Alois Rock School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alois Rock School

Mert a rock egy életforma!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
David Green
Próbaterem I_vote_lcapPróbaterem I_voting_barPróbaterem I_vote_rcap 
Tiffany Burns
Próbaterem I_vote_lcapPróbaterem I_voting_barPróbaterem I_vote_rcap 
Dorina McField
Próbaterem I_vote_lcapPróbaterem I_voting_barPróbaterem I_vote_rcap 
Chelsea Lanchester
Próbaterem I_vote_lcapPróbaterem I_voting_barPróbaterem I_vote_rcap 
Asher Black
Próbaterem I_vote_lcapPróbaterem I_voting_barPróbaterem I_vote_rcap 
Dylan Reed
Próbaterem I_vote_lcapPróbaterem I_voting_barPróbaterem I_vote_rcap 
Freya Huquet
Próbaterem I_vote_lcapPróbaterem I_voting_barPróbaterem I_vote_rcap 
Alexis L. Cooper
Próbaterem I_vote_lcapPróbaterem I_voting_barPróbaterem I_vote_rcap 
Christopher Tyriq
Próbaterem I_vote_lcapPróbaterem I_voting_barPróbaterem I_vote_rcap 
Sebastian McKenna
Próbaterem I_vote_lcapPróbaterem I_voting_barPróbaterem I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» FEEL THE DIFFERENCE (ex-alonetheworld)
Próbaterem I_icon_minitimePént. Május 11, 2012 8:47 am by Vendég

» Gossip in the New York
Próbaterem I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 26, 2012 5:26 am by Vendég

» new bloody begins
Próbaterem I_icon_minitimeKedd Ápr. 17, 2012 9:27 am by Vendég

» Moonlight Course and Blessing
Próbaterem I_icon_minitimeHétf. Ápr. 16, 2012 6:23 am by Vendég

» Dark Hunter FRPG
Próbaterem I_icon_minitimePént. Ápr. 06, 2012 11:50 pm by Vendég

» Vampires' Night
Próbaterem I_icon_minitimeKedd Márc. 27, 2012 8:38 pm by Vendég

» Dance With The Devil
Próbaterem I_icon_minitimeVas. Márc. 25, 2012 6:00 am by Vendég

» Hollywood Life
Próbaterem I_icon_minitimeSzer. Márc. 21, 2012 10:07 pm by Vendég

» Underworld
Próbaterem I_icon_minitimeSzer. Feb. 08, 2012 8:42 am by Vendég

Keressük!
Rachelle Viktoria Morgan - Átlag diák
P.B: Lily Loveless
Inf.: Cholé J. Sanduers legjobb barátnője
____________________________________
Amy Arizant - Nagymenő
P.B: Dianna Agron
Inf.: Cholé J. Sanduers ellensége
____________________________________
Leonidas McDonald - Gettó, Táncos vagy Ágtlag
P.B: Asher Book vagy Nathan Holliday
Inf.: Asher Black legjobb barátja
_____________________________________
Antony Woolgar - Gettó, Táncos vagy Ágtlag
P.B: Tom Felton vagy Kevin Flamme
Inf.: Asher Black legjobb barátja
_____________________________________
Chatrine Smith - Táncos
P.B: Megválasztható
Inf.: Alexis L. Cooper legjobb barátnője
_____________________________________

Mira (Miranda) Havoc - Táncos
P.B: Megválasztható
Inf.: Alexis L. Cooper ellensége
_____________________________________
Masha McKenna - Táncos
P.B: Megválasztható
Inf.: Sebastian McKenna húga
_____________________________________
Anthony Robert Green - Világhírű billentyűs és gitáros
P.B: Jared Leto vagy Ian Somerhalder
Inf.: David Green nagybátyja
_____________________________________
Tyler Masterson (Powers) - Nagymenő
P.B: Nick Hoult vagy Jackson Rathbone
Inf.: Scott Masterson mostoha/fogadott bátyja

_____________________________________

Eliza McAdams -Nagymenő vagy Átlag diák
P.B: Hayley Williams
Inf.: Scott Masterson gyerekkori legjobb barátja
_____________________________________
Maddox Lanchester - Kívülálló vagy felnőtt
P.B: Sean O'Pry
Inf.: Chelsea Lanchester imádott bátyja



Ki van itt?
Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Hétf. Okt. 07, 2024 1:50 am-kor volt itt.

 

 Próbaterem

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Kathy Moon

Kathy Moon


Hozzászólások száma : 7
Age : 37
Join date : 2011. Jan. 26.

Próbaterem Empty
TémanyitásTárgy: Próbaterem   Próbaterem I_icon_minitimeCsüt. Jan. 27, 2011 1:26 am

A nyugati szárny egyik mellékhelyisége. Egy nagy fekete ajtón keresztül lehet ide bejutni. Belépve egy csodálatos helyet lehet megpillantani. Üvegfallal két plusz kis hely van elválasztva. Az egyik maga a próbaterem, ahol dob, gitárok, zongora, mikrofon és a zenéléshez szükséges dolgok találhatók meg. Plusz még egy kanapé, illetve fotelok is vannak, a pihenéshez. A másik helyiségben egy keverőpult található. Ahol fel lehet venni és meg lehet kreálni a dalokat. Itt mindenki próbára teheti magát. Akár csak szórakozásként, de lemez felvétel értelmében is be lehet ide tévedni.


Vissza az elejére Go down
David Green
Átlag diák
Átlag diák
David Green


Hozzászólások száma : 94
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 28.

Próbaterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Próbaterem   Próbaterem I_icon_minitimePént. Jan. 28, 2011 10:02 am

*Már itt próbál, elég rég óta a szintetizátor mögött. A kedvenc zenekarja a magyar Bonanza Banzai egyik számát játssza a mi az 1984 címet viseli. Eléggé unatkozik. Eléggé... Kicsit nagyon. De szereti csinálni, szeret zenélni, és énekelni is. Énekel is hozzá. Amúgy meg gitározott is, de átlépett a szintetizátorhoz... Jobban szereti, mert szintizni tud profin, gitározni még csak haladóként. De meg akar tanulni...*
Vissza az elejére Go down
Christopher Tyriq
Nagymenő
Nagymenő
Christopher Tyriq


Hozzászólások száma : 24
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 28.

Próbaterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Próbaterem   Próbaterem I_icon_minitimePént. Jan. 28, 2011 10:13 am

*A terem előtt sétálok el, mikor hangokat hallok. Bár nem tudom, hogy hogyan figyeltem fel rá, de ez most nem számít. Csöpi a lábamnál kullog, mint általában szokott. Benyitok a terembe és David látom meg a szintetizátor mögött, miközben egy Bonanza Banzai dalt játszik. Nem zavarom meg a próbálását, inkább a falnak dőlve várom, hogy befejezze azt. Csöpi leül a lábam mellé és ő is figyelemmel kíséri a játékot.*
Vissza az elejére Go down
David Green
Átlag diák
Átlag diák
David Green


Hozzászólások száma : 94
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 28.

Próbaterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Próbaterem   Próbaterem I_icon_minitimePént. Jan. 28, 2011 10:18 am

*Voilá, abba is maradt a szám. Felnéz, és halványan elmosolyodik. Egy ugrással kint terem a szintetizátorok mögül.. Oda is sétál Chrishez.*
-Cső Chris. Mi járatban? *Amúgy fekete bőrkabátban, fekete farmerban, és egy fekete acélbetétes bakancsban van. Igazi Bonanza Banzai fan. Bár nem amerikai együttes, nagyon ott volt ám. Meg a Depeche Mode-ot is szereti. Közben visszasétál az egyik szintihez, és nekidől. Nem dől el a hangszer, elég stabil lábakon áll. Na meg annak dőlt neki, amin kettő van egymásra rakva..*
Vissza az elejére Go down
Christopher Tyriq
Nagymenő
Nagymenő
Christopher Tyriq


Hozzászólások száma : 24
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 28.

Próbaterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Próbaterem   Próbaterem I_icon_minitimePént. Jan. 28, 2011 10:46 am

*Mikor abba marad a játék, David közeledik felé. Én is tiszta feketében vagyok, mint általában mindig.*
-Cső David. Csak meghallottam, hogy valaki bent van és gondoltam benézek. Egész jól megy. *Vonom meg a válla, majd lenézek Csöpire, aki rögtön David lábánál ágaskodik. Remélem nem zavarja, bár, ha igen, akkor úgy is visszahívóm a kutyát.*
-Mi újság: Történt valami érdekes a mai nap. *Érdeklődök egy kicsit.*
Vissza az elejére Go down
David Green
Átlag diák
Átlag diák
David Green


Hozzászólások száma : 94
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 28.

Próbaterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Próbaterem   Próbaterem I_icon_minitimePént. Jan. 28, 2011 10:50 am

-Jah, szokásom zargatni ilyenkor az egész iskolát a játékommal. Tudod, nincs elég a rovásomon. Jah, a Bonanza számok a kedvenceim. Otthon az egyik egyetemi ismerősöm lefordíttatta szinte az összes dalt. Legalábbis amit én szeretek. *Vonja meg a vállát. Nem zavarja a kutya. Szereti az állatokat, csak éppen nincs neki.*
-Nem, semmi. És, te? Tervezel valamilyen más hangszeren játszani?
Vissza az elejére Go down
Christopher Tyriq
Nagymenő
Nagymenő
Christopher Tyriq


Hozzászólások száma : 24
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 28.

Próbaterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Próbaterem   Próbaterem I_icon_minitimePént. Jan. 28, 2011 11:01 am

-Értem én. Mondjuk én lassan megszokom. Csak az elsősöket tudom sajnálni. Vagy, ha jobban belegondolok, akkor mégsem.
*Nevetek fel. Szívtelen vagyok néhanapján és a mai nap, most ezek közé tartozik.*
-Még talán felveszem a gitárt. Meg a hangomat is képezni kellene egy kicsit. Igaz nincs nagy szerepem az éneklésben, de még sem lehetek rekett hangú, nem igaz? *Vigyorodok el a végén, majd közelebb megyek a dobhoz. Kezembe veszem az ütőket és valami nagyon alapot kezdek el játszani rajta. Közben pedig David-hez beszélek.*
-Képzeld a folyosón megállít egy elsős kölyök és megkért, hogy segítsek neki kottaolvasásban. Hát azt hittem, hogy felkenem a falra, mire elmagyaráztam neki, hogy semmi hangulatom hozzá. *Nevettem fel a végén, majd vártam, hogy mit reagál.*
Vissza az elejére Go down
David Green
Átlag diák
Átlag diák
David Green


Hozzászólások száma : 94
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 28.

Próbaterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Próbaterem   Próbaterem I_icon_minitimePént. Jan. 28, 2011 11:08 am

-Hát, tőled az elsősök félnek. Bár tőlem is. De inkább csak a hajamtól... *Nevet fel.* -De én általában segítek nekik. *Vonja meg a vállát, és visszalép a szintetizátorok mögé.*
-Jahm, azt én már másodikban felvettem. Énekelni már régóta énekelek, már csak egy banda kéne.. De találok még valakit, aki szintetizátorozik is rajtam kívül? *Vonja meg a vállát, és figyel. Majd ha válaszolt minden kérdésre akkor kezd játszani... Az ütem pont illik az 1984 c. számra.*
-Igen, már ismerlek hogy milyen vagy. Én el szoktam nekik magyarázni mindent. *Kuncog fel halkan, aztán elkezd játszani a szintetizátoron. Ez nem alap ütem, de pont illik a dobszólóhoz, amit Chris játszik. Elkezd énekelni is...*
-Az álmaidat gépek rázzák...
Vissza az elejére Go down
Christopher Tyriq
Nagymenő
Nagymenő
Christopher Tyriq


Hozzászólások száma : 24
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 28.

Próbaterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Próbaterem   Próbaterem I_icon_minitimePént. Jan. 28, 2011 11:20 am

-Nem csak az elsősök. De nem tehetek róla. *Vonom meg a vállam.* -Én is, mikor olyan a kedvem. *nevetek fel halkan, hisz ez az igazság.*
-Engem mindig is a dob érdekelt. Meg hát nem volt már kitől megtanuljam az alapokat, meg akkoriban még nem voltam lelkileg rendben. *Hajtom le a fejemet, de hamar magamhoz térek, hisz nem akarom sajnáltatni magam.*
-Igen ezt tudom, meg azt is, hogy jól szintizel. Nem tudom, talán alsóbb éveseket kellene megkérdezned. *Nevetek fel halkan, majd megadom az alapot.*
-Igen, de azt mindenki tudja, hogy ha valamit egyszer elmondok, akkor az úgy van, főleg, ha rossz napom van. És sajnos a kiskölyök pont kifogta. De majd segítek neki később. Mikor már nem kell. *Nevetek fel, majd folytatom a dobolást, mivel David bekapcsolódott a zenélésbe. Csöpi eközben előttünk van, mint "közönség"*
Vissza az elejére Go down
David Green
Átlag diák
Átlag diák
David Green


Hozzászólások száma : 94
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 28.

Próbaterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Próbaterem   Próbaterem I_icon_minitimePént. Jan. 28, 2011 11:32 am

-Igen, tőled még a csajok is félnek. *Nevet fel. Hiába, ő ilyen, neki ilyen a humora.* -Igen, ami nem sűrűn szokott lenni. *Vigyorodik el.*
-Hát igen, a dobolás is jó dolog. Ott van pl. a Jonas Brothers is, és benne Nickkel, aki dobol és énekelni is szokott egyszerre. *Magyarázza a dolgokat.*
-Na persze, még hogy őket. Mikor még egy szintesen sem tudnak játszani nem hogy kettőn, plusz még egy oldalt... Bah, nem egyszerű ez az ipar, mert itt tekergetni is kell. *Közben teker egy kapcsolót a szintetizátoron, hogy tudja megadni az alapot.*
-Na igen, az úgy van. Én meg megmondom mindenkinek. Azt ha rossz napom van, én is elküldök mindenkit a búsba. *Vonja meg a vállát, majd ugye zenélnek. Közben tekergeti a kapcsolókat, és néha - néha átáll az egyszintes szintihez.*
Vissza az elejére Go down
Christopher Tyriq
Nagymenő
Nagymenő
Christopher Tyriq


Hozzászólások száma : 24
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 28.

Próbaterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Próbaterem   Próbaterem I_icon_minitimePént. Jan. 28, 2011 11:46 am

-Na azért ott még nem tartunk. Az alsóbb évfolyamra értettem. *Nevetek fel én is. Ismerem a humorát annyira, hogy ne vegyem magamra.* -Hmm... mondasz valamit. *Vigyorgok el én is.*
-Ez igaz, de én nem akarok Nick kettő lenni. Én jobb akarok lenni nála. Ezért veszem fel a gitárt is, hogy abban is lepipáljam. *Reagálok a dolgokra.*
-Hát rám ne számíts szintetizátor téren. Meg tudod, hogy csak vicceltem. Én is nagyon kivételes esetben kérnék alsóbb évfolyamost a bandámhoz. Már, ha lenne. *Vonom meg a vállamat.*
-Mondtam. Ha valamit mondok, akkor az úgy van. *Nevetek fel a végén, majd a szám végéhez érünk lassan.*

//Fagy//
Vissza az elejére Go down
David Green
Átlag diák
Átlag diák
David Green


Hozzászólások száma : 94
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 28.

Próbaterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Próbaterem   Próbaterem I_icon_minitimeSzomb. Jan. 29, 2011 3:46 am

//Olvadunk//

-Jah, persze, most szívesen behoznák egy... kiscsajt, mondjuk másodikost. Rászólnál hogy búú, sikítva menekülne. *Fűzi tovább, és aztán felnevet halkan.* -Igen, általában igazam van. *Nem, ő nem egoista, tényleg. Akadnak alkalmak, de az csak akkor amikor unatkozni kezd.*
-Jusson eszedbe, hogy ő is gitározik. Sőt még a zongorát is fel kell venned. Meg asszem a szintit is. Bár nem vagyok fan... *Vonja meg a vállát.*
-Rád inkább dob téren számítok. Persze tudom hogy csak vicceltél. *Közben az egyik kezével az emeletes szintin játszik, a másik kezével a másikon, ami a bal oldalára van állítva. Nemhiába ő kezeli legjobban a szintetizátort az iskolában.*
-Igen, persze. *Bólint egyet, aztán most nyomja az utolsó billentyűket a hangszeren.*
Vissza az elejére Go down
Christopher Tyriq
Nagymenő
Nagymenő
Christopher Tyriq


Hozzászólások száma : 24
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 28.

Próbaterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Próbaterem   Próbaterem I_icon_minitimeSzomb. Jan. 29, 2011 4:29 am

//Váltok E/3-ba, mert más szerint az jobban megy nekem Smile//

-Te bolond vagy. Nem bukok a kicsiknek. Ez fordítva szokott lenni. *Az biztos, hogy az illető futna előle, hisz nem csípik a kicsik és ő sem csípi őket.*
-Jajj azt az ego. *Nevet fel, majd figyeli a további lépéseket.*
-Tudom, ezért veszem fel a gitárt. Azért ennyire nincs érzékem a hangszerekhez. Elég nekem ez a kettő. Ha ebben megverem, az is nagy dicsőség. Meg a billentyűsök nem az én műfajom. *Fűzi hozzá a dologhoz.*
-Rám számíthatsz haver. De nem csak zene téren, hanem bármiben amiben tudok segíteni. Na ugye. *Nevet fel a végén, majd következik a zene. A további dologhoz nem fűz semmit sem, inkább csak a dobolásra koncentrál. Miután befejezik a számot, Csöpi közelíti meg a fiút, majd az ölébe ugrik.*
-Na azt hiszem Csöpinek is tetszett az zene. *A kutya vakkant egyet, jelezve, hogy igaza van a gazdájának.*
Vissza az elejére Go down
David Green
Átlag diák
Átlag diák
David Green


Hozzászólások száma : 94
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 28.

Próbaterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Próbaterem   Próbaterem I_icon_minitimeSzomb. Jan. 29, 2011 4:59 am

-Jahm, persze... De még egy harmadikos is elfutna. *Nevet tovább. Hát igen, ő már csak ilyen, ilyen is marad.*
-Én egoista? Kikérem magamnak. Ismersz már négy éve, eddig még nem voltam egoista. *Vigyorodik el, és közben vált, a jobb kezével föl-le ugrál valami elképesztő sebességgel a két szintin. Belőle zenész lesz. Akárhogy is kell gürcölnie.*
-Nekem sincs, örülök ha kettőn tudok játszani. Amúgy meg, én is csak a szintetizátoron tudok játszani. A zongorától írtózom. *Vonja meg a vállát.*
-Igen. *Bólint egyet, közben az Induljon a Banzáj! c. számot kezdi el a szintetizátoron játszani.. Ennek is egyszerű az üteme, és dobolni is könnyű rá.*
Vissza az elejére Go down
Christopher Tyriq
Nagymenő
Nagymenő
Christopher Tyriq


Hozzászólások száma : 24
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 28.

Próbaterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Próbaterem   Próbaterem I_icon_minitimeSzomb. Jan. 29, 2011 5:11 am

-A harmadikos nálam még kicsinek számít. *Mondja határozottan, hisz igaz. Ő a vele egykorú lányokra bukik. Fura is lenne, ha egy alsóbb évessel járna.*
-Hát nem is én. Igen ismerlek elég jól. Nem-e!? Ezt nem mondanám. Néha kijön rajtad az egoizmus. *Nevet fel, majd figyeli, amit David művel. Ő soha életében nem tudná ezt utána csinálni, hisz nincs érzéke hozzá.*
-Hát én meg egyiken sem. *Vigyorodik el, majd csak figyeli a további zenélést. Most nincs kedve bekapcsolódni, meg most Csöpi is az ölében van és nincs szíve lepaterolni magáról, hisz szereti a kis Yorkshire kutyusát.*
Vissza az elejére Go down
David Green
Átlag diák
Átlag diák
David Green


Hozzászólások száma : 94
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 28.

Próbaterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Próbaterem   Próbaterem I_icon_minitimeSzomb. Jan. 29, 2011 6:25 am

-Igen és ha már másodikossal látnak akkor már egyenesen pedofil vagy. *Nevet fel halkan. Mondjuk ő is a korabeli lányokhoz vonzódik. De egy harmadikos azért beleférne.*
-Na persze, méghogy nem is te... És én meg Justin Bieber vagyok mi? *Kirázza a hideg.* -Grr. *Még egyszer végigfut a hátán a hideg.*
-Pedig nem bonyolult. Csak a szinti egy kicsit. Ott több kapcsolót kell tekergetni, meg van amikor három is egymásra van rakva, és mindegyik máshogy szól, de hát... Mondjuk a gitározás sem egyszerű, készülj fel. *Vigyorodik el, majd abbahagyja a zenélést, és kilép a szintetizátorok mögül, és kinyújtózik.*
-Ahh, ez kellett már.
Vissza az elejére Go down
Christopher Tyriq
Nagymenő
Nagymenő
Christopher Tyriq


Hozzászólások száma : 24
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 28.

Próbaterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Próbaterem   Próbaterem I_icon_minitimeSzomb. Jan. 29, 2011 6:45 am

-Persze én meg egy második együtt, két különböző világ. *Nevet fel a végén.*
-Na jó, talán néha előjön az egom... hát nem én mondtam ki, haver. *Ismételten csak felnevet a végén. Viccelődik egy kicsit a haverjával, nem bírja ki, hisz, ha már egyszer ő mondta ki, akkor egyetért vele.*
-Aha. Ez annyira érdekes, hogy inkább maradok a dobolásnál és a gitár. *Kuncog fel halkan. Mikor David abbahagyja a játékot, úgy érzi, hogy rajta a sor. Így leteszi Csöpit a földre, majd beszámol és elkezd dobolni*
Vissza az elejére Go down
David Green
Átlag diák
Átlag diák
David Green


Hozzászólások száma : 94
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 28.

Próbaterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Próbaterem   Próbaterem I_icon_minitimeSzomb. Jan. 29, 2011 10:40 pm

-Igen, de amikor te voltál töpszli, akkor neked segítettek egy csomóan, és ezt így adod vissza? Hálátlan. *Ingatja meg viccelődve az ujját Chris felé.*
-Micsoda néha? Már megszoktam hogy egy egoistával lakok együtt. *Röhög fel.* -Igen, én mondtam, de nem azt jelenti hogy még az is vagyok. Mondjuk ha normálisabb zenei stílusa lenne, és mondjuk.. Olyan haja mint nekem, semmi gondom nem lenne vele. *Vonja meg a vállát.*
-Ugye... Bár én szeretem csinálni.. Főleg amikor érdekes hangokat lehet vele játszani. *Nevet fel, majd figyel. És amikor Chris szólója a végéhez ért, tapsol kettőt.*
Vissza az elejére Go down
Christopher Tyriq
Nagymenő
Nagymenő
Christopher Tyriq


Hozzászólások száma : 24
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 28.

Próbaterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Próbaterem   Próbaterem I_icon_minitimeSzomb. Jan. 29, 2011 11:00 pm

-Igen, de én nem kértem, hogy segítsenek. Maguktól tették, pedig én mondtam, hogy nem kell. Csak azt nem értem, hogy miért. *Vonja meg a vállát, mit sem törődve David viccelődésével.*
-Mondom, hogy csak néha. Meg, ha nem tetszik akkor költözz el, nem erőltetem, hogy maradj. *Nevet fel ő is*
-Ha te mondod. *Ő soha sem kedvelte az a kölyköt és nem most fogja megkedveli, ha egyáltalán kerül rá sor. A következő kijelentésre felkuncog, majd előad egy dob szólót, amit David tapssal nyugtáz. Csöpi vakkant egyet, hogy már menne, így kénytelen otthagyni haverját, hacsak nem jön ő is kutyát sétáltatni.*
-Bocs, de Csöpinek mennie kell a dolgára. Jössz vagy maradsz? *Kérdezi, majd az ajtó felé veszi az irányt. Még megvárja a választ és csak utána megy ki.*
Vissza az elejére Go down
Chloé J. Sanduers
Átlag diák
Átlag diák
Chloé J. Sanduers


Hozzászólások száma : 16
Age : 31
Join date : 2011. Oct. 22.
Tartózkodási hely : Suli.:D

Próbaterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Próbaterem   Próbaterem I_icon_minitimeVas. Okt. 23, 2011 12:05 am

Dave


Unottan lézengek az iskolában. Hétvége van veszettül, és nem tudom, hogy mit csinálhatnék. Rae tanul, de nekem semmi kedvem nincs hozzá. A többség elmenekült a suli területéről, így alig találkozok valakivel.
Nagy szabadságomban úgy gondoltam végül, hogy betérek a próbaterembe, és gyakorlok egy kicsit. Mivel saját gitáromat a szobámban hagytam, ezért az ottani szólógitárt ragadtam meg. A terem üres. Megpróbáltam a Guns 'N' Roses Sweet Child OMine című számának a gitárszólóját eljátszani. Annyira nem vagyok jó, mint Slash, de nem lett rossz. Tovább játszottam a dalt, egyre jobb.
Párszor megálltam, összeszedni, hogy hol tartottam, milyen hangokat játszottam. Halkan dúdoltam hozzá a dallamot, hogy jobban menjen.
Vissza az elejére Go down
David Green
Átlag diák
Átlag diák
David Green


Hozzászólások száma : 94
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 28.

Próbaterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Próbaterem   Próbaterem I_icon_minitimeVas. Okt. 23, 2011 1:31 am

-Figyelj, öcskös, ne félj lenyomni azokat a billentyűket, hanem igenis, bátran, és ne emeld fel a kezed, ha két egymás melletti billentyűt akarsz lenyomni, ússzon a két tenyered azokon a billentyűkön, ne nyomd le őket, csak... Csúsztasd, és meglátod sokkal jobb lesz, mert folyamatosan tudod ütni a hangokat. Látod, így.- Mutatja az egyik elsősnek, aki szintetizátorozni szeretne. Közben el-el mosolyodik biztatótan, és miután az elsős gyerek sikerrel vette az akadályt, feláll, és a fizetségét visszaadva a gyereknek, távozik. Nagyon unatkozik, nem tudja merre menjen, végül felszalad a szobájába, összepakolja a két EMAX szintetizátort, és még egy Roland dob groove-ot, felveszi a hátára, persze előbb felöltözik normálisan, felveszi a bőrdzsekijét, és elindul a próbaterembe. A terem elé érve, gitárszólót hall, nem is olyan rosszul. Bár ő már rég nem gitározott, csak akusztikus gitáron szokta tolni, máson nagyon nem. Benyit a terembe, és körülnéz, mikor Chloé-t látja meg. Odasétál a szintetizátor állvány mögé, lepakolja a cuccait, és hallgatja ahogy a lány gitározik. Közben kiszedi a szintetizátorokat, és felhelyezi az állványra, a harmadik magasítót meg leemeli, és egyszerűen szétszereli. Felállítja a dob groove-ot, és kiszedi az adaptereket is, és összerakja. Aztán közelebb sétál a lányhoz, és ha az befejezte, akkor meg is szólítja. Közben szemeit végigfuttatja rajta, és egy picit zavarba jön.
-Szia.- Ráköszön halkan, és egy zavart félmosolyt megenged magának. Haját közben egy kicsit megigazítja, már azt a pár tincset, ami a jobb szeme felé van fésülve. Ismeri a lányt, igaz eddig nem sokat beszéltek, de amikor igen, egész jól kijöttek.
-Mi a helyzet?- Kérdez rá még mindig zavartan mosolyogva. Leül, és kész hallgatni ha tovább szólózik Chloé.
Vissza az elejére Go down
Chloé J. Sanduers
Átlag diák
Átlag diák
Chloé J. Sanduers


Hozzászólások száma : 16
Age : 31
Join date : 2011. Oct. 22.
Tartózkodási hely : Suli.:D

Próbaterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Próbaterem   Próbaterem I_icon_minitimeVas. Okt. 23, 2011 6:34 am

Próbaterem Images?q=tbn:ANd9GcROG1U1Qj2eUncU1dcrSXJO1WWyBzBw2_sTtBhZuMhdTlvpSF-bfh2r4EqRiA
Dave

Nyugodtan játszottam. De valamit dalt még ki kéne találni a tanárnak. Megint be kell mutatni egy számot... Mi értelme van... Talán ez lesz. Holnap utánra kell, addig ügyesen begyakorlom. Jó memóriámnak hála megjegyzem hamar. Ezért van az, hogy minden tanulnivalót az utolsó pillanatra halasztok. Több időm marad másra. Mostanság lusta vagyok...
Robotosan folytattam a számot, kizártam a külvilágot és csak a gitárral törődtem. És észre sem vettem, hogy valaki bejött, és matatott valamit. Csak akkor észleltem fel, amikor rám köszönt. Összerezzentem.
-Őőőő, sziaa...
Teljesen meglepődtem. Nem is hallottam, hogy bejött, azt meg főleg nem, hogy lepakolta a cuccait. Majd megpillantottam a szintetizátort. Brrr.... Rémálmom. Sosem tudtam egy normális darabot eljátszani, tök hülye vagyok hozzá. Csak a Boci-boci tarka megy, de még az is gyatra.
A srác is ismerős. Dave, azt hiszem. Annyit nem szoktunk beszélgetni, de jól elvagyunk.
-Őőő, csak gyakoroltam!
Büszkén kihúztam magam, és felmutattam a gitárt, amin játszottam. Remélem nem hallotta a teljes dalt.... Mert volt benne pár hamis hang.... Juj.... A végén még bénának hisz, az padig nem lenne jó....
-Mi járatban?
Hülye kérdés, ordít róla, hogy zenélgetni, próbálni jött. De ez olyan alap kérdés, hát miért ne tenném fel?

_______________________________________________________
megjegyzés: picit rosszlett Neutral
ruha: polyvore.com/cgi/set?id=38580540
Vissza az elejére Go down
David Green
Átlag diák
Átlag diák
David Green


Hozzászólások száma : 94
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 28.

Próbaterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Próbaterem   Próbaterem I_icon_minitimeVas. Okt. 23, 2011 9:26 am



Chloé

Észrevette Chloén, hogy meglepődött, mindezt nem is teszi szóvá, csak csendben figyel, és próbálja szürkéskék szemeit a lányéba szegezni... Látja, hogy ránéz Chloé a szintetizátorra, és valami különöset vett észre a reakción, szeretett hangszerével kapcsolatban. Na, majd utánajár. Bár nem olyan hogy szerinte a hangszerek lelke van de szereti a zongorát, és a szintetizátort is.
-Értem... Mindenesetre, nagyon ügyes vagy!- Ereszt meg egy igazi mosolyt. Így sokkal másabb az arca, sokkal szebb, mint ha komor álcát venne fel, de még az is jól áll neki, ahogy ez is. Szerinte tényleg nagyon ügyes volt Chloé, és szeretné még hallani, viszont ahogy rápillant az állvány mögött álló szintetizátorra pillant, aztán vissza a lányra, valami az eszébe jut.
-Zenélni jöttem én is.. Gyere... Tudsz valamennyire szintetizátorozni, vagy zongorázni?- Kérdi tőle, és közben a hangszerek mögé léped. Valamit állítgat az egyik szintetizátoron, és bekapcsolja mindkettőt. Lenyom pár billentyűt, és szépen hangolja a megfelelő hangokra a két hangszert. Néha egy-egy foszlányt el-eljátszik, aztán abbahagyja. A kezeit rárakja a két szintetizátorra, és párhuzamosan mindkettőn játszani kezdi a boci-boci tarkát. A hangszer mögötti komor tekintet, és arckifejezés valami különöset sugároz. Vérprofiságot, virtuózitást. Amit még a hangszer kezelője sem akar elismerni. De a kiállása azt sugallja, egyszer belőle még nagy billentyűbűvész lesz. Ahogy befejezi a zeneszámot, Chloéra néz.
-Gyere, megtanítalak a boci-boci tarkára.- Mosolyog, és Chloét nézi. Egy picit zavarban van, lévén hogy sosem tanított még lányt szintetizátorozni. De lehet a teremben található zongoránál kezdi.
-Egyébként.. Ismerlek már.. Chloe... Jól tudom, igaz?- Tudakolja meg, és tovább nézi a lányt, és ahogy végignéz rajta, egyre nagyobb lesz a zavara, és egyre jobban szimpatikus lesz neki Chloe.

_______________________________________________________
megjegyzés: Gyatra lett.
hallgatott zene közben: Bonanza Banzai - Kicsi szív
ruha: ez
szavak: nemtudom.


A hozzászólást David Green összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Nov. 02, 2011 10:16 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Chloé J. Sanduers
Átlag diák
Átlag diák
Chloé J. Sanduers


Hozzászólások száma : 16
Age : 31
Join date : 2011. Oct. 22.
Tartózkodási hely : Suli.:D

Próbaterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Próbaterem   Próbaterem I_icon_minitimeKedd Okt. 25, 2011 4:07 am

Próbaterem Images?q=tbn:ANd9GcROG1U1Qj2eUncU1dcrSXJO1WWyBzBw2_sTtBhZuMhdTlvpSF-bfh2r4EqRiA
Dave

Lágyan elmosolyodik, és elengedi a gitárt, hagyja, hogy hadd lógjon. Nekitámaszkodtam az egyik kanapénak, így sokkal kényelmesem az állás. Kíváncsian figyelem Dave arcát.
-Köszi... Most gyakorolgattam...
Sóhajtottam vidám arccal. Szeretem, ha a zenémet dicsérik... De gondolom ezzel mindenki így van. Épp ezért nem játszok zongorán, és társain. Mert abból ricsaj lenne, amire nem azt mondanák, hogy "de jó volt", satöbbi, hanem: hagyd már abba! ez mi volt?
Ezekhez a hangszerekhez mindig is hülye voltam...
-Ööö... Nagyjából... Semennyit. A világ érdekében inkább nem zongorázok... Eresztettem meg egy zavart mosolyt. Kíváncsian figyelem, hogy mit csinál a hangszerekkel. Ezekre én nem lennék képes... De nagyon jól játszik. Még a boci boci tarkát is profin csinálja. Nagyon komoly... Én játszás közben mindig elnevetem magam, még egyedül is...
-Hát, igazából az megy... Vagyis... Annyira még sem...
Szemeim hirtelen kikerekedtek. Tanítani? Engem eddig csak tanár tanított... De lehet kapok a lehetőségen... Legalább nem lesz annyira ciki, ha megkér a tanár, hogy mutassak valamit a zongorán...
-Igen! Te pedig... Dave vagy. Igaz vagy igaz?
Vigyorogtam, majd a gitárt óvatosan letettem, és közelebb sétáltam hozzá. A szintetizátor másik végére álltam.


_______________________________________________________
megjegyzés: Próbálkoztam...
ruha: polyvore.com/cgi/set?id=38580540
Vissza az elejére Go down
David Green
Átlag diák
Átlag diák
David Green


Hozzászólások száma : 94
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 28.

Próbaterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Próbaterem   Próbaterem I_icon_minitimeSzer. Okt. 26, 2011 2:54 am


Chloé

Egyre nagyobb lesz a zavara, ahogy a mosolygó Chloé-ra néz, illetve hogy őt nézi végig. Zavarban van, mert nagyon szép és... És ezért már zavarban van a többi meg csak kerítés a salátához.
-Nagyon ügyes vagy, még mindig azt mondom.
Pillant rá a gitárra, aztán vissza Chloéra. Nagyon zavarban van, talán észre lehet rajta venni, bár mesterien leplezi érzelmeit, ez mindig is így volt, így talán kicsit nehezebb dolga van Chloénak, ha tényleg látni akrja, hogy zavarban van-e.
-Biztos nem vagy olyan rossz. De általában nem így kell hozzá állni ezekhez a dolgokhoz. A dolgok pozitív oldala nem várt meglepetést hozhat.
Mosolyodik el egy pillanatra. Szemei is azt tükrözik, amit a szája alkotott most, így egyfajta bűvkör alakul ki körülötte, ami persze láthatatlan, de azt sugallhatja, hogy "igen, tud ő ilyen is lenni, nem csak az érzelmek nélküli fakutya"... Vagyis azt mutatja, hogy nincsenek érzelmei. Ő még gitározás közben is komoly, belőle a zene azt hozza ki, hogy komor arccal áll egy hangszer mögött, és játszik rajta. Világéletében ilyen volt, és már ilyen is marad. Talán annyira, hogy ez még jól is áll neki...
-Igen, Dave lennék...
Bólint mosolyogva, és Chloéra pillant.
-Gyere közelebb, nem harapom le a fejed.
Mosolyog rá bíztatóan, és ha a lány közelebb lépett akkor ráhelyezi mindkét kezét az alsó szintetizátorra.
-Na, akkor megmutatom.. Én is így tanultam meg.
Elkezdi játszani, úgy hogy a lány is lássa rendesen a kezei mozgását. Nem nézi közben a hangszert, csak Chloét. Egy kicsit zavarban van, de nem üti félre a hangokat. Amikor befejezte, elmosolyodik.
-Akkor, állj be mellém, és a tiéd az alsó szinti. Próbáljuk meg együtt, rendben?
Most aztán nagyon zavarban van, ugyanis Chloé, ha közelebb állt, szinte összesimul vele, mert annyira közel vannak egymáshoz. Ha Chloé jelez, hogy kezdhetnek, elkezdi lassan játszani...

_______________________________________________________
megjegyzés: Hátha jó lesz
hallgatott zene közben: Depeche Mode - Precious
ruha: ez
szavak: nemtudom.


A hozzászólást David Green összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Nov. 02, 2011 10:15 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Próbaterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Próbaterem   Próbaterem I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Próbaterem
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Alois Rock School :: Alois Rock iskola :: Nyugati szárny-
Ugrás: