Alois Rock School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alois Rock School

Mert a rock egy életforma!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
David Green
Kikötő I_vote_lcapKikötő I_voting_barKikötő I_vote_rcap 
Tiffany Burns
Kikötő I_vote_lcapKikötő I_voting_barKikötő I_vote_rcap 
Dorina McField
Kikötő I_vote_lcapKikötő I_voting_barKikötő I_vote_rcap 
Chelsea Lanchester
Kikötő I_vote_lcapKikötő I_voting_barKikötő I_vote_rcap 
Asher Black
Kikötő I_vote_lcapKikötő I_voting_barKikötő I_vote_rcap 
Dylan Reed
Kikötő I_vote_lcapKikötő I_voting_barKikötő I_vote_rcap 
Freya Huquet
Kikötő I_vote_lcapKikötő I_voting_barKikötő I_vote_rcap 
Alexis L. Cooper
Kikötő I_vote_lcapKikötő I_voting_barKikötő I_vote_rcap 
Christopher Tyriq
Kikötő I_vote_lcapKikötő I_voting_barKikötő I_vote_rcap 
Sebastian McKenna
Kikötő I_vote_lcapKikötő I_voting_barKikötő I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» FEEL THE DIFFERENCE (ex-alonetheworld)
Kikötő I_icon_minitimePént. Május 11, 2012 8:47 am by Vendég

» Gossip in the New York
Kikötő I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 26, 2012 5:26 am by Vendég

» new bloody begins
Kikötő I_icon_minitimeKedd Ápr. 17, 2012 9:27 am by Vendég

» Moonlight Course and Blessing
Kikötő I_icon_minitimeHétf. Ápr. 16, 2012 6:23 am by Vendég

» Dark Hunter FRPG
Kikötő I_icon_minitimePént. Ápr. 06, 2012 11:50 pm by Vendég

» Vampires' Night
Kikötő I_icon_minitimeKedd Márc. 27, 2012 8:38 pm by Vendég

» Dance With The Devil
Kikötő I_icon_minitimeVas. Márc. 25, 2012 6:00 am by Vendég

» Hollywood Life
Kikötő I_icon_minitimeSzer. Márc. 21, 2012 10:07 pm by Vendég

» Underworld
Kikötő I_icon_minitimeSzer. Feb. 08, 2012 8:42 am by Vendég

Keressük!
Rachelle Viktoria Morgan - Átlag diák
P.B: Lily Loveless
Inf.: Cholé J. Sanduers legjobb barátnője
____________________________________
Amy Arizant - Nagymenő
P.B: Dianna Agron
Inf.: Cholé J. Sanduers ellensége
____________________________________
Leonidas McDonald - Gettó, Táncos vagy Ágtlag
P.B: Asher Book vagy Nathan Holliday
Inf.: Asher Black legjobb barátja
_____________________________________
Antony Woolgar - Gettó, Táncos vagy Ágtlag
P.B: Tom Felton vagy Kevin Flamme
Inf.: Asher Black legjobb barátja
_____________________________________
Chatrine Smith - Táncos
P.B: Megválasztható
Inf.: Alexis L. Cooper legjobb barátnője
_____________________________________

Mira (Miranda) Havoc - Táncos
P.B: Megválasztható
Inf.: Alexis L. Cooper ellensége
_____________________________________
Masha McKenna - Táncos
P.B: Megválasztható
Inf.: Sebastian McKenna húga
_____________________________________
Anthony Robert Green - Világhírű billentyűs és gitáros
P.B: Jared Leto vagy Ian Somerhalder
Inf.: David Green nagybátyja
_____________________________________
Tyler Masterson (Powers) - Nagymenő
P.B: Nick Hoult vagy Jackson Rathbone
Inf.: Scott Masterson mostoha/fogadott bátyja

_____________________________________

Eliza McAdams -Nagymenő vagy Átlag diák
P.B: Hayley Williams
Inf.: Scott Masterson gyerekkori legjobb barátja
_____________________________________
Maddox Lanchester - Kívülálló vagy felnőtt
P.B: Sean O'Pry
Inf.: Chelsea Lanchester imádott bátyja



Ki van itt?
Jelenleg 21 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 21 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Hétf. Okt. 07, 2024 1:50 am-kor volt itt.

 

 Kikötő

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Dorina McField
Felnőtt
Felnőtt
Dorina McField


Hozzászólások száma : 73
Age : 36
Join date : 2011. Jan. 26.

Kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Kikötő   Kikötő I_icon_minitimeSzer. Feb. 02, 2011 10:37 pm

Kikötő Valencia-kikoto

Igen nagyocska kikötő, ami egy sétány végét jelenti. Itt sok a szép látnivaló, persze hajók sokasága miatt is. Ki lehet bérelni hajót, lehet elmenni kisebb körutakra. Éjjel nem a legbiztonságosabb hely. A naplementét innen a legszebb nézni.
Vissza az elejére Go down
https://rocksuli.serbianforum.info
Christopher Tyriq
Nagymenő
Nagymenő
Christopher Tyriq


Hozzászólások száma : 24
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 28.

Kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kikötő   Kikötő I_icon_minitimeSzer. Okt. 26, 2011 5:56 am

Kikötő Chris_reag
Freya
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
De régen is jártam erre. Sőt még a suliból is eltűntem egy kis időre. Kellett a friss levegő. Bár eddigi életem legrosszabb döntése volt. Fekete farmerban, fekete felsőben és egy fekete-fehér cipőben sétálok végig a mólon. Elgondolkodok, hogy mihez is kellene kezdenem magammal, mert ez így nem lesz jó... Ha kicsapnak a suliból, mehetek vissza az árvaházba, ahhoz meg nagyon nincs kedvem. Senki nem tudja, hogy miért, legalább nem piszkálnak ezzel. Még Dave se tudja merre jártam, pedig benne igazán megbízhatok. Leülök a mólóra és bámulok előre. Gondolataimba meredve nézelődök. Ilyenkor már úgy sincs erre szinte senki, nem kell attól tartanom, hogy belebotlok valakibe. Főleg, ha balhézni kellene...


A hozzászólást Christopher Tyriq összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Okt. 28, 2011 5:53 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Freya Huquet
Gettós
Gettós



Hozzászólások száma : 31
Join date : 2011. Oct. 22.

Kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kikötő   Kikötő I_icon_minitimeSzer. Okt. 26, 2011 6:48 am

Kikötő Hjgjhg
Chris


Már ezerszer hálát adtam női megérzéseimnek, és előrelátó képességeimnek, hogy megéreztem: szükségem lesz ma még erre a fekete kabátkára. Nem mondanám, hogy az időjárás túl kedvezőtlen lett volna ehhez a délutáni sétához, de azért egy szál topban, nem szívesen maradtam volna itt sokáig. Így viszont még hosszú ideig maradhatok, hogy bámuljam a hullámok lomha vonulását. Nem a naplementére voltam kíváncsi, mert nem igazán voltam egy szemérmetlenül romantikus típus, sokkal inkább a félelmemet próbáltam leküzdeni. Nem sok minden volt, amitől féltem. De a mély víz az első helyen állt félelmeim listáján. Annyiszor megfogadtam már, hogy ezen változtatni fogok, de ez idáig még nem sikerült elég bátorságot gyűjtenem, hogy a víz egy méteres közelébe menjek. Most viszont már azon kaptam magam néhány másodpercen belül, hogy itt sétálok a móló szélén és erősen figyelem a sötétkék vízfelszínt. Éppen egy kósza tincset igazítottam fülem mögé, mikor lábam valamibe beleütközött.
Egy halk sikkantás szakadt ki ajkaim közül, mikor egyensúlyom megingott, és néhány méterrel hátrébb ugrottam, hogy még véletlenül se essek bele a vízbe. Szerencsésen megúsztam a hideg vízzel való találkozást, de a dalszöveg, amit eddig ott lóbáltam kezemben és tanulni próbáltam ott lebegett a vízfelszín tetején.
- Ez már menthetetlen... - sóhajtottam fel megadóan és beletúrtam hosszú tincseimbe. Dave kinyír, ha nem tanulom meg. Már így is késtem a felmondásával... de most már esélyem sincs megtanulni. Ha akarnám se menne. - Francba... - dobbantottam egyet idegesen, majd a srácra néztem, aki ott ült a móló szélén.
- Nem szándékosan mentem neked, bocs... - ja igen, mondtam már, hogy a bocsánat kérés nem tartozott a specialitásaim közé? Nem? Hát most mondom.

Öltözet

Vissza az elejére Go down
Christopher Tyriq
Nagymenő
Nagymenő
Christopher Tyriq


Hozzászólások száma : 24
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 28.

Kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kikötő   Kikötő I_icon_minitimeSzer. Okt. 26, 2011 7:47 am

Kikötő Chris_reag
Freya
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Én annyira nem fázok, szerintem nincs annyira hideg, hogy még kabát is kelljen. Előre meredve gondolkodok, közben egy ismerős lány is közelít, mint azt látom. Aztán még nekem is jön... szép...
- Semmi gond. -mosolyogtam rá. Valahonnan ismerős nekem, csak azt nem tudom honnan. A víz tetején úszkáló lapra pillantok. Biztos fontos lehet és még menthetőnek látszik. Legyen kedves és szedjem ki neki, vagy hagyjam a fenébe?? Kivételesen jókedvemben talált, így inkább veszem a fáradtságot és beugrok érte. Így utólag elég rossz ötlet volt. Jég hideg a víz. Kimászok, csurom vizesen ácsorgok a lány előtt a papírlapot nyújtva neki.
- Tess... sssék... -remegek egy sort ott előtte. Én hülye. Legközelebb ezerszer átgondolom mit teszek, mielőtt hülyeséget csinálok. Leülök vissza a móló szélére, térdeimet felhúzom és vacogva üldögélek. A vizes hajam még tűrhető, de a többi ázott ruha már nem annyira. Kíváncsian pillantok a lányra, miközben folyik rólam a víz.
- Amúgy mi...mi...mi járatban... errrr....reeee?? -érdeklődök vacogva, és egy mosolyt is megeresztek felé, bár ez nem igazán annak látszik.
- Chrissss va..va...gyok. Örülök a sze...szerencsének. -nyújtok illedelmesen kezet, bár a lányoknál nem ezt illik, de gondolom most puszit nem kér. //xD//


A hozzászólást Christopher Tyriq összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Okt. 28, 2011 5:53 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Freya Huquet
Gettós
Gettós



Hozzászólások száma : 31
Join date : 2011. Oct. 22.

Kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kikötő   Kikötő I_icon_minitimeSzer. Okt. 26, 2011 8:48 am

Kikötő Hjgjhg
Chris


Figyeltem, ahogy a papír lapot lassan ellepi a víz majd süllyedni kezd. A betűk lassanként szétfolytak, a csíkos füzet lap málani kezdett, majd egy nagyobb hullám még meg is tépázta. Ennyit arról, hogy én ezt tudni fogom ma estére, holnapra vagy akár egy hét múlvára is. Most pedig miközben visszasétálok, kitalálom mit mondok Dave-nek, hova lett a szövege. Nagyon meg fog haragudni... elhagytam egy olyan fontos dalszöveget, amin már jó ideje dolgozott. Most már csak reménykedni tudok benne, hogy ez csak egy másolat volt. Észre sem vettem, hogy a velem szembánálló srác óvatosan engem méreget. Az egy dolog, hogy tökéletes arcmemóriával bírok, de az már egy másik, hogy a hirtelen jött balszerencsétől még arról is elfelejtkeztem, hogy körülöttem tíz méter mély tenger terpeszkedik el lomhán és fürkészve figyelem a velem szembenálló srác minden mozdulatát. Már éppen rákérdeztem volna neévre, mikor azon kaptam magam, hogy a fiú a vízben landolt. Fenomenális. Felrántottam szemöldökömet és tettem néhány bizonytalan lépést a móló széle felé, majd leguggoltam. (Hozzá kell tennem, ez nem volt éppen hibátlanul kivitelezhető szoknyában, de én megoldottam.)
- Hééé - néztem a felbukkanó srácra, majd a kezében tartott papírlapra. Szét fog fagyni. Azt pedig nem kellene végignéznem. Ahogy kiszállt kicsit hátrébb léptem, majd elvettem tőle a papírt és félbe hajtva táskám aljába süllyesztettem. Fél siker. Talán lesz esélyem megtanulni a szöveget. Majd este átírom. Hátha menthető. - Nagyon köszönöm, de nem kellett volna jégkockát csinálnod magadból - mosolygok hálásan a srácra. Csöpög belőle a víz. Én pedig így megfagyok. Szegény.
- Figyelj.. szerintem le kellene venned a ruháidat - harapom be alsó ajkam és aprót biccentek felé. - Nem kellett volna a lap után ugranod, de ezer hála és köszönet, hogy megtetted. Azt hiszem megmentettél egy veszekedéstől - húzom el számít kicsit felszabadultabban mosolyogva. S hogy ennyit miért mondtam el neki? Egy: mert megérdemelte ennyi után, kettő, mert Dave szoba társa volt. Neki se lett volna jó, ha kedves Davide ma este tömeghisztériát rendez a szobájukban.
- Tényleg vedd le őket, nem akarom, hogy megfázz - fintorgok egy sort. - Nem mondom, hogy odaadom az én ruháimat, de itt a kocsim, ha vársz egy kicsit... azt hiszem van nálam egy pléd. Vagy akár oda is sétálhatnánk - mondtam halkan, majd elindultam kicsit távolabb a mólótól. Éreztem, hogy gyomrom görcsös szorítása elgyengül és normálisan kapok levegőt.
- Csak próbáltam legyőzni életem legnagyobb félelmét. A mély vizet és magát a tengert. De amint láthatod, ez nem jött össze. Még mindig nem sikerült lenyugodnom a tenger közelében - magyaráztam neki, miközben a kocsim felé haladtunk. Ahogy odaértünk, elő kerestem a kulcsát és kinyitottam a hátsó ajtók egyikét, hogy kivehessem a plédet. - Ha gondolod maradhatunk itt, ha nagyon fázol. Ma már nincs kedvem újabb próbát tenni rá, hogy mennyire tudok megijedni egy hullámtól - vontam vállat kissé zavartan, hiszen nem szerettem a félelmeimről beszélni. De ő megérdemelte.
- És amúgy te miért ültél ott egyedül? Azon kívül, hogy vártad érkezésem és szerencsétlenkedésem... - csóváltam meg fejem és közben felényújtottam a plédet, hátha elfogadja.
- Davide szoba társa. Jól emlékszek ugye? - vonom fel szemöldököm és neki dőlök az autó oldalának onnan nézek fel rá. - Dave barátja vagyok, Freya - fogadom el kéznyújtását és enyhén megszorítom.

Vissza az elejére Go down
Christopher Tyriq
Nagymenő
Nagymenő
Christopher Tyriq


Hozzászólások száma : 24
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 28.

Kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kikötő   Kikötő I_icon_minitimeSzer. Okt. 26, 2011 9:56 am

Kikötő Chris_reag
Freya
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Most, hogy egyedül itt ücsörgök és belegondolok abba, hogy mi is fog rám várni a suliba, jobb lenne, ha nem mennék vissza. Rengeteget kellene pótolnom viszonylag rövid idő alatt és ahogy ismerem magamat, ez szinte lehetetlen lesz megvalósítani. Bár még ezerszer jobb ez a jövő, mint az árvaház még 4 évig. Igaz az is jó kis hely volt, és szerettem ott lenni, de most már nem nagyon vágyom vissza oda. Viszont, ha nem pótolok, akkor tuti az lesz a vége, hogy megint ott kötök ki.

***
Magam se értem még mindig, hogy miért ugrottam be a papír után a jég hideg vízbe, de ezen már kár vergődni. Megtettem, ez a lényeg. Most viszont teljesen elázva vacogok, mint valami rossz hajléktalan. Valljuk be, félig igaz is. A lány szavai is meglepnek egy kicsit, de igaza van. Mondjuk, nem fogok most rögtön levenni. Mondjuk nem szégyenlem a testemet, de azért nyilvános helyen csak nem fogom mutogatni magamat mindenkinek. Idáig még nem süllyedtem le.
– Ugyan sz...sz...szóra se érddd...ddd...demes. Láttam, hogy fon...fontos lehet. –ismét elmosolyodtam már amennyire, tudtam így vacogva. Kezdtem egyre jobban fázni a vizes cuccaimban, de levetkezni viszont nem akartam, mert soha nem lehet tudni, hogy ki jár erre. Viszont, mikor a lány megemlíti, hogy lehet, van egy plédje, megkönnyebbültem. Felkeltem a földről és elindultam utána. Kicsit irigykedek, hogy autója van, de most ez legyen a legkevesebb gond. Az autójához érve, még ő a plédet kiveszi, addig én ledobtam magamról a vizes ruháimat. Persze a boxeremet magamon hagytam. Elvettem a plédet, magamra terítettem és összekuporodva leültem a földre, és úgy néztem fel rá. Miután egy kicsit átmelegedtem, csak akkor szólaltam meg. Legalább már nem vacogok.
– Köszönöm a plédet, igazán kedves tőled. –mosolyodtam el, és most már lehetett is látni, hiszen már nem fáztam… annyira, mint eddig. Közben az is kiderült, hogy miért járt erre, amire én még nem reagáltam. Nem azért, mert nem akartam, vagy, mert nem vagyok túl beszédes, csak mire elmondtam volna egy mondatot, holnap ilyenkor se fejeztem volna be vacogva.
– Régen én is féltem a mély víztől. Még mikor kicsi voltam, apámmal elmentem csónakozni én meg beleestem. Igaz azóta a saját érdekembe meg kellett tanulnom nem félni tőle. –teljes mértékben tudom, mit érezhet Freya. Viszont, amióta magamra maradtam, ezt legyőztem és most már semmitől nem rettenek vissza.
– Ha te nem szeretnél visszamenni, akkor maradhatunk. –Nekem aztán teljesen mindegy volt a dolog, hogy most visszamegyünk, vagy sem.
– Én elgondolkodtam, hogy egyáltalán van-e keresni valóm még a suliban… –húztam el a számat. Ami igaz, az igaz. Sose voltam az a hazudós fajta, de amikor szükséges volt, akkor én is füllentettem.
– Igen én lennék. Örülök a szerencsének Freya. ¬–fogok vele kezet. Dave, de régen is találkoztam én vele, meg a szobában is rég voltam…
Vissza az elejére Go down
Freya Huquet
Gettós
Gettós



Hozzászólások száma : 31
Join date : 2011. Oct. 22.

Kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kikötő   Kikötő I_icon_minitimeSzomb. Okt. 29, 2011 12:05 am

Kikötő Hjgjhg
Chris


Nem kellett sok idő, hogy rájöjjek, honnan ismerem a srácot. Persze a hirtelen jött ijedtség és életem legnagyobb félelme is rátett még egy lapáttal, hogy agyam nem jött rá olyan gyorsan az összefüggésekre, mint normális esetben. De! Az a lényeg, hogy most már tudom: az előttem álló srác nem más, mint az én kedves legjobb barátom szobatársa, Christopher Tyrig. Nem mondanám, hogy eddig olyan hű de sokat beszélgettünk volna, vagy túl pozitív irányba mozdult volna el a kapcsolatunk, hiszen semelyik felügyelő tanár nem nézte jó szemmel, ha a fiú kollégium részlegén mászkált egy ellenkező nemű. Persze mint tudjuk a kivétel erősítette a szabályt és én belehaltam volna, ha valamivel nem lóghattam volna ki a sorból. Így én voltam maga a kivétel, aki szabad perceiben fellógott Dave-ék szobájába és addig fetrengtem az ágyon, amíg oda nem ért az egyik ügyeletes tanár és nem hívta fel a figyelmemet, hogy ha nem hagyom el a helyiséget, akkor kénytelen-kelletlen, de valamilyen büntetést fog kiszabni rám, amit nem fogok annyira vigyorogtatónak és szórakoztatónak tartani, mint az ők hisztérikus kirohanásait az erkölcstelen és szabálytalan viselkedésről. Persze jót röhögtünk ezen. Ki tiltja manapság meg bárkinek is, hogy mit csináljon vagy éppen mit ne? Senki... nem lehet megtiltani. A mai fiatalság vad és megszelídíthetetlen. Pont, mint én.
- Nem akarom, hogy miattam legyél beteg. Főleg nem azért, mert voltam olyan szerencsétlen, hogy beleejtettem - magyaráztam és közben beszívtam alsó ajkam. Igazából fogalmam nincs, hogy miért vagyok ennyire letört és miért fejezem ki ilyen gyakorisággal sajnálatomat. Nem volt szokásom mindenkivel kedvesnek lenni, főleg nem pedig megértőnek. Persze azért mostanában már egészen sikerült együtt éreznem emberekkel, és kilépnem a jéghercegnő titulus árnyékából. A srác ügyesen kihozta belőlem kedvesebbik énemet, amit csak nagyon kevesen ismerhetnek.
- Biztos a földre akarsz ülni? – vontam fel szemöldökömet, miközben végignéztem, ahogy letelepszik a parkoló deszkázott mólójának szélére. – Nyugodtan beülhetsz a kocsiba. Kényelmesebb is, mint a föld, arról már nem is beszélve, hogy nem hideg – húztam el számat. Én meg az aggodalmam. Ritka az biztos. De most a helyzet kihozta belőlem.
Mikor elmesélte, hogy ő is fél a víztől, és hogy miért kissé megkönnyebbültem és sokkal felszabadultabbá vált mosolyom. Utáltam, ha gyengének tartanak, védtelennek, kiszolgáltatottnak. A víziszony ezt magától érthetően vonta maga után. Ezért is nem áradoztam róla fűnek, fának. De Christopher valamiért azt az érzést árasztotta magából, hogy ő megért.
- Én egyszer mikor anyámékkal lent voltunk a tengernél, elaludtam egy gumimatracon. Mikor felébredtem azt sem tudtam hol lehetek. Csak a vizet láttam mindenhol magam körül. Már a part is eltűnt, mire felébredtem. Mindig is volt bennem egy kis viszolygás a mély víztől, így arról szó sem lehetett, hogy megpróbálok kievezni, vagy kiúszni a partra. Vártam. Órák teltek el, mikor már a kezemet belemertem lógatni a vízbe – csóváltam meg a fejem az emlékek hatására. – Aztán tettem egy rossz mozdulatot és a vízbe estem. Kapálózni kezdtem. Percek teltek el, amik akkor és ott óráknak teltek… a matracot elvitték a hullámok én pedig azt hittem ott maradok. De valaki ott fönt azt akarta, hogy még maradjak a világon, úgyhogy megérkezett a parti őrség fedélzeten anyámékkal – húztam el a számat. Hát már ezt is ketten tudják.
- Nem nagyon akarok visszamenni én sem – mosolyodtam el, majd kinyitottam a kocsi ajtót és betelepedtem a hátsó ülésre, úgy helyezkedve, hogy a srác is beférjen mellém, ha elfogadja ajánlatomat.
- Ha visszamennék, akkor Dave nekem ugrana, hogy megtanultam-e már ezt a szöveget és kezdhetjük-e már a gyakorlást, mert minden perc drága, ahhoz, hogy egyet is elpazaroljunk – nevettem fel, ahogy David-re gondoltam. Szinte láttam magam előtt a jelenetet is.
- Ezt a kérdést mindenki legalább egyszer már feltette magának. A válaszod úgyis a „nincs” szócska lesz – fordítom felé arcomat és szemeibe nézek. – Csak feltételezem, hogy valami olyan dolog történt veled, ami miatt nagyon letört vagy. Hiszen az ember akkor szokta megkérdőjelezni hova tartozását és egyáltalán szükségességét az életben. De hidd el, ha most úgy is látod, hogy neked nincs itt keresni valód, máskor máshogy fogsz a dolgokhoz állni és rá fogsz jönni mekkorát is tévedtél – magyaráztam csendesen, majd lábaimat kezdtem figyelni.
Ahogy felém nyújtotta kezét elfogadtam azt és gyengéden megráztam.
- Furcsa, hogy Dave barátai vagyunk, de még soha nem beszélgettünk – állapítottam meg halkan és újfent a fiú arcát tanulmányoztam.


Vissza az elejére Go down
Christopher Tyriq
Nagymenő
Nagymenő
Christopher Tyriq


Hozzászólások száma : 24
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 28.

Kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kikötő   Kikötő I_icon_minitimeVas. Okt. 30, 2011 11:29 am

Kikötő Chris_reag
Freya
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Fogalmam sincs, hogy min gondolkozik ennyire, csak azt tudom, hogy a hülye fejemnek köszönhetően, most csurom vizes vagyok és nagy valószínűséggel a következő napokban az ágyat fogom nyomni. Annyira ismerős nekem a lány, de így az esti órákban nem nagyon tudom kivenni, hogy ki is valójában a lány. Elgondolkodok egy kicsit, aztán rájövök, hogy honnan is ismerem. Csodálkozok is, hogy egy sort, hiszen annyit járt fel hozzánk, és még se ismerem meg első pillantásra. Hát komolyan mondom, néha hátast tudnék dobni a saját hülyeségeim miatt. Igazán kedves a lánytól, hogy felajánlotta a segítségét. Mivel rá vagyok szorulva, így el is fogadom, és már lépkedek is utána.
– Kö… köszönöm a se… segítséged. –eresztek meg egy halvány mosolyt is mellé. Azt is értékelem, hogy magára vállalja a felelősséget, de teljesen felesleges, hiszen én ugrottam be a vízbe, követve a hülye fejemet. Vagy inkább mást…? Már fogalmam sincs mi a fene van vele. A kocsihoz érve gyorsan ledobáltam a ruháimat és a plédet magamra terítve ültem le a móló széléhez. Ekkor ismételten egy kérdést kapok, amire nem is tudom a pontos választ. Egyik felem örül, hogy megengedi, de… de valahogy úgy érzem most magam, mint egy hajléktalan csöves… Gyors mérlegelést végeztem magamban és arra jutottam, hogy ennél mélyebbre, már úgy se süllyedhetek. Így fogtam magam és beültem a lány mellé, mivel közben ő már bent ült.
– Köszönöm a segítséged. Igazán kedves tőled. –akaratlanul is elmosolyodtam a szavaim után. Azután teljesen ledermedve hallgattam, amit Freya mond. El se tudom képzelni, hogy milyen szörnyű lehetett a számára az az egész esemény. Sajnálkozó arccal figyelem a lányt és egy jó ideig nem is jutok szóhoz. Nem tudom, hogy mik is lennének a legmegfelelőbb szavak. Meg aztán én ilyet nem éltem, nem élhettem át, tehát tapasztalatom sincs ilyen téren, de azért valamit csak tudok mondani neki erre.
– Most nem is tudom, hogy erre mit mondjak. Én nem éltem át ilyet, se hasonlót. A csónakos nem volt ilyen rémisztő, mint a te eseted. Biztosan nyomos emlék maradt benned ez a kis esemény… A szüleid biztosan nagyon aggódtak érted. Én is aggódnék, ha ilyen történt volna. –Hangomon sajnálat érezhető, bár nem tudom, hogyan fogja mind ezt lereagálni. Egyáltalán nem sértésnek szántam, hanem együtt érzésnek, csak az a baj, hogy nálam már minden egybefojt az évek alatt. Még akik elég rég óta ismernek, azoknak is nehéz rájönni, hogy most pontosan mit akarok kifejezni a mondandómmal. Freya szemeibe nézek folyamatosan a gondolkodásom alatt. Teljesen elvesztem bennük, pedig még csak most beszélünk először úgy igazán.
– Dave írta a szöveget? Akkor még szerencse, hogy kiszedtem. Annyira félti a dalait, mintha aranyból lenne. Jó a helyében én is ezt tenném, de azért nem annyira megszállottan. Képzelem milyen cirkuszt csapott volna le, ha elmondod neki. –mosolyogtam el. Még belegondolni is rossz abba, hogy Dave mire képes a dalszövegei védelmében. Még szerencse, hogy rám egy darabot se bíz fél percnél tovább.
– Nem úgy értve. Nekem a suli, az otthonom, tehát nekem lenne mit keresnem ott. Úgy értettem, hogy lehet kicsapnak… –sóhajtok egyet, majd folytatom tovább.
– Volt egy kis rendőrségi ügyem, ami a suli igazgatójának a fülébe jutott… Jobban mondva, nem is kicsi. –húzom el a számat, majd hátrahajtom a fejemet és felfelé bámulok. Lehet, hogy most Freya véleményét teljesen negatív irányba mozgattam amit épp rólam alkotott, de a helyzet adta, hogy megosszam ezt valakivel.
– Már nagyon azt se érzem, hogy élnem kellene. Nincs senkim se, teljesen egyedül vagyok. Csak Dave-re támaszkodhatok, hisz ő a legjobb barátom. Igaz, amióta eltűntem, azóta nem is beszéltem fele, fogalmam sincs mi van vele vagy egyáltalán a suliban. De mit untatlak ezzel. Biztosan van fontosabb dolgod is, mint egy félre siklott 17 éves srác lelki problémáit hallgatni. –sóhajtok egyet ismételten. Most valahogy nem tudom mi van velem. Mindig is olyan voltam, hogy nem nyílok meg akárkinek, de Freya-nak kérés nélkül elmondtam szinte mindent. Na mindegy, ezen már változtatni nem tudok.
– Igen ezen már én is csodálkoztam, de most már nem lesz így. –halványan elmosolyodtam, miközben végig a szemeibe néztem. Szerencsére már megszáradtam, fázni sem fázok, így kicsomagolhatom magam a plédből. Igaz még magamon hagyom egy kicsit, de, hogy meddig azt nem tudom. A vizes ruháimat beteszem az ülés alá, csak ott ne hagyjam. A kocsi ajtaját is becsukom, hogy a hideg ne jöjjön be, utána meg szembefordulok a lánnyal.
– Nincs még kedvem visszamenni a suliba, de ruha nélkül nem mutatkozhatok az utcán. Ha nem tudsz jobbat, akkor játszhatnánk valamit. Például Felelsz vagy Merszet? –kérdezem vigyorogva, bár nem sok esélyt látok, hogy belemegy, de kíváncsi vagyok a válaszára.
Vissza az elejére Go down
Freya Huquet
Gettós
Gettós



Hozzászólások száma : 31
Join date : 2011. Oct. 22.

Kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kikötő   Kikötő I_icon_minitimeHétf. Okt. 31, 2011 6:43 am

Christopher
Kikötő 2-78 Kikötő Chace-C-chace-crawford-13389727-100-100

"Életünk boldogsága parányi töredékekből áll össze
- az apró, elfeledett csókokból és mosolyokból,
egy kedves pillantásból,
avagy egy szívből jövő jókívánságból."


Tekintetemet meg sem próbáltam elszakítani a srácétól. Hogy ennek mi volt az oka? Talán egy kicsit, hogy még soha nem láttam két ennyire gyönyörű, mélykéken csillogó szemeket, amik pár pillanat alatt képesek voltak levenni a lábamról. Gyerekes, hogy mennyire könnyű egy aprócska részlettel minden másról elterelni figyelmemet. De hát nem tehettem erről, ha egyszer a szemek mindig is a gyengéim voltak. Ha pedig egy ilyen különleges érzékiséggel megbabonázó szempár gazdájával sodort össze a sors, akkor nem voltam rest minden apró részletét eszembe vésni őszintén csillogó lélektükreinek. Talán már gyerekkorom óta azzal kezdem egy ember tanulmányozását, hogy hosszú ideig elidőzök arcán, de annak is legfőképpen a felső rész második negyedénél, a szemeknél. Most mondhatnák sokan, hogy ez mennyire snassz. Hiszen ha találkozunk valakivel, rögtön összefonódik az ismeretlennel pillantásunk, így én is csak egy vagyok a sok közül. De nem, én nem csak két percig fixírozom azokat a tekinteteket, nem csak azt nézem meg, hogy az írisz gyűrűket milyen szín futja szorosan körbe, nem csak erre vagyok kíváncsi. Egy pillantásból, egy perc alatt rengeteg mindent kideríthetünk egy emberről. A velem szemben ülő egyéniségéről rögtön le tudtam szűrni, hogy egy őszinte, jóhiszemű, rettentően kedves és szeretetre éhes srác. Az élénken csillogó tekintete megigézett, én pedig alig hallottam meg szavait. Gondolatban fejbe kellett vágnom magamat, hogy figyelni tudjak és értelmes mondatokat tudjak kicsikarni magamból, amiknek köze van ahhoz, amit Chris kiejtett.
- A szüleim hihetetlen emberek - nevettem fel kesernyésen és enyhén, nem túl feltűnően megcsóváltam fejemet. - Mind a ketten úgy vigyáznának rám, ha engedném, mintha porcelánból lennék és egy aprócska szellő képes lenne engem eltűntetni a föld felszínéről és akkor a kicsi lányuktól örökre búcsút kellene venniük. Nem élnék túl ép ésszel. Nem azt akarom ezzel most mondani, hogy jelen állapotukban normálisak, mert az a rengeteg német család orientált nevelés, amiben felnőttem majdnem hogy nem fojtott meg az évek alatt - muszáj voltam beharapni alsó ajkamat, hogy ne fecsegjek tovább olyan dolgokról, amiket nem is akart hallani. Hihetetlen mikre nem képes, ha az ember egy olyan személyt talál, akinek már egyetlen szavából úgy érzi, az egész életét képes lenne vele megosztani. - Szóval, rettentően féltenek engem. A mai napig. Soha nem is tudták megbocsátani maguknak, hogy azon a napon mind a ketten elszenderedtek a napon, és hagyták, hogy egyedül maradjak a tengerben. Még vehemensebben akartak óvni azóta az eset óta. Eleinte még hagytam. Mert egyszerűen nem voltam képes eldönteni, hogy mi a jó nekem. Hogy ezzel a rengeteg figyelemmel és törődéssel most ártanak-e nekem, vagy előrébb segítenek az életben. Aztán körülbelül tizenöt éves lehettem, mikor besokalltam... - már megint ügyesen eltértem az eredeti témától és csak úgy ömlenek belőlem a szavak, de ha már elkezdtem, állítólag illik befejezni. Nem mintha érdekelt volna bármikor is, hogy mit illik vagy éppen mit nem. Csak úgy éreztem, tartozok annyival Chrisnek, hogy befejezem gondolatmeneteimet. - Már volt önálló véleményem, kritikám, és sikerült tőlük annyira függetlennek lennem, hogy tudjam, tönkre tettek a figyelmükkel. Ha hagyom, hogy még jobban elkényeztessenek, most ott nyarvognék a nagymenő plázacicák között az egyik kozmetikusnál, fodrásznál, vagy manikűrösnél, hogy hozzák rendbe a kifogásolhatatlan külsőmet - nevettem fel halkan, és inkább megköszörültem torkomat. - Ne haragudj, nem akartam mindent így rádömleszteni. Lehet, hogy nem is érdekelt... - túrtam bele barna tincseimbe, és hátrahajtottam fejemet.
Nem szoktam beszélni magamról ismeretleneknek, nem volt szokásom a bizalmamba fogadni minden egyes ismeretlent, most mégis kivételt tettem és úgy cseverésztem Chrissel, mintha már több éve ismerném, és teljesen biztos lehetnék benne, hogy semmivel nem fog és nem is tudna keresztbe tenni nekem. Bármennyire is jó emberismerőnek számítottam, mindig tévedhettem. Még én is. És nem lehettem benne biztos, hogy most jól döntöttem-e. Valami még is azt súgta belülről, hogy nincs okom félni. Talán ennek egyetlen reális magyarázata, hogy Dave-et már gyerekkorom óta ismertem és tudtam, hogy csak olyanokkal barátkozik, akik megérdemlik. Chrisről pedig párszor már hallottam, de soha nem negatív szövegkörnyezetben. Talán ezért, ez volt a magyarázat. Közben a beszélgetés is David-re terelődött.
- Most beavatlak egy kis háttér információba, ha még Dave nem tette volna meg - köszörültem meg torkomat és felé fordítottam arcomat, hogy miközben szavaimból értelmes mondatokat alkotok elmerülhessek szemei világában. - Dave szakított a barátnőjével, és írta ezt a számot - emelem itt fel egy kézzel a csurom vízes papírlapot, ami ebben a pillanatban ketté is szakadt. - Francba... - morgok egy sort, majd inkább visszaejtem magam mellé a papílapot és folytatom. - Szóval, megírta ezt a számot, hogy lezárja azt a kapcsolatot és a lány tudtára adja, hogy lezárta magában végleg azt a kapcsolatot és kész tovább lépni. Ezért aztán keresett valakit... engem, aki elénekli neki. Bármennyire is régóta ismerem őt, még soha nem dolgoztam együtt vele. Tudom mennyire maximalista tud lenni, nekem viszont különös érzékem van hozzá, hogy maximalizmusát leromboljam akár egyetlen szavammal. Na de, nem is ez a lényeg, hanem, hogy szörnyű, hogy a perfekcionista vonás mellé nem társult némi önbízás - mosolygok kissé esetlenül, hiszen össze-vissza beszéltem az utóbbi pár percben. Ő pedig meg sem állított. Most már mindegy. - Legalább megúsztam egy lehetséges üvöltözést és csapkodást. Neked köszönhetően - nevetek fel halkan.
- Ne hagyd abba, szívesen meghallgatlak - kaptam el hirtelen kezét ezzel is megállítva, hogy teljesen bezárkózzon előttem. - Te is meghallgattál engem az idétlen történeteimmel. Most én jövök. Kíváncsivá tettél. Kérlek... - néztem fel rá esdeklően csillogó szemekkel. - Hogy sikerült összetűzésbe kerülnöd a rendőrséggel? Nem a legjobb fej emberek... és nem is a megértőbb fajtából készültek - nevettem fel halkan, de közben figyelmem egészét neki szenteltem.
- Tudod, aki Dave barátja, az az enyém is. Lehet, hogy így érzed, de örökké nem lehetsz ennyire magad alatt. És ha arra vágysz bármikor, hogy valaki éreztesse veled, hogy nem vagy egyedül, akkor én itt vagyok. Nem csak Dave-re támaszkodhatsz, hanem rám is - engedtem el kezét és hirtelen visszahúztam ölembe kézfejemet. - Persze, csak ha igényt tartasz rám. Egyébként semmi közöm semmihez, valószínűleg csak túlbuzgó voltam az utóbbi percekben - rágcsáltam alsó ajkamat és elfordítottam tekintetemet, hogy ne kelljen szembesülnie Chrisnek is azzal, hogy mennyire zavarban vagyok, annak ellenére, hogy még soha életemben nem történt velem ilyesmi. Megkönnyebültem, ahogy a néhány percre beállt csend után egy fesztelenebb témával rukkolt elő.
- Nagyon szívesen. Szóval akkor kezdek. Felelsz vagy mersz? - varázsoltam felhőtlen vigyort arcomra, de magamnak sem vallottam volna be, hogy csak nagy zavaromat akartam vele palástolni.


A hozzászólást Freya Huquet összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Nov. 20, 2011 2:57 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Christopher Tyriq
Nagymenő
Nagymenő
Christopher Tyriq


Hozzászólások száma : 24
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 28.

Kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kikötő   Kikötő I_icon_minitimeCsüt. Nov. 03, 2011 11:09 am

Kikötő Chris_reag
Freya
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Fogalmam sincs, hogy miért nézem én ennyire Freya-t. Talán, mert megsajnált és segíteni akar, vagy valami hasonló kérlelést tettem felé, nem tudom pontosan. Azt viszont tudom, hogy hamarosan meg fogok fagyni a ruháimban, de nyilvános helyen nem fogom levetni őket. Freya-t nézve egészen jó kedvem lett. Teljesen elfelejtettem a gondjaimat. Mondjuk, hogy is gondolhatnék a gondokra, ha egy ilyen szépséges lány áll előttem, aki még az autójához is invitál, ráadásul nem engedi, hogy megfázzak. Nem hiszem, hogy más ezt megtette volna. Mondjuk, lehet, hogy más papírjáért önszántamból nem ugornék bele a jég hideg vízbe és változtatnám át magamat jéggé.
***
Csendben hallgatom Freya történetét. Elég érdekes egy szülei vannak, meg kell hagyni és a történet, amit elmesélt felettébb furcsa a számomra. Bármennyire is fura lehet a számára, de nekem ez tetszik. Mosolyogva és érdeklődést mutatva hallgatom végig az egészet, sehol nem vágok bele a szavába. Amint abbahagyta, és megjegyzést fűzött, elvigyorogtam.
– Nem, egyáltalán nem untattál. Érdekel az ilyen családi kis történet, meg mások családja. Ha már te is őszinte vagy, akkor szerintem nekem se kell titkolnom a családom. –veszek egy mély levegőt, majd belevágok. – Nekem nincs családom. Édesanyám elhunyt miután megszülettem. Édesapám felhagyott a karrierjével, hogy felneveljen, teljesen egyedül. Egy nap, azonban váratlanul balesetet szenvedett és nem élte túl. Az orvosok nem tudtak neki segíteni, attól a naptól kezdve teljesen egyedül maradtam. Árvaházba kerültem, ami szinte egy börtönhöz hasonlít. Az idősebbek egy hetet adtak, hogy tudjak gyászolni, aztán minden egyes nap megvertek. Kék-zöld foltosan feküdtem le mindig, és azon imádkoztam, hogy valaki megmentsen onnan. Sajnos a mai napig reménykedek benne… –egy rövid sóhaj után, és a régi emlékek felidézésének befejezése után fojtattam a történetet.
– 13 évesen el akarták venni azt a kevés ételt is, amit megbírtam tartani. Sikerült megvédenem magam. Másnap eltörték a kezem, két bordám és betörték az orrom. 14 évesen kilökte az ablakon és a sürgősségi osztályra kerültem. 15 éves koromban, azonban besokalltam ebből és elkezdtem magamat edzeni, hogy megvédhessem magamat a nagyobbaktól. Szerencsémre a suli 9 hónapig megszabadít onnan. –meséltem, az utolsó mondatot már mosolyogva. Igen, ennyiben jó számomra az iskola, hogy nem látom a sok hülye népet, akik minden nap megvertek még anno.
***
Freya ismét olyan dolgot mesélt el nekem, ami teljesen ledöbbentett. – Várjunk, várjunk! Dave-nek volt barátnője? –ezt se tudtam. Pedig biztosra veszem, hogy elmondta volna, ha összejött volna valakivel. Legalábbis a jelek biztosan elárulták volna, ha ő maga nem is említi meg ezt. Na majd lesz ne mulass.
– Igen, Dave maximalista tud lenni, ha a zenéről van szó. Én már csak tudom, hiszen, ha olyan zenét ír, amiben van dob, akkor mindig engem kér meg, hogy játsszak mögötte. Én meg ugyebár, mint a legjobb haverja, megteszem neki. –vontam meg a vállamat. Az egész magyarázás közben végig Freya gyönyörű szemeibe néztem, ami teljesen megigézett. Csoda, hogy tudom még, hogy mit beszélek.
***
A rendőrös téma nagyon is izgalmas, amit Freya hamarosan meg is fog tudni.
– Volt egy kiskutyám, akit elütött az egyik autós. Mivel a kutyán kívül, akit találtam még kiskoromban, nem volt senkim se, nagyon felhúztam magam. A sofőr megállt, én kirángattam az autóból és összevertem. Persze a rendőrök nem nézték jó szemmel, de ez engem nagyon nem érdekelt. –vigyorogtam el. Visszagondolva az egészet, meg is érdemelte az a szemétláda, akit elütötte Csöpit.
Freya következő szavai nagyon megérintenek. Nem is tudom, hogy ki mondta ezeket nekem utoljára. Ritka az, amikor teljesen elérzékenyülök, de ez most olyan helyzet. Azért könnyek még nincsenek és nem is hiszem, hogy lesznek.
– Tudod, nem sokan mondták még azt amit te. Viszont örülök, hogy rád is számíthatok innentől kezdve. Nagyon sokat jelent nekem, hogy vannak még olyan emberek, mint te. Aki megért és szívesen hagyja, hogy rátámaszkodjak, ha olyan a helyzet. –mosolyodtam el a végén.
Szerencsére a játékba is belemegy, így már kérdez is. Nem is tudom, kicsit merész lehet, de mivel bevállalós vagyok, ezért a nehezebbet választom.
– Merek! –vigyorogtam el, és vártam a feladatot, amit teljesítenem kell majd.
Vissza az elejére Go down
Freya Huquet
Gettós
Gettós



Hozzászólások száma : 31
Join date : 2011. Oct. 22.

Kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kikötő   Kikötő I_icon_minitimePént. Nov. 04, 2011 12:03 am

Christopher
Kikötő 2-78 Kikötő Chace-C-chace-crawford-13389727-100-100

"Keresd meg azt az embert, aki mosolyt csal az arcodra, mert csak egyetlen mosoly kell ahhoz,
hogy fantasztikussá tegyen egy rossz napot. Találd meg azt, akitől a szíved mosolyogni fog!"


Nem nagyon szerettem beszélni a saját életemről, a szokásaimról, az érzelmeimről... de főleg nem a családomról. A szüleim nálam mindig is tabu témának számítottak. Míg másoknál a szex és az erotika tartozik a hallgatás tárgyába, én minél jobban próbáltam elhallgatni az anyám és apám által alkotott és közbezárt kis világot, a családomat. Valójában nem lett volna kettőjükkel semmi probléma sem, hogy ha nem ragaszkodnak, mondhatni már-már betegesen hozzám, az első szülött kislányukhoz. Világéletükben majd szétfeszítette őket a birtoklási vágy, a féltékenységet már meg sem merem említeni. Engem már kis koromban sem lehetett csak úgy megszeretgetni a rokonoknak, vagy nem kaphattam egyszerűen valami kis meglepetést a nagyszüleimtől, nem, mert akkor anyám vagy fél órán keresztül képes volt azon hisztériázni, hogy ha valaki más ad majd nekem ajándékot, akkor azt az illetőt jobban megszeretem, őt pedig majd kevésbé fogom kedvelni. Zaklatott jellemek voltak mind a ketten. Apámról azt hiszem elég annyit mondanom, hogy nem engedett óvodába járnom, mert túl sok másik, velem egykorú gyerekkel találkoztam volna, akik nem hozzám méltóak - mondta Ő, aki képes volt csak azért otthon maradni velem éveken keresztül, hogy megtanítsa nekem mind azt, amit az óvodában is elsajátíthattam volna, más emberektől, ahol olyanokkal lehettem volna, akik talán négy évesen hasonló gondolkodással rendelkeznek, mint én. Persze ez által nagyon szoros lett apám és köztem a viszony, de ma már néha úgy érzem megfojt a szeretetével. Ez csak néhány dolog volt a szüleim (rossz) szokásai közül, de nagyvonalakban talán ez éppen elég volt, hogy mindenki átérezze a helyzetem.
Gondolataimba, és monológomba merülve pedig csak nem vettem észre Christ, aki valószínűleg elunta már magát itt mellettem, hacsak 1. nem talált valami érdekeset, ami a történetben megfogta volna, vagy 2. nem talált valami olyan látványt, ami tetszetős lett volna számára. Igen, itt mondjuk hosszú combjaimra céloztam, amik pofátlanul kivillantak a lenge anyagú szoknyácska alól, ráadásul így ülve még feljebb csúsztak, mint eleve szabadott volna nekik. Persze ezzel én nem akarok általánosításokat levonni, mert hiába mondja minden nő azt, sőt még néhány férfi is, hogy az erősebbik nem képviselőinek agyi kapacitásának a 90%-a a női test és a szex körül forog, elég régóta ismerek már srácokat, akiknél talán csak 50%-ra rúg ki ez a szám. Vannak, akikkel tényleg el lehet beszélgetni anélkül, hogy azon kapnád őket, hogy fedetlenül és képükön önelégült vigyorral fixírozzák tested minden apró porcikáját, amitől szegény női nem, nagy általánosságában zavarba jön, és mélyen elpirul, de vannak olyanok is, akik már az első perctől kezdve pimaszul nézik dekoltázsodat, ha lehetőségük nyílik rá, akkor a fenekedet vizslatják, de nem az érdekli őket igazán, hogy ki vagy te, és hogy mit mondasz. Nagy valószínűség szerint az ilyet az sem zavarná túlságosan, ha elhadarnád neki a palacsinta receptjét, mert az egyetlen szó, amit ki tudna utána nyögni, figyelmetlenségét kifejezve, az a: "heh?" lenne. És hogy a velem szemben ülő srác a két nagy csoport közül hova lett volna sorolandó? Inkább az előbbibe. Tetszett, hogy figyel rám, az meg főleg, hogy ilyen gyakran teremt velem szemkontaktust. Meg egyébként is, ha már csak abból indulok ki, hogy egy igazi úriemberrel ülök szembe, aki rögtön a papíromlapom után ugrott, akkor ez egyértelműen igazolja az első klisét.
- Chris, nem akarok semmit erőltetni - mosolyogtam rá elnézően. - Csak akkor mondd el, ha úgy érzed méltó vagyok arra, hogy halljam - hangom egészen elhalkult mondatom végére, de addigra már belekezdett. Nem arról volt szó, hogy nem tartottam magam megértőnek, vagy elég jó hallgatóságnak, de nem akartam olyan dolgokba beleütni az orrom, amik rám nem tartoztak. Visszaélni soha nem éltem volna egyetlen szavával sem, ez rettentően távol állt tőlem. De nem akartam, hogy bármit is csak udvariasságból osszon meg velem. Talán pár perce még én is azt tettem. De, mint kedvenc idézetem is tartja: "Ne súgd meg féltett titkaidat, hiszen tudható, hogy később nem tudnád megbocsátani, hogy meghallgattalak".
Szavait hallgatva arcomra akaratlanul is csodálkozás, sajnálat és féltés ült ki. Nem tudtam visszatartani egy könnycseppet, ahogy története végére ért. Nem voltam érzelmektől túlfűtőtt személyiség, az ő története mégis meghagyott. Soha, semmilyen nehézséggel nem kellett megküzdenem, engem senki nem bántalmazott testileg, nem fenyítettek meg, nem vesztettem el a szüleimet, és nem kellett azért küzdenem, hogy élhessek. Én siránkozok itt azért, mert a szüleim szeretnek. Pont neki mesélem ezeket, aki nem is érezhette a szülei szeretetét, akinek minden gyengédséget, féltést, emberi jóságot nélkülöznie kellett. Mikor megtudtam szólalni, addig még nem jutottam el, hogy arcomról letöröljem azt az árva könnycseppet, ami szavai hallatán végigcsúszott napbarnított bőrömön. Fogalmam nem volt, hogy mit kellett volna erre mondanom.
- Hálátlannak, érzéketlennek, szívtelennek... egy kegyetlen ribancnak érzem most magam - soroltam halkan a szavakat. Általában nem volt baj a beszélőkémmel, de most egyszerűen cserben hagytak a mondatok és monológok. Minden, ami máskor ment volna, most egyszerűen összeomlott előttem. - Én nagyon sajnálom, hogy ezeket át kellett élned. Én nem tudtam... miért nem szóltál rám, hogy fejezzem be? Ennyire taplónak lenni, mint én... - fájdalmas tekintetemet lesütöttem, és beletúrtam hajamba. Gratulálok magamnak, ezt szépen megcsináltam. - Ezért jó és biztonságos, ha nem fecsegek magamról idegeneknek. Nem szabadna úgy előadnom az életemet, mintha ez lett volna a világ legnagyobb katasztrófája, hiszen messze nem... én annyira sajnálom, ne haragudj rám - szívtam be alsó ajkam, és lassan visszanéztem rá. - Még sem sikerült teljesen megváltoznom...

Valamiért örültem, hogy újabb témára tértünk át, és nem kellett, hogy egy utolsó senkiházi... nem is folytatom minek éreztem magam azokban a percekben, mert nincs rá megfelelő kifejezés, hogy mi voltam.
- Én sem sokat tudok. Csak hogy most már vége. De talán jobban járnál, ha majd Dave-et faggatnád erről. Nem akarok olyan dolgokat mondani, amiben magam sem vagyok biztos - mosolyodtam el halványan.
- Ez kedves tőled. Én általában csak az utolsó esélye vagyok, hiszen nem vagyok egy maga mutogató fajta, szóval ha nem muszáj nem kérkedek a hangommal. Mert egyébként van, csak... nem tudom mit gondolnak az emberek arról, hogy kiállok és eléneklek valamit. Rosszul érzem magam, mert talán lenéznek onnan, vagy nem is kíváncsiak rám. Így aztán amikor csak lehet visszautasítom Dave felkéréseit. De most nem lehetett... és jöttem már neki eggyel, szóval most majd ki kell állnom, hogy ezt előadjam - meséltem most már jóval gyengédebb mosollyal, hisz megint érzékeny és egyben személyes témát sikerült érintenem.
- Szabad tudnom miért nézel ennyire? - vigyorrá szélesedtek kérdésemre ajkaim, de én sem szakítottam el pillantásom övétől. Nem tudtam volna, és nem is akartam igazán. Sőt, azt sem akartam, hogy ő mást nézzen, mint engem.
Vigyoromat nem hagytam tovább húzódni, így ráharaptam alsó ajkamra, és úgy hallgattam tovább történetét. Nem is volt baj, hogy arcizmaim ellazultak, hiszen a sztori egyáltalán nem volt megmosolyogtató.
- Én sem tettem volna mást a helyedben... - sóhajtottam egy aprót. - Rossz lehetett elveszteni. Még is csak hozzádtartozott. És szeretted - magyaráztam halkan. Igazából soha nem voltam nagy állatbarát, féltem a kutyáktól. Már a legapróbbak elől is sikítva menekültem. Nm tudtam rájönni mi miatt történhetett ez, de nem tudtam soha kinőni.
- Tudom mennyit jelent, ha vannak melletted - varázsoltam halvány mosolyt arcomra, majd megöleltem. Talán sajnálatból, talán együttérzésből, talán csak mert vágytam a közelségére? Nem akartam dönteni, elhamarkodott lett volna az utolsóra voksolni, de mindenképpen benne volt a pakliban.
- Na akkor... - köszörültem meg torkomat és hátrébb húzódtam, nehogy csak én legyek, akinek jól esett ez az ölelés és túl nyomulósnak nézzen. - Ez merész volt... - nevettem fel halkan, majd gondolkodni kezdtem, milyen feladatot adhatnék neki. Tekintetemet végigvezettem a parton, hátha találok valami érdekes feladatot neki. Nem kellett sokat keresgélnem, ugyanis ekkor Bryant pillantottam meg. Az én édes kedves exem. Jujj de utálom, mióta ott hagyott azért a szőkéért, akit most is ott vezet a kezén. Gonosz tervem, hamiskás pillantást eredményezett.
- Szóval, látod azt a párost ott a mólón kéz a kézben? Kicsit tönkre teszed a napjukat... - miközben magyaráztam retikülömből előhúztam vörös rúzsomat és kikentem vele számat. - Most ne mozdulj egy kicsit... - kacsintottam rá szórakozottan, majd közel hajoltam hozzá, haját a lehető legkócosabbra állítottamba, majd nyakához hajoltam és pár apró csókot nyomtam rá. Egy kicsit elkentem rúzsomat, ami tökéletes nyomot hagyott. Újra bekentem számat, majd állára és szája sarkába is nyomtam egy puszit. Művem végén ráharaptam alsó ajkamra és úgy néztem fel rá. - A feladat a következő. Oda mész a sráchoz, Bryannek hívják, és megmondod neki, hogy Freya üzeni neki, hogy rólad kellene példát vennie, mert ő soha nem tudott kielégíteni. Na gyerünk... - vigyorogtam rá és szinte már láttam magam előtt Bryan csodálkozó, bamba képét. - Ja és a kis szőkének mondd meg, hogy szerezzen be szeretőt, ha nem akarja elpocsékolni a testét...




A hozzászólást Freya Huquet összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Nov. 20, 2011 2:56 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Christopher Tyriq
Nagymenő
Nagymenő
Christopher Tyriq


Hozzászólások száma : 24
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 28.

Kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kikötő   Kikötő I_icon_minitimeKedd Nov. 08, 2011 7:14 am

Kikötő Chris_reag
Freya
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Én kifejezetten utáltam, ha valaki a családomat veszi a szájára. Allergiás voltam rá, ha egy rossz szót is mertek valamelyik családtagomra mondani. Olyankor nem ismertem lehetetlen és a gyerek, aki szidta a szüleimet, vagy hasonló dolgot tett, nagyon csúnyán megbánta. Rendszerint az egyetlen menekülésük az volt, hogy lefogtak, vagy a nagyobbak engem is összevertek utána. Igaz még kicsi voltam, és még édesapám élt, addig nem voltam ilyen. Annyira hiányzik… még a mai napig nem tudtam kiheverni azt az érzést, ami hozzáköt. Persze ez normális, de olykor képes vagyok teljesen lehangolt lenni, elutasító és utálatos is. Bár ez a legrosszabb napokon van, de ilyen szerencsémre nagyon kevés akad. Főleg, hogy most már minden rendben van, kivéve azt a rendőrséges ügyet, de azt is meg fogom úszni, mivel elsősorban nem én voltam a hibás, meg azzal, akit összevertem, sikerül kiegyezni. Legalább is remélem, de ez még a jövő zenéje, most inkább foglalkozok a lánnyal.
***
Freya mesélt egy kicsit a családjáról, majd úgy éreztem, hogy nekem is illendő lenne. Bármennyire is úgy éreztem, hogy ha elmondom, akkor csak magamnak ártok a felszakadó sebekkel, de ugyanakkor az az érzés is tengett bennem, hogy vakon megbízhatok a lányban. Ha Dave barátja, akkor már egy jó pontja van, hiszen a srácban is megbízom oly annyira, hogy a legféltettebb titkomat is tudja. Ami nagy megtiszteltetés lehet, mivel én a lehető legnehezebben nyílok meg. Freya próbált tenni egy lépést, hogy nem kell elmondanom, ha nem akarom, de én addigra már belekezdtem a mondókámba.
A történetem végén, kíváncsian néztem a lányra, hogy megtudjam miként is reagál a hallottakra. Mikor megpillantottam a könnycseppet, lehajtottam a fejemet és halkan sóhajtottam. Nem erre számítottam, nem akartam ezzel azt elérni, hogy sajnálni kezdjen, de őszintén szóval egy kicsit örülök neki. Bármennyire is furán hangzik, örülök, hogy nem ítél el azonnal és zavar el a kocsiból azzal az indokkal, hogy „utcagyerek” vagyok, takarodj. Viszont amit magára mond, az egyáltalán nem igaz.
– Ugyan már, ez nem igaz. Nem azért meséltem el, hogy most ezeket, a szavakat magadhoz vágd. Hanem azért, mert vakon megbízok benned. Őszintén azért nem állítottalak meg, mert érdekesnek találom a családodat. Furán hangzik tudom, de valahogy érdekelt. Engem nem érdekel, mit mondasz most magadra, de azt tudd, hogy feleslegesen szidod magad. Nem bántottál meg azzal, hogy a családodról ilyeneket mondasz. Biztos jó okaid vannak rá, és a hallottak alapján tényleg. –hangomon egyáltalán nem az a lekezelő stílus hallatszik, hanem próbálok kedves lenni, bár nem tudom mennyire érthetőek a szavaim, mert egy kicsit zavarban is vagyok. Nem akarom a családját bántani, hiába gondolja azt róla Freya, hogy nem jó szülők.
***
Halvány mosollyal hallgatom a lányt. A szó most Dave-re terelődött, ami nem is baj, mert Freya olyat mondott most nekem, amiről nem is tudtam, hogy megtörtént.
– Rendben, majd rákérdezek, hogy akkor most mi is van. Téged nem foglak megemlíteni neki, meg azt se, hogy kitől tudom. –vigyorogtam el.
– Jobb dolgom nagyon úgy sincs. A zeneszerzés nem az én műfajom, én csak eljátszom azt, amire megkérnek. Ha a véleményemet kérik, akkor elmondom, mást nagyon nem tudok csinálni. Egy ilyen szép lányhoz, tuti csodálatos hang párosul. Szerintem ne szégyelld a hangodat, ha jónak találják. –javasoltam Freya-nak. Igaz még nem hallottam énekelni, de az se lehet kizárt, hogy egyszer ez is bekövetkezik. Nagyon is kíváncsi vagyok a hangjára. A következő kérdésére egy kicsit zavarba jöttem. Elvégre jogosan kérdi, hiszen mindvégig őt bámultam és eszem ágában se volt levenni róla a tekintetemet. A lány teste egyszerűen izgat és nem is tagadom.
– Csak azt figyeltem, hogy milyen gyönyörű vagy. –mondtam meg az igazat, mert én tényleg ezt gondolom róla. Nagyon is tetszik a lány. Azt viszont nem kérdezem meg, hogy ő miért bámul, hiszen van mit nézni rajtam. Egy szál boxerben vagyok mellette, kidolgozott felsőtesttel, melyik lány ne nézne meg így. Lehet még is jól jött az vízbeugrásos dolog. Hosszú még az éjszaka, kitudja, mi történhet még.
A feladatom egyszerűnek tűnik, elrontani a napjukat, gyerekjáték lesz.
– Megbirkózok vele. –vigyorogtam el, közben figyeltem Freya cselekedeteit. Beleborzongok a lány csókjaiba, természetesen jó értelemben. A feladatra biccentek egyet, utána szétnézek, hogy nem e van valaki még a kikötőben. Szerencsére nincs, így kiszállok az autóból, odasétálok az említett pároshoz, elmagyarázom nekik amit kell. Mit ne mondjak azokat a fejeket látni kellene, amiket vágni. Túl jól szórakozok, így még maradok egy kicsit és ugratom őket, ahogy azt kell.
Vissza az elejére Go down
Freya Huquet
Gettós
Gettós



Hozzászólások száma : 31
Join date : 2011. Oct. 22.

Kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kikötő   Kikötő I_icon_minitimePént. Nov. 11, 2011 5:19 am

Christopher
Kikötő 2-78 Kikötő Chace-C-chace-crawford-13389727-100-100

"Honnan és miért táplálódott belém, hogy ha valami nagyon jó adódik az életemben, rögtön társul hozzá az a rossz érzés is, hogy elmúlhat - mert ami nem eleve adott, hanem keletkezett, el is tűnhet..."


Megbízott bennem. Jól estek szavai. Jó érzés volt, hogy valaki meg tudott bízni bennem, ha már én saját magamban nem is. Nem arról volt szó, hogy nem voltam magabiztos és mindig zavarba jöttem a közönség előtt, vagy hogy izgultam, hogy valakinek tetszeni fog-e, amit csinálok, mert a legkevésbé érdekelt az, hogy ki mit szól ahhoz, aki vagyok és amit csinálok. Sokkal inkább nem bíztam magamban. Nem hittem abban, hogy ha én bármit csinálok, abból bármiféle jó sülhet ki, vagy ha én bármit terítékre teszek, akkor annak olyan visszhangja lesz majd, amilyet én akartam. Fél munkát nem végeztem, így nem mertem semmibe sem belevágni, ha tudtam, hogy nem úgy fog végződni, ahogy szerettem volna. Ugyan így voltam az énekléssel is. Nem azért nem álltam ki a közönség elé, mert nem tudtam, hogy ők mit szóltak volna a hangomhoz, vagy az előadásra választott dalomhoz, még ha hirtelenjében ezzel is védekeztem néhány perccel ezelőtt, sokkal azzal volt a baj, hogy én nem tudtam eleget letenni ahhoz az asztalra, hogy meg legyek elégedve magammal, és ne kelljen szégyenkeznem az miatt, amit megcsináltam, vagy éppen nem. Inkább nem vágtam bele semmibe, nehogy elrontsak valamit. Érdekes, mi? Csak győzzön valaki megérteni, nem lennék a helyében, hiszen ez egy eléggé nehéz feladat, sőt, talán még azt is mondhatnám teljes nyugalommal, hogy ez lehetetlenség. De nem szeretek semmi jónak az elrontója lenni.
Visszatérve oda, miért nem bízok meg magamban. Mert életem első felében, nem volt szükségem semmi másra a vegetatív életfunkciókon kívül. A szüleim gondolkoztak, ítéltek, választottak, kritizáltak, döntöttek helyettem, anélkül, hogy egy aprónyi kis hajlandóságot is mutattak volna arra, hogy kikérjék az én véleményemet vagy próbáljanak engem arra ösztönözni, hogy önállósodjak. Mindent megtettek helyettem. Bennük elég volt megbíznom ahhoz, hogy biztonságban érezzem magam, és ne legyek kiszolgáltatott helyzetben az egész világ szeme előtt.
Mikor aztán tizennéhány évesen ezt megelégeltem, gyorsan kellett átkapcsolnom önálló gondolkodásba és életbe, talán túl gyorsan is. Mikor érthetően a tudtukra adtam, hogy ez nekem mennyire kellemetlen kezdett lenni, akkortól már nem hagyatkozhattam rájuk, csak én voltam a saját döntéseimmel, a saját válaszaimmal, véleményeimmel, kritikáimmal, gondolataimmal. És senki nem mondta azt rájuk, hogy helyesek, vagy rosszak, amiket én teszek, vagy gondolok. Magamra utalva kellett felállítanom egy olyan értékrendet, ami szerintem elfogadható és élhető volt. Aztán mikor először csak negatívumokat kaptam visszajelzésként, visszaijedve a hirtelen jött rossz dolgoktól, és a mértéktelenségtől, nem volt mit tennem, magamat kezdtem hibáztatni. Így alakult ki bennem, hogy nem tudok megbízni saját magamban, és néha úgy gondolom, jobb lett volna, ha nem szegülök szembe anyámékkal, és hagyom, hogy tovább neveljenek engem abban a hitben, hogy minden a legnagyobb és legtökéletesebb rendben van körülöttem, és nem vagyok elégedetlen azzal, amit tőlük kapok. De már teljesen felesleges ezen rágódnom, nem így döntöttem, egy nehezebb utat választottam magamnak és azt jártam végig egyedül, úgy hogy senki nem fogta a kezemet.
- Te is tudod, hogy a laikusok lehetnek elfogultak - húztam gyengéd mosolyra számat. - De... mivel tudom, hogy Te értesz a zenéhez, talán mondhatnál véleményt róla - fordultam felé ültömben, és gondolkodni kezdtem, hogy milyen zenét énekelhetnék, aminek tudom végig a szövegét. Mindig problémás volt egy kicsit a szöveg tanulás, hiszen hajlamos voltam elfelejteni, kihagyni vagy éppen hozzátenni plusz egy sort az eredeti szöveghez. - Na akkor jöjjön egy kis ízelítő. Aztán csapj le, ha nem tetszene - vigyorogtam rá, majd egy apró kacsintás után, dúdolni kezdtem a dalt, majd hamarosan a szöveget is el kezdtem:
- Just gonna stand there and watch me burn. Well that's alright because I like the way it hurts. Just gonna stand there and hear me cry. Well that's alright because I love the way you lie. Love the way you lie - énekeltem és közben figyeltem arcát. Érdekelt a véleménye, vártam, hogy mit fog szólni a hangomhoz. Nem is értettem magam hirtelen, miért volt ilyen fontos Chris véleménye. Megköszörültem torkomat, majd szokatlan módon, kissé zavartan simítottam végig csokoládébarna tincseimen, hogy kócos fürtjeimet kissé rendbe szedjem. Ezt az érzésemet, már csak szavai tudták fokozni.
- Hát, köszönöm. Mondták már - sóhajtottam egy aprót. Ebben a percben akaratlanul is mégegyszer végignéztem rajta. Vonzotta meztelen felsőteste tekintetemet. Nem azért, mert nem láttam még ilyet, csak azokat a kockákat kedvem lett volna ujjaimmal körbe rajzolni és megszámolni. Hát igen, azt hiszem régen volt már, hogy együtt voltam egy sráccal, és bárhogy is tagadhattam volna, de belül nagyon is hiányzott az érzés, hogy legyen kihez odabújnom. Gondolatban fejbe vágtam magam, majd visszatértem oda, hogy elmondtam neki feladatát, hiszen volt olyan bátor, hogy berjen.
A hirtelen jött zavartság és szemérmességem egy pillanat alatt elmúlt, mikor kiszállt az autóból és elindult kedves exem és legújabb barátnője felé. Izgatottan vártam a következményeket. Izmos hátát nézve még is azon töprengtem, hogy miért kellett puszit nyomnom a szájára is. Hiszen máshogy is megoldhattam volna. Még is érezni akartam ajkai puhaságát, hogy utána gondolkozhassak azon, vajon milyen lehet őket megcsókolni.
Nem tudtam megállni, hogy az autóban maradjak, így a lehető legjobban összekócoltam hajamat, a vörös rúzst elkentem szám szélén, szövet kabátomat pedig kigomboltam, és hagytam, hogy az alatta lévő csőtop felső része lejjebb csússzony, mélyebben engedje láttatni dekoltázsomat. Kiszálltam a kocsiból, majd odabillegtem Chris mellé és neki dőltem a srácnak, diadalmasan vigyorogva néztem fel az előttünk álló Bryan-re.
- Hello Bubukám... - hangomban most gúny csengett, egy cseppnyi kedvesség sem volt. Éppen eléggé megalázott ő ahhoz engem, hogy most ezt visszakapja. - Na mi van? Mi nem tetszik? Gondoltam idejövünk, hogy közöljük veled mennyire jól vagyok, mióta szétmentünk - pislogtam rá bájosan. - Tudod, mintha azt kívántad volna, hogy legyek boldog. Hát, tudatni akartam veled mennyire jól vagyok...
Először a srác megszólalni sem tudott, várható volt a bamba reakciója.
- Ne mondd már nekem, hogy ez a nagymenő gyerek jobban érti a dolgát, mint én!
- De mondom - válaszoltam teljes nyugalommal és közben Chris kezét magam köré csavartam.
- Mit tud, amit én nem?
- Bryan, nehogy már ez érdekeljen. Hiszen már nem vagyunk jóban. Emlékeztetnélek, hogy kidobtál. Érte - böktem a kis szőke felé, aki feszengve állt Bryan mellett. - Neki kellene bizonyítanod, nem engem faggatni...
- De tudod, Chris bármilyen pózban benne van... nem ragad le a vágjuk hátra a csajt az asztalon helyzetnél.

- Hát ha egyszer... nem mehettem fel a lány koliba és...
- Bryan, miért csináljuk mindig az egyik teremben az asztalon? - cincogott közbe a kis szőke is és vádlón fordult exem felé. Egyre jobb kezd lenni. - Nem akarod, hogy felmenjek? Mást szeretsz? Mondjuk őt?!
- Na látod. Őt sem vitted még ágyba... Meg egyébként is... borzalmas vagy. Csak magadra figyelsz... - horkantottam fel gúnyosan. - Tündérke, ha jót akarsz magadnak gyorsan más után nézel. Egy hét múlva már a csókját sem fogod élvezni - kacsintottam a szőke csajra.
- Freya, miért mondod ezt? Állítólag szeretted a teremben csinálni!? - értetlenkedett tovább Bryan.
- Egyszer. Nem minden alkalommal... - forgattam meg szemeimet. - És szerintem jobban tennéd, ha neki magyarázkodnál... na hellosztok. Gyere édes... - fogtam kézen Christ és elindultam vissza a kocsihoz. Ahogy haladtunk vissza jól hallható volt, hogy a lány elsírta magát, Bryan pedig hangosan hápogott és magyarázkodni próbált. Amikor elég messze értünk elnevettem magam, és neki dőltem az autó oldalának.
- Jesszusom, de gáz volt ez a csávó - nevettem tovább és tenyerembe temettem arcom. - Hogy nem vert valaki jól fejbe, amikor igent mondtam neki - csóváltam meg fejem, majd felnéztem rá. - Szépen teljesítette Mr. Tyriq a feladatát - kacsintottam rá a srácra, miközben visszagomboltam felsőmet.


_______________________________________________________________
Öltözet
Szavak száma: 1223
Zene: Cheryl Cole - Promise this
Megjegyzés: Nem lett a legfényesebb Sad
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kikötő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kikötő   Kikötő I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kikötő
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Alois Rock School :: Passion city :: Kikötő-
Ugrás: