Alois Rock School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alois Rock School

Mert a rock egy életforma!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
David Green
Artemisz I_vote_lcapArtemisz I_voting_barArtemisz I_vote_rcap 
Tiffany Burns
Artemisz I_vote_lcapArtemisz I_voting_barArtemisz I_vote_rcap 
Dorina McField
Artemisz I_vote_lcapArtemisz I_voting_barArtemisz I_vote_rcap 
Chelsea Lanchester
Artemisz I_vote_lcapArtemisz I_voting_barArtemisz I_vote_rcap 
Asher Black
Artemisz I_vote_lcapArtemisz I_voting_barArtemisz I_vote_rcap 
Dylan Reed
Artemisz I_vote_lcapArtemisz I_voting_barArtemisz I_vote_rcap 
Freya Huquet
Artemisz I_vote_lcapArtemisz I_voting_barArtemisz I_vote_rcap 
Alexis L. Cooper
Artemisz I_vote_lcapArtemisz I_voting_barArtemisz I_vote_rcap 
Christopher Tyriq
Artemisz I_vote_lcapArtemisz I_voting_barArtemisz I_vote_rcap 
Sebastian McKenna
Artemisz I_vote_lcapArtemisz I_voting_barArtemisz I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» FEEL THE DIFFERENCE (ex-alonetheworld)
Artemisz I_icon_minitimePént. Május 11, 2012 8:47 am by Vendég

» Gossip in the New York
Artemisz I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 26, 2012 5:26 am by Vendég

» new bloody begins
Artemisz I_icon_minitimeKedd Ápr. 17, 2012 9:27 am by Vendég

» Moonlight Course and Blessing
Artemisz I_icon_minitimeHétf. Ápr. 16, 2012 6:23 am by Vendég

» Dark Hunter FRPG
Artemisz I_icon_minitimePént. Ápr. 06, 2012 11:50 pm by Vendég

» Vampires' Night
Artemisz I_icon_minitimeKedd Márc. 27, 2012 8:38 pm by Vendég

» Dance With The Devil
Artemisz I_icon_minitimeVas. Márc. 25, 2012 6:00 am by Vendég

» Hollywood Life
Artemisz I_icon_minitimeSzer. Márc. 21, 2012 10:07 pm by Vendég

» Underworld
Artemisz I_icon_minitimeSzer. Feb. 08, 2012 8:42 am by Vendég

Keressük!
Rachelle Viktoria Morgan - Átlag diák
P.B: Lily Loveless
Inf.: Cholé J. Sanduers legjobb barátnője
____________________________________
Amy Arizant - Nagymenő
P.B: Dianna Agron
Inf.: Cholé J. Sanduers ellensége
____________________________________
Leonidas McDonald - Gettó, Táncos vagy Ágtlag
P.B: Asher Book vagy Nathan Holliday
Inf.: Asher Black legjobb barátja
_____________________________________
Antony Woolgar - Gettó, Táncos vagy Ágtlag
P.B: Tom Felton vagy Kevin Flamme
Inf.: Asher Black legjobb barátja
_____________________________________
Chatrine Smith - Táncos
P.B: Megválasztható
Inf.: Alexis L. Cooper legjobb barátnője
_____________________________________

Mira (Miranda) Havoc - Táncos
P.B: Megválasztható
Inf.: Alexis L. Cooper ellensége
_____________________________________
Masha McKenna - Táncos
P.B: Megválasztható
Inf.: Sebastian McKenna húga
_____________________________________
Anthony Robert Green - Világhírű billentyűs és gitáros
P.B: Jared Leto vagy Ian Somerhalder
Inf.: David Green nagybátyja
_____________________________________
Tyler Masterson (Powers) - Nagymenő
P.B: Nick Hoult vagy Jackson Rathbone
Inf.: Scott Masterson mostoha/fogadott bátyja

_____________________________________

Eliza McAdams -Nagymenő vagy Átlag diák
P.B: Hayley Williams
Inf.: Scott Masterson gyerekkori legjobb barátja
_____________________________________
Maddox Lanchester - Kívülálló vagy felnőtt
P.B: Sean O'Pry
Inf.: Chelsea Lanchester imádott bátyja



Ki van itt?
Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Hétf. Okt. 07, 2024 1:50 am-kor volt itt.

 

 Artemisz

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Dorina McField
Felnőtt
Felnőtt
Dorina McField


Hozzászólások száma : 73
Age : 36
Join date : 2011. Jan. 26.

Artemisz Empty
TémanyitásTárgy: Artemisz   Artemisz I_icon_minitimeSzomb. Jan. 29, 2011 11:23 pm

Ahogy a lépcsőknél felérsz, és haladsz egy kicsit előre valamint figyeled is a kollégium ajtóján kitett táblákat, akkor rájössz, hogy a harmadik ajtó az Artemisz. Semmi különleges dolgot nem lehet észrevenni először rajta. Amint belépsz, viszont a szoba elkápráztat. Az egész szinte ki van plakátozva, a négy ágy elválasztva függönyökkel. A szoba egyik sarkába egy kandalló, a másik oldalon pedig egy nagy téglalap ablak, amin a fény igen szépen beszűrődik. Az ablakpárkányon két fekete/fehér párna található a kényelmesebb pihenés érdekében, ha netán egyeseknek úgy megfelelne meg. Nem mondhatni, hogy rumli van… csak érdekes a szoba felépítése. Minden ágynál van egy szekrény, az oldalán tükörrel. Szépen felkészült hely és látszik, hogy lány szoba.
Tiffany részénél a fal egy helyen nincs kiplakátozva, viszont ráírva igen pár dolog. Például legfelül: “Én sosem iszom alkoholt. Csak ha egyedül vagyok vagy társaságban.” Kicsit lejjebb teljesen más betűtípusban: “Sz*r az élet bolondok nélkül. Vagyis nélkülünk!” és így tovább.
Aki ide belép, annak többet nincs menekvés.




Lakók:

1. Tiffany Burns
2. Freya Huquet
3. Chloé J. Sanduers
4. Chelsea Lanchester
5. Lara Roberts


A hozzászólást Dorina McField összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Okt. 31, 2011 10:35 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://rocksuli.serbianforum.info
David Green
Átlag diák
Átlag diák
David Green


Hozzászólások száma : 94
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 28.

Artemisz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Artemisz   Artemisz I_icon_minitimePént. Feb. 04, 2011 11:34 pm

-Hehh, most mondanám hogy mindig nekem van igazam, de azzal rontanám az összhatást. *Lépked felfelé a lány kezét fogva. Aztán belép az Artemiszbe. Járt már itt kétszer... De akkor nem ilyen okból. Hanem egészen másból.*
-Egészen jó szobátok van.. Mondjuk a miénkbe nem ártana egy takarítónő, mert ki sem lehet látni a ruháktól. *Azért mosni még szoktak. Egy hónapban egyszer. Vagy kétszer.*
-Ugye tudod hogy.... *Egy puszi.* Nagyon, imádlak? *Mert ez így is van. Közben odatrappol a lány ágyához, és leül rá. Persze húzza maga után a lányt. Nem is engedné el.*
-Most el nem engednélek. Ebben a percben, meg napban.. Soha. *Ad egy hosszú csókot neki.*
Vissza az elejére Go down
Tiffany Burns
Nagymenő
Nagymenő
Tiffany Burns


Hozzászólások száma : 77
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 27.

Artemisz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Artemisz   Artemisz I_icon_minitimePént. Feb. 04, 2011 11:39 pm

-Aludni mi? *Még út közben teszi fel a kérdést arra, amit David kijelentett lent. Lassan felérnek, ő nyit és lép is be elsőre. Ő is volt David szobájába... ott tényleg mindig bombariadó van. Mellesleg Tiff ágyát nem nehéz megtalálni, hiszen tele van írva és plakátolva felette. Viszonozza a puszit, majd amikor David leül és Tiffet is maga után húzza, a lány a fiú ölébe csüccsen, de úgy hogy szembe legyen fordulva vele. Átkarolja nyakát, majd viszonozza azt a hosszú csókot. Aztán pedig ő is megszólal.*
-Én sem. Nem is foglak és nem is fogsz elmenni. *Kacsint egyet cinkosan, majd néhány nyakcsókot ad a fiúnak. Persze a kabátját mikor bejöttek, levette, mert Tifféknél eléggé meleg van ami azt illeti.*
Vissza az elejére Go down
David Green
Átlag diák
Átlag diák
David Green


Hozzászólások száma : 94
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 28.

Artemisz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Artemisz   Artemisz I_icon_minitimeSzomb. Feb. 05, 2011 3:47 am

-Akár azt is. *Vigyorodik el pimaszul. Igen, mondhatják rá hogy elég piszkos a fantáziája, de nem az.. Legalábbis nem annyira. Közben leveszi a kabátját, és a pulcsiját is. Már csak egy kék póló, és farmer van rajta. Közben a homlokát nekitámasztja Tiff homlokának, és ad egy szájrapuszit a lánynak.*
-Nem is hagynám, hogy elküldj. *Közben beleborzong a nyakcsókokba jó értelemben.* -De gyönyörű vagy... Sokkal szebb, mint bárki más itt a suliba. *Mosolyodik el, és ad egy csókot Tiffnek...*
Vissza az elejére Go down
Tiffany Burns
Nagymenő
Nagymenő
Tiffany Burns


Hozzászólások száma : 77
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 27.

Artemisz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Artemisz   Artemisz I_icon_minitimeSzomb. Feb. 05, 2011 3:52 am

-Hááát... én perpillanat nem vagyok álmos, nem tudom... hogy te hogy vagy evvel. *Kacéran elvigyorodik, majd végigsimít a fiú hátán, aztán a derekán és végül a hasára teszi a kezét. Minden puszit viszonoz.*
-Párszor már elhajtottad, hogy mennyire gyönyörű vagyok... Nem azért mondom, mert zavar... csak furcsa. Sosem mondták nekem ennyire sokszor még. *Sandít Davidre, aztán elnyújtja hosszú, szenvedélyesre a csókot, amit a fiú adott neki. Kezei közben megindulnak a póló alá, de persze ha leállítják, akkor leáll. Csak elkapták az indulatok.*
Vissza az elejére Go down
David Green
Átlag diák
Átlag diák
David Green


Hozzászólások száma : 94
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 28.

Artemisz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Artemisz   Artemisz I_icon_minitimeSzomb. Feb. 05, 2011 4:20 am

-Én dehogy vagyok álmos.. Ha meg az lennék.. Innék kávét, vagy valami mást. De őszintén, nem vagyok álmos. *Kajánul elvigyorodik, és a lány combjaira teszi a kezét, majd benyúl a pólója alá, és megcsókolja. Ha ellenzik nem teszi. De szinte biztos benne hogy nem ellenzik.*
-Még egy párszor fogom is mondani, csak mert nem tudok betelni veled. *Vigyorodik el őszintén, és a lány nyakát puszilgatja.. Ajkai ismét lüktetnek, ezért hosszan megcsókolja Tiffet, és beletúr a hajába.*
-Nagyon... szeretlek. *Suttogja, aztán ismét megcsókolja a lányt.*
Vissza az elejére Go down
Tiffany Burns
Nagymenő
Nagymenő
Tiffany Burns


Hozzászólások száma : 77
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 27.

Artemisz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Artemisz   Artemisz I_icon_minitimeSzomb. Feb. 05, 2011 4:26 am

-Hideg a kezed. *Kicsit megrezzen, de aztán elvigyorodva bólint egyet és folytatja amit elkezdett. Nem ellenez semmit, miért is tenné? Már nem az a kislány, akire vigyázni kell és már nem is kezdő... sőt, elég régen is volt neki barátja... Visszacsókolja Davidet, de úgy, hogy a fiú ne nagyon bírjon beszélni. Játékos.*
-Szeretlek. *Kimondta, mert most úgy érezte, szüksége lesz erre... közben halad felfelé, néha egy kicsit körmeivel 'csiklandozza' a fiút. A pólót megpróbálja a másikról leszedni kezdésképen. Persze végig szorosan közel van Davidhez, csókolja, néha harapja is...*
Vissza az elejére Go down
David Green
Átlag diák
Átlag diák
David Green


Hozzászólások száma : 94
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 28.

Artemisz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Artemisz   Artemisz I_icon_minitimeSzomb. Feb. 05, 2011 4:35 am

-Nem én tehetek róla. Nem kap elég vért biztos... Vagy éppenséggel kint voltam.. De tudod nem tapasztaltam, mert veled voltam. *Vigyorodik el. Ő sem az a kisfiú már, aki idejött még 12 évesen.. Nem, ő már felnőtt. Legalábbis.. gondolkodásmódban, mert még csak 16, de mondjuk ő mindig is érettebb gondolkodású volt, mint mások. Közben viszonozza a csókot, és beleharap a lány alsó ajkába.*
-Én is... nagyon, de nagyon. *Közben a kezei visszatértek a lány pólója alá, és egyre feljebb vándorol vele, mígnem megtalálja a melltartó pántját. Egy egyszerű és gyors mozdulattal kipattintja, és kiveszi a lány pólója alól.*
-Nézdmááár. Leesett. Rohadtul pimasz egy gyerek vagyok, ugye?

//+18//
Vissza az elejére Go down
Lara Roberts
Táncos
Táncos
Lara Roberts


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2011. Nov. 14.

Artemisz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Artemisz   Artemisz I_icon_minitimeHétf. Nov. 14, 2011 7:55 am

Artemisz Lara_Jade_Fashion_4_by_lucbecks
Chels ♥


Úgy döntöttem, hogy miután megvolt az a délutáni pár óra, amit ugyebár muszáj volt lehallgatnom, elmegyek sétálni egyet. Persze fényképezőgéppel, anélkül sose sehova, mivel ki tudja, mikor kapok le valamit amire még szükségem lehet a későbbiekben. Kíváncsian mentem végig az egész városon majdnem, a parton és a sétányon, majd vissza az iskola területén lévő erdőbe aztán pedig a koleszba. Igazából késő délután volt már, egészen sötétedett én pedig senkit nem találtam a szobába, úgyhogy úgy döntöttem nem fárasztom magamat a kis taknyosok társaságával a társalgóba vagy éppenséggel a balkonon -hiszen mostanság azt is elég szépen meglepték- hanem inkább ledőlök kicsit pihenni. Igaz, hogy akkor az éjszaka folyamán nem lesz alvás, de nem baj, majd Chelsel és Freyával megint kiidegeljük szegény Tiffet, hátha sikerül már végre elköltözni neki egy másik szobába vagy valami. Csak rontsa itt a levegőt.
Tehát még mindig teljesen nyugodtan betakarózva és eldobva magamat punnyadok az ágyon kicsit inkább már-már csak szundikálva. Na meg nemsokára bál, arra is meg kéne már álmodnom, hogy mit fogok felvenni vagy éppenséggel mit nem. Ha jönnek a csajok, akkor megyek én is, ha nem, akkor ugyan minek?
Vissza az elejére Go down
Chelsea Lanchester
Gettós
Gettós
Chelsea Lanchester


Hozzászólások száma : 41
Join date : 2011. Nov. 01.

Artemisz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Artemisz   Artemisz I_icon_minitimeKedd Nov. 15, 2011 6:36 am

Artemisz 130322973971

Lara

- Tőlem jöhetsz, Madd de csak kolesz szobát kapnál - Fújom ki a füstöt és hosszasan nézem ahogy tovaterjed a levegőben. Közben hallgatom a bátyám duruzsolását a telefonon keresztül. Nem mindennapi dolog, hogy azzal az ötlettel áll elő, hogy meglátogat. Túlságosan is le szokta foglalni az otthoni kis környezete. Képes lenne otthagyni a fociedzéseit azért, hogy meglátogassa a húgát !? Felettébb érdekes, az elmúlt négy évben még egyszer sem volt itt.
- Nem érdekel, az a maszkabál amiről besézltél pont kapóra jön, szóval hétvégén már számíts rám, de majd még hívlak.
Próbálok egyensúlyozva haladni a padkán észre sem veszem, hogy egy autó jön velem szemben én pedig vészesen megingok , de aztán a dudálása felriaszt és gyorsan visszaugrok a járda biztonságos területére. A szívem kicsit szaporábban ver, mint amikor az embert valami hirtelen sokk éri, de aztán egy jó nagyot szívok a cigiből és elpöckölöm.
- Nem tán elütetted magad ? - Nevet. Persze, miért is izgatná magát azon, hogy az egyetlen testvérét éppen majdnem elcsapták. Igaz az ő hibájából, de a részletek most nem fontosak.
- Éppenséggel de, örülök, hogy így derülsz rajta . - Fortyogok bár a mérgem egyáltalán sem komoly.
- Tudod, hogy imádlak. De most mennem kell. Majd még jelentkezek. Próbálj meg nem nagyon rossz lenni .
- Ez rád is vonatkozik , szia !
Visszacsúsztattam a telefont a bőrkabátom zsebébe, majd a kezemet ott is hagytam. Talán nem ártott volna kesztyűt venni, de szerencsére már nem sokára visszaérek a kollégiumba.Sietősebbre veszem a lépteimet, és megkönnyebbültem veszem elő a mancsaimat amikor beérek az épületbe. Gyorsan a szobám felé suhanok, ahol Larát találom egyedül. Nesztelen léptekkel mögé osonok, hogy megijesszem. A kezem rátapasztom a szájára és finoman ráugrok, hogy ne tudjon mozdulni se.
- Ez egy emberrablás és téged eladunk szexrabszolgának - Vigyorgok rá, majd elengedem és átmászok az ágyamra. Lerúgom a csizmám, aztán törökülésben helyetfoglalok.
- Mi a fene folyik itt, hogy te ilyenkor alszol ? - Vonom fel a szemöldököm.
Vissza az elejére Go down
Lara Roberts
Táncos
Táncos
Lara Roberts


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2011. Nov. 14.

Artemisz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Artemisz   Artemisz I_icon_minitimeKedd Nov. 15, 2011 6:59 am

Artemisz Lara_Jade_Fashion_4_by_lucbecks
Chels ♥


Teljesen... tényleg nagyon nagyon bele vagyok mélyedve az álmaim sokaságába vagy éppenséggel szépségébe, amikor belép Chels. Nem hallom meg, hiszen egy kicsit jobban sikerült elaludnom mint amennyire szerettem volna. Csak fordulok egyet a másik oldalamra és ekkor valami elkezd nyomni és hirtelen felriadok. A számat befogták, tehát nagyon semmit nem birok tenni, csak egy kicsit megharapni a másik kezét. Nem erősen, csak finoman. Aztán nyitom csak ki csipáimat, és akkor látom meg az illetőt.
-Chels! Nem tudtad, hogy az alvó oroszlánt nem szabad felkelteni?
Persze végül már csak-csak elnevetem én is magamat, hiszen egyáltalán nem tudok rá haragudni amiért felkeltett. Csak azért, ne tűnjek túlságosan punnyadtnak, egy oroszlán átugrom az ő ágyára és kezemmel a levegőbe karmolok. Ha a hülyeség fájna... Sőt, ami azt illeti, vártam is már, hogy bejöjjön ő vagy éppen Freya, hogy megbeszéljük a ruhás ügyeket. Felülök az ágyban, törökülésbe, de még nem takarózom ki. Fázom.
-Unalmas volt a délután és nem volt jobb dolgom. Gondoltam ha bent maradok valamelyiktek előbb utóbb úgyis feltűnik.
Halvány mosollyal az arcomon bólintottam egyet és körülnéztem. Majdnem nagyobb volt itt a rumli mint egy fiúszobában, véleményem szerint.
-Merre jártál? Meg kéne amúgy beszélnünk, hogy mit veszünk fel a bálra. Vagy inkább, hogy milyen rejtélyesek leszünk.
Én valami fekete cuccon gondolkodtam magamnak, nem szeretnék kitűnni a tömegből sőt, azt sem szeretném, hogy mindenki felismerjen. Szóval valami nagyon hatásos kell majd... Kíváncsi pillantásomat Chelsre emelem.
Vissza az elejére Go down
Chelsea Lanchester
Gettós
Gettós
Chelsea Lanchester


Hozzászólások száma : 41
Join date : 2011. Nov. 01.

Artemisz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Artemisz   Artemisz I_icon_minitimeKedd Nov. 15, 2011 7:19 am

Artemisz 130322973971

Lara


Furcsállom, hogy majdnem elütöttek. Általában figyelek arra, hogy ne sodorjam magam veszélybe, mármint ami az autóbaleseteket illeti, de mostanában valahogy túlságosan is szórakozott vagyok. Nem értem én mi folyik itt velem. Visszaérek a koleszba egyéb katasztrófa nélkül és leadom a kis lapot, hogy igen visszaértem ne aggódjanak. Örülök, hogy annyira nincsenek kötött szabályok ebben a koleszban, nem úgy mint pár másikban amikről meséltek a néhai cserediákok.
Belépek a katasztrofális állapotban levő szobánkba. Egyedül azt hiszem Tiff részén van rendnek nevezhető állapot. Nem is értem, hogy került ebe a szobába egyáltalán sem illik bele a képbe a lány. Bár nem is haltam bele abba, hogy jobban megismerjem vagy valami. Valahogy taszított, nagyon csúnyán. Csendben indulok Lara felé, hogy megterrorizáljam egy kicsit. Sajnálatos módon, azonban nem tartozik az annyira ijedős lánytípusba. Bár akkor nem is lenne benne a legjobb baráti körömben.
- Aú - Szisszenek fel amikor beleharap az ujjamba, majd szúrós szemmel nézek rá , miközben bekapom az ujjam. - De éppenséggel tudtam, csak szeretem a vadállatokat - Vigyorodok el, közben már nincs semmi a számban.
- Héé, azért túlzásba ne vidd - Vigyorgok még mindig közben figyelem ahogy átjön az én ágyamra.- Valamelyikőnk ? Remélem itt csak Freyára és rám gondolsz - Forgatom a szemeim. Persze tudom, hogy ő sem kedveli kimondottan Tiffet, de szeretek piszkálódni.
- Csak tettem egy sétát, meg beszéltem Maddoxszal telón, el akar jönni a bálra - Húzom el a szám. Még mindig nem tudom, hogy mi a fene folyhat otthon ha a bátyám meg akar látogatni, de sebaj. Majd kiszedem belőle.
- Hm, ez után a macskás produkciód után akár macskanőknek is öltözhetnénk... Mivel mind a hárman kék szemekkel rendelkezünk ezért még érdekesebb lenne maszk mögé rejteni az arcunkat. Juhú, három egyforma jelmezes nő és nem tudják, hogy melyikőnk melyik - Kicsit hevesebben élem bele magam a dologba, de aztán beletúrok a hajamba és az ajkamba harapok - Bár Freya fel fog lépni, szóval nem tudom ő hogy gondolta..
Vissza az elejére Go down
Lara Roberts
Táncos
Táncos
Lara Roberts


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2011. Nov. 14.

Artemisz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Artemisz   Artemisz I_icon_minitimeKedd Nov. 15, 2011 7:36 pm

Artemisz Lara_Jade_Fashion_4_by_lucbecks
Chels ♥



Imádom a szobatársaimat, de ez kizárólag Chelsre meg Freyára vonatkozik. Velük olyan... izgalmas az életem minden egyes perce, persze amit velük töltök el. Egy kicsit nagyobb mosollyal az arcomon pillantok Chels felé, majd elmerengek. Kócos hajamat hátratúrom. Aztán ugye megharapom a lány ujját egy kicsit, aminek láthatóan nagyon örül. Sajnálom, ilyen bolond vagyok. De persze ezt mindenki tudja...
-Ójje! Nyugi, nem viszem túlzásba. Csak tudod, előjöttek a macska... ösztönök.
Nevetem el magamat a végére, és felvont szemöldökkel figyelem Chels reakcióit. A kérdése meglep, szerintem ez egy elég... hülye kérdés volt. Kicsit oldalba bököm. Ja, tudni illik rólam, hogy szeretem finoman gyepálni az embereket. Tiszta rendes vagyok nem?
-Persze, hogy csak rátok! Úúúr isten, elképzelni sem tudom, hogy Tiffet várjam!
Kicsit improvizálok, a hangsúlyt megadom azért a dolgoknak. Mondták már, hogy jó lennék színésznek is, de én úgy voltam vele, hogy áh, nekem tökéletes a balett és a tánc. A Maddoxos kijelentésre kicsit felkapom a fejemet. Egyszer találkoztam Chels bátyjával és jófej.
-Tényleg? Mi okból?
Kicsit kíváncsiskodom, de a macskanős sztorira már bólogatok is. Szerintem ez tökéletes ötlet.
-Sőt, még a hajunk színe is majdnem egyforma, szóval... egy cicanacival meg mondjuk egy magas nyakúval... Simán meg lehet oldani. A maszk az meg nem gáz szerintem, megoldjuk.
Elgondolkodva kelek fel az ágyról és veszek elő a szekrényből egy cicanadrágot és egy magas nyakú pólót -persze mind a kettő fekete- meg a magassarkú cipő... már csak tényleg a maszk megoldása kellene.
-Attól még be bír ő is öltözni... legalábbis remélem, hogy belemegy.
Vissza az elejére Go down
Chelsea Lanchester
Gettós
Gettós
Chelsea Lanchester


Hozzászólások száma : 41
Join date : 2011. Nov. 01.

Artemisz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Artemisz   Artemisz I_icon_minitimeSzer. Nov. 16, 2011 9:31 am

Artemisz 130322973971
Lara

Miután Lara halálra rémisztése kudarcba fulladt átmászok a saját ágyamra. Közben arrébb kell dobnom egy melltartót, ami nagy valószínűséggel az enyém. Azt hiszem még a reggeli nagy rohanás miatt hagytam kint. Azért ez már felháborító, hogy mekkora kupi van. Shelly , apám kedvenc új nője, százszázalékosan kiakadna és felvetné az ötletet, hogy inkább küldjenek el egy katonaiskolába vagy ami még jobb, leánylíceumba. Haha. Hihetetlen, hogy anya óta nem képes megtalálni az új nőt aki minden kritériumomnak megfelel.
- És.. - Hajolok kijjebb - A farkincád merre hagytad ?
Elnevetem magam az arckifejezése láttán. Nagyon szeretek színészkedni és a legmeghökkentőbb kérdéseket feltenni és válaszokat megadni. Úgy látszik most is sikerült elérnem a döbbenetet, legalábbis Lara arcáról ezt olvasom le. Még szép, hogy egy pillanatig sem gondoltam, hogy Tiffre várna. Ugyan...
- Fogalmam sincs - Vonom meg a vállam, a Maddox-os kérdésére. Annyi szent, hogy sokan örülnének neki az biztos. Nem csak eszméletlen jóképű hanem még van valami olyan kisugárzása amitől a nők behalnak. Nem véletlen az én bátyám. Azt hiszem a szüleink ezen a téren igen szép adottságokkal áldottak meg minket.
Nem gondolkoztam még azon, hogy mit vegyek fel a jelmezbálra. De most Lara ezen macskás megmozdulása rögtön eszembe jutatta a Halle Berry -féle macskanőt. Ami nem csak ötletes, hanem még a maga módján szexis és dögös is. És ha három is lesz belőle, az tuti, hogy felkavarja a dolgokat.
- Ahogy mondod - Bólogatok mosolyogva. Milyen mázli, hogy ennyire egyformák vagyunk. Figyelem ahogy kipakolja a szekrényből a fekete cuccokat, ezzel még nagyobb káoszt hozva a szobára. Remélem Freyának is tetszeni fog az ötlet és miután leszerepeltek beöltözik ő is.
- Csak belemegy... - Gondolkodok el egy pillanatra. Majd úgy döntök ennyi tökéletesen elég volt a kupiból. Felpattanok és előhúzok az ágyam alól egy nagy fonott ládát és minden ruhadarabot amit találok és a sajátomnak vélek belepakolok majd nagy nehezen visszanyomom az ágy alá. Voilá, rendrakás letudva.
- És kivel jössz a bálra ? - Húzogatom a szemöldököm. Én Asherrel szándékozok megjelenni bár erről vele még nem nagyon beszéltem, de az utóbbi napokra illetve hetekre nézve nem lesz ellenére.
Vissza az elejére Go down
Lara Roberts
Táncos
Táncos
Lara Roberts


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2011. Nov. 14.

Artemisz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Artemisz   Artemisz I_icon_minitimeSzer. Nov. 16, 2011 9:05 pm

Artemisz Lara_Jade_Fashion_4_by_lucbecks
Chels ♥


Kicsit elmerengek a dolgokon. Chelsel mindig jól el lehet hülyéskedni, na meg Freyával is, csak őt ritkábban találom itt. Már hiányoznak azok az esteli pletykák, amikor anno Tiffet kritizáltuk az meg itt ült mellettünk és teljesen ki volt bukva. Egyszer már tényleg sikerül elüldöznünk. Szegényke, hogy kaphatott ilyen szobatársakat?
-A farkincám... az... nincsmegafaram!
Teljesen kétségbeesett pillantással nézek a hátam mögé, majd elvigyorodom és végül én is nevetni kezdek Chelsel. Teljesen összeillik ez a társaság. Én mindig is evvel a dologgal éltem. A testvéres ügyet félreteszem, a lényeg az, hogy a fiú vélhetően megjelenik a bálon, ami csak jót jelenthet.
-Hm... jó lesz. Szerintem hatásosak leszünk és ki tudja, lehet, hogy fele aki eljön be se fog öltözni.
Vonom meg a vállamat miközben bólintok egyet arra, hogy Freya tán csak beöltözik velünk együtt. Igazából nem izgulom túl a dolgot, mivel van egy olyan érzésem, hogy ő is macskanő lesz majd... de gondolom a fellépés után csak. Ami azt illeti, én sem öltöznék be a fellépésemre. A 'kivel jössz a bálra' kérdésre megrázom a fejemet mosolyogva.
-Egyedül. Nincs egy olyan pasi se az életembe perpillanat akivel el tudtam volna menni. Na és te? Mi van Ashel?
Rég beszélgettünk már pasi ügyekről, szóval nem is tudom, hogy mi folyik kettejük között. Na de majd most megtudom, remélhetőleg... Bár én már az elején megmondtam, hogy ebből a barátságból, előbb vagy utóbb úgyis lesz valami... több. Ha nem szerelem, akkor csak egy egy éjszakás -vagy több- kaland.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Artemisz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Artemisz   Artemisz I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Artemisz
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Alois Rock School :: Alois Rock iskola :: Kollégium-
Ugrás: