges beszállítóm, nem nagyon kedvelem. Kicsit feszengek is a társaságában, talán mert már nem egyszer láttam ahogy előkapja a kabátjából azt revolvert és szorítja az ügyfele halántékához.
- Mennyit kérsz ? Van egy új .. - Ám mielőtt folytathatta volna közbevágtam.
- Csak a szokásos lesz , most saját szórakozásra kell - Meggyőzően elvigyorodtam és elővettem a zsebemből a pénzköteget majd letettem a műszerfalra. Jargo elvette és csontos ujjaival egy pillanat alatt átszámolta. Tudni kell róla, hogy kinézetre nem tűnik valami erősnek - körülbelül 185 cm magas és csontsovány , sápadt bőrrel, agyontetoválva - igen nagy a tekintélye.
- Ez esetben ... - Hátranyúlt és egy zacskó fehér port nyomott a kezembe. Gondosan elrejtettem a kabátom belső zsebébe.
- Kösz , haver - Lekezeltem vele, kiszálltam a nyomasztó autóból és elindultam a sajátom felé...

Már vagy húsz perce ülök itt a parkolóban, a kocsim hátsó terében, felhajtott csomagtartóval. Ezért szeretem, tökéletesen ki van alakítva a hátsó tere amit csomagtartónak lehetne használni, de én inkább kipárnáztam és felszereltem hatalmas mélynyomókkal és egyéb hangtechnikai cuccokkal. Összeszűkült szemekkel fújom ki a füstöt, aminek kicsit édeskés az illata. A drog bódító hatását már kezdem érezni. Ekkor pillantom meg Ambert az autójával, ahoyg hirtelen befékez. Elhúzom a számat, ez nekem is fájt. Azonban azon csodálkozok, hogy az arcán ettől függetlenül ott van az a százfaktoros mosoly amikor kiszáll.
- Hé, Amber ! - Intek neki, hogy jöjjön ide. Régen beszéltem már vele. Talán még meg is kínálom egy kis slukkal. Bár ahogy elnézem neki nincs szükséges egy kis turbózott cigarettára, hogy mindent mulatságosnak találjon.

car: this
outfit : this
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Parkoló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parkoló   Parkoló I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Parkoló
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Alois Rock School :: Alois Rock iskola :: Birtok-
Ugrás: