Alois Rock School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alois Rock School

Mert a rock egy életforma!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
David Green
Párduc I_vote_lcapPárduc I_voting_barPárduc I_vote_rcap 
Tiffany Burns
Párduc I_vote_lcapPárduc I_voting_barPárduc I_vote_rcap 
Dorina McField
Párduc I_vote_lcapPárduc I_voting_barPárduc I_vote_rcap 
Chelsea Lanchester
Párduc I_vote_lcapPárduc I_voting_barPárduc I_vote_rcap 
Asher Black
Párduc I_vote_lcapPárduc I_voting_barPárduc I_vote_rcap 
Dylan Reed
Párduc I_vote_lcapPárduc I_voting_barPárduc I_vote_rcap 
Freya Huquet
Párduc I_vote_lcapPárduc I_voting_barPárduc I_vote_rcap 
Alexis L. Cooper
Párduc I_vote_lcapPárduc I_voting_barPárduc I_vote_rcap 
Christopher Tyriq
Párduc I_vote_lcapPárduc I_voting_barPárduc I_vote_rcap 
Sebastian McKenna
Párduc I_vote_lcapPárduc I_voting_barPárduc I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» FEEL THE DIFFERENCE (ex-alonetheworld)
Párduc I_icon_minitimePént. Május 11, 2012 8:47 am by Vendég

» Gossip in the New York
Párduc I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 26, 2012 5:26 am by Vendég

» new bloody begins
Párduc I_icon_minitimeKedd Ápr. 17, 2012 9:27 am by Vendég

» Moonlight Course and Blessing
Párduc I_icon_minitimeHétf. Ápr. 16, 2012 6:23 am by Vendég

» Dark Hunter FRPG
Párduc I_icon_minitimePént. Ápr. 06, 2012 11:50 pm by Vendég

» Vampires' Night
Párduc I_icon_minitimeKedd Márc. 27, 2012 8:38 pm by Vendég

» Dance With The Devil
Párduc I_icon_minitimeVas. Márc. 25, 2012 6:00 am by Vendég

» Hollywood Life
Párduc I_icon_minitimeSzer. Márc. 21, 2012 10:07 pm by Vendég

» Underworld
Párduc I_icon_minitimeSzer. Feb. 08, 2012 8:42 am by Vendég

Keressük!
Rachelle Viktoria Morgan - Átlag diák
P.B: Lily Loveless
Inf.: Cholé J. Sanduers legjobb barátnője
____________________________________
Amy Arizant - Nagymenő
P.B: Dianna Agron
Inf.: Cholé J. Sanduers ellensége
____________________________________
Leonidas McDonald - Gettó, Táncos vagy Ágtlag
P.B: Asher Book vagy Nathan Holliday
Inf.: Asher Black legjobb barátja
_____________________________________
Antony Woolgar - Gettó, Táncos vagy Ágtlag
P.B: Tom Felton vagy Kevin Flamme
Inf.: Asher Black legjobb barátja
_____________________________________
Chatrine Smith - Táncos
P.B: Megválasztható
Inf.: Alexis L. Cooper legjobb barátnője
_____________________________________

Mira (Miranda) Havoc - Táncos
P.B: Megválasztható
Inf.: Alexis L. Cooper ellensége
_____________________________________
Masha McKenna - Táncos
P.B: Megválasztható
Inf.: Sebastian McKenna húga
_____________________________________
Anthony Robert Green - Világhírű billentyűs és gitáros
P.B: Jared Leto vagy Ian Somerhalder
Inf.: David Green nagybátyja
_____________________________________
Tyler Masterson (Powers) - Nagymenő
P.B: Nick Hoult vagy Jackson Rathbone
Inf.: Scott Masterson mostoha/fogadott bátyja

_____________________________________

Eliza McAdams -Nagymenő vagy Átlag diák
P.B: Hayley Williams
Inf.: Scott Masterson gyerekkori legjobb barátja
_____________________________________
Maddox Lanchester - Kívülálló vagy felnőtt
P.B: Sean O'Pry
Inf.: Chelsea Lanchester imádott bátyja



Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Hétf. Okt. 07, 2024 1:50 am-kor volt itt.

 

 Párduc

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Asher Black
Gettós
Gettós
Asher Black


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2011. Oct. 25.

Párduc Empty
TémanyitásTárgy: Párduc   Párduc I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 1:11 am

Lakók:

1. Asher Black
2.
3.
4.
Vissza az elejére Go down
Asher Black
Gettós
Gettós
Asher Black


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2011. Oct. 25.

Párduc Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párduc   Párduc I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 10:13 pm

Párduc Tumblr_l9os2k0rvu1qzyov9o1_500
Chels


Na igen… én sem voltam mindig ilyen. Ahogy növök, kezdek én is ’alfahímesedni’ talán. Legalábbis a saját véleményem szerint. Meg persze a barátok. Nélkülük semmit nem tudtam volna kezdeni az évek során. Az érintéseitől libabőrős leszek, de halványan belemosolygok a csókba. Amolyan ’ezaz!’ jár most éppen a fejemben. Régen vártam már erre a pillanatra és végre összejött. Megfogom a kezét, lassan ugye elindulunk befelé. Először még konkrét cél nincs, de aztán előáll egy érdekes kérdéssel. Kicsit elmerengek rajta. Éppen csak pár másodperc az egész.
-Persze. A szobatársaim otthon vannak, szóval nyugodtan. Úgyis unom magamat általában egyedül. –Bár ami azt illeti, szoktak hozzám átjönni még egyéb haverok is inni esténként, de sokkal jobban örülnék neki, ha ma Chelsel maradhatnék. Halványan ismét csak elmosolyodom, a kedvem most valahogy a legmagasabb ponton van.
Aztán már azon kapom magamat, hogy hirtelen fel is értünk a koleszba. Igaz, nem voltunk túlságosan messze, de most valahogy csak úgy repül az idő.
-Te melyik szobában vagy? –Azért jó lenne tudni, hogy hol tudom keresni ezek után. Meg hát bármikor szükségem lehet egy ilyen információra ugyebár. Kinyitom az ajtót, láthatóan a Párduc szobába lépünk be mindjárt. Előre engedem. Nem mondhatni, hogy rumli van, csak néhány cucc félredobva. De azért tipikus fiú szoba.
-Bocs a kicsi rumliért, nem vártam vendéget. –Vigyorodom el teljesen zavartalanul, miközben becsukom az ajtót és odalépek ismét Chelshez. Egy apró csókot adok ismét az ajkaira. Valahogy nem tudok evvel betelni most.
Vissza az elejére Go down
Chelsea Lanchester
Gettós
Gettós
Chelsea Lanchester


Hozzászólások száma : 41
Join date : 2011. Nov. 01.

Párduc Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párduc   Párduc I_icon_minitimeCsüt. Nov. 03, 2011 5:35 am

Párduc Images?q=tbn:ANd9GcR_w_ltR44MQrxnKfnwn7eoMO-_tZpGinAF0pRJ6bCgvMeBQIHD_Q
Ash



- Na akkor majd szórakoztatlak egy kicsit - Küldök felé egy cinkos vigyort. Persze nem gondolok még bele semmit , bár vannak ötleteim , hogy miképp szórakoztathatnám. De azokat egy kicsit hanyagolom még. Elképesztő milyen gyorsan tesszük meg az utat a koleszig. Fogalmam sincs, hogy mennyi lehet az idő és ezért furcsállom, hogy egy lélekkel sem találkozunk a szobáig vezető úton. Nem tudom, hogy Ash melyikben lakik hiszen még nem volt alkalmam látogatást tenni a szobájában semmilyen ügyből kifolyólag. Párduc .. Jól az eszembe vésem, mert van egy olyan érzésem, hogy az elkövetkezendő időkben sokszor megfordulnék itt.
- Artemisz
Válaszolom neki miközben belépünk a szobába. Csodálkozva pillantok körbe, hogy nincs is akkora kupi mint ahogy arra számítottam. Bár ez inkább rám nézve szégyen, hogy lány létemre nehezen tudok rendet tartani... Majd talán ebbe a feladatba is belenövök, hogy tisztaság és rend vegyen körül. Lerúgom a cipőmet az ajtó mellett és a zoknimat is belegyömöszölöm.
- Rumli ? Ahhoz képest, hogy fiúból vagy igen nagy rend van körülötted - Nézek rá elismerően , majd mosolyogva viszonozom a csókot. A következő dolog, hogy beveszem az ágyát. Kényelmesen elfekszem rajta, majd egy hirtelen ötlettől vezérelve hasra gördülök és egy macskát utánozva négykézlábra tornázom magam.
- Hm - Nézek rá összeszűkült szemekkel - Mennyivel melegebb van idebenn .. - Húzom lejjebb a cipzárt - Talán túlságosan is meleg - Arcomon elterül egy bájos mosoly majd beleharapok az alsó ajkamba és halálos lassú mozdulattal megszabadulok a felsőmtől. Így most már csak egy top és a futógatya van rajtam. A pulcsit pedig valahova a sarokba hajítom. Kíváncsi tekintettel nézek rá, hogy vajon mit sikerül előhoznom belőle ezen tettemmel.
Vissza az elejére Go down
Asher Black
Gettós
Gettós
Asher Black


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2011. Oct. 25.

Párduc Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párduc   Párduc I_icon_minitimeCsüt. Nov. 03, 2011 7:22 am

Párduc Tumblr_l9os2k0rvu1qzyov9o1_500
Chels



-Alig várom. -Komolyan mondom, teljesen komolyan. Az arcomról a vigyort nem tudom sehogy sem eltüntetni most. Valahogy olyan megkönnyebbültnek érzem magamat tényleg. Kicsit felszabadultabbnak. Amikor mondja a szobájuknak a nevét én is elteszem emlékbe. Nem lesz nehéz megjegyezni, hisz ha jól tudom, akkor pont egyel felettünk van. Onnan szoktuk hallani a fura zajokat néha. Mindig jót nevetünk a többiekkel. Persze ezt nem teszem most szóvá.
-Megszoktam már, hogy otthon is mindig magamra voltam utalva és nem mindig hagyhattam rumlit. Szóval inkább elpakolok addig ameddig kevés cucc van és akkor jó lesz. - Vonom meg a vállamat. Igazából kicsit rendmániás vagyok, de azért nem viszem túlzásba a dolgot. Bár amikor itt vannak a többiek, akkor... mindig nagyobb a cirkusz. Megállok az ágy előtt, nem ülök még egyelőre le. Kíváncsian figyelem a mozdulatait, és... nagyon is tetszik az amit látok tőle. Kicsit összehúzom a szemöldököm, persze mindezt egy nagy mosollyal az arcomon. Aztán eldobja a pulcsiját. Már nem tudom visszahúzni magamat, csak egyetlen egy dolog jár most az eszembe, Ő. Csakis Ő. Mindenhogy.
-Mmm... - Csak ez hagyja el a számat, miközben közelebb lépek és újból és újból megcsókolom, csak most kicsit hevesebben. Az ingem mellesleg még mindig kigombolva fityeg rajtam. Láthatóan és érezhetően is nagyon... tűzbe hozott.
Vissza az elejére Go down
Chelsea Lanchester
Gettós
Gettós
Chelsea Lanchester


Hozzászólások száma : 41
Join date : 2011. Nov. 01.

Párduc Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párduc   Párduc I_icon_minitimeCsüt. Nov. 03, 2011 9:53 am

Párduc Images?q=tbn:ANd9GcR_w_ltR44MQrxnKfnwn7eoMO-_tZpGinAF0pRJ6bCgvMeBQIHD_Q
Ash



Ahogy a tekintetemmel felfedezem a szobát, nyugtázom magamban, hogy igen valami ilyennek képzeltem el. A rend kicsit meglepett, de ez csak jó pont. Legalább nem kell attól tartani, hogy széthajigálja az alsónadrágját.. Bár ugye ez engem mit érdekel, mikor..Mindegy. Inkább kipróbálom az ágyát.
-Ez egy igen jó felfogás.. Talán megtaníthatnád,hogy kell ..-Egy mozdulattal kibontom a hajamat, jobban szeretem ha szabadjára van engedve mintha lófarokban lenne egész nap. Beletúrok a hajamba, mielőtt megszabadítanám magam a pulcsimtól is. Közben le nem veszem a tekintetem Asherről. Figyelem minden egyes rezdülését, majd amikor végeztem egy invitáló villanást vehet észre a szemeimben. Feltérdelek az ágyon, hogy a csókok közben átkarolhassam a nyakát. Majd lejjebb csúsztatom a kezem és szépen lefejtem róla az inget.
- Ha akarod még megállhatunk .. - Suttogom, bár fogalmam sincs miért. Talán, mert kivételesen most az is számít , hogy ő mit gondol és nem csak önös érdekeim vezetnek. Ez nagyon furcsa és szokatlan dolog tőlem. Magamban azonban reménykedek, hogy nem akarja megállítani a lavinát, ami most elindult. Ezért is húzom magamra, hogy aztán az ágyra eshessünk. Akármit, csak megálljt nem akarok most. Valószínűleg igen súlyos érzelmi sokkot kapnék, ha azt mondaná, hogy bocs mégse. Finoman végighúzom az ujjaimat az oldalán, egészen a tarkójáig , hogy aztán megint megcsókolhassam.
Vissza az elejére Go down
Asher Black
Gettós
Gettós
Asher Black


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2011. Oct. 25.

Párduc Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párduc   Párduc I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 12:57 am

Párduc Tumblr_l9os2k0rvu1qzyov9o1_500
Chels



A rend mondjuk nálam tényleg furcsa, hiszen mégis csak pasiból vagyok. Sőt, ami a legszebb hogy megtanultam magamra még főzni is ameddig egyedül laktam. Szóval teljesen jó 'háziasszony' lenne belőlem azt hiszem.
-Ki tudja, ha mellettem maradsz... lehet hogy megtaníthatom.
Finom kis célzás volt arra, hogy járjon velem. Valahogy az évek során sikerült jól kiismernem most meg úgy érzem, hogy nem sok idő kellene ahhoz, hogy bele is tudjak szeretni. Már imádom minden egyes mozdulatát és a jellemét is. Úgy... szerintem illik hozzám. Hevesen csókolom, remélhetőleg észreveszi a dolgokat, hogy mennyire szeretném én is. Az ingemet közben elvesztem. Az ő kis pólókája sem sokáig lesz már meg, ha rajtam múlik több mint valószínű, hiszen kezeim rögtön be is csusszannak a ruhadarab alá és elkezdik símogatni a lány testét, evvel lassan levéve a pólót.
-Úgy nézek ki, mint aki meg akar állni?
Egy kisebb vigyor terül szét az arcomon, miközben dőlök vele együtt és finoman tornyosulok fölé, miközben ismét egy csókkal indítok. Kezeimet lassan húzom lefelé, végigsimítok a testén majd lassan elkezdtem a csókolgatni a nyakát és onnan lefelé...
Vissza az elejére Go down
Chelsea Lanchester
Gettós
Gettós
Chelsea Lanchester


Hozzászólások száma : 41
Join date : 2011. Nov. 01.

Párduc Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párduc   Párduc I_icon_minitimeCsüt. Nov. 10, 2011 5:18 am

Párduc Images?q=tbn:ANd9GcR_w_ltR44MQrxnKfnwn7eoMO-_tZpGinAF0pRJ6bCgvMeBQIHD_Q
Ash

- Hm, már ezért is megéri melletted maradni ..
Vigyorogva száműzöm a pulcsimat a sarokba. Azt hiszem a többi ruhadarabomtól is hasonlóképpen fogok megszabadulni, bár ez a legkevésbé sem zavar. Tüzesen viszonozom a csókjait és kezdek bele én is többe. Profi mozdulatokkal vágom az ingét a pulcsim után valamerre , el a szobában. Egyáltalán sincs ellenemre, amikor a kis top is lekerül.
- Nem - Válaszolok határozottan, majd vigyorogva finoman beleharapok az ajkába. Nem szokásom annyira durvának lenni, hogy az fájjon a másiknak. Jó megesett már párszor, hogy vérző szájjal búcsúztak tőlem, de egyszerűen nem tehetek róla, hogy szeretek harapdálni. Szépen ledőlünk az ágyra és örülök, hogy nem azok közé a bénák közé tartozik, akik ilyenkor nem bírják megtartani a saját súlyukat és teljes erőből rámzuhannak, mert volt már példa erre is. Elégedett sóhaj szakad fel belőlem amint egyre lejjebb vándorol a felsőtestemen. Egy pillanatra még a szemeim is becsukom, közben a körmeimet végighúzom a hátán. Utána , ha hagyja megpróbálok fordítani a helyzeten. Ez esetben én kerülök felülre és egy sokat sejttető mosollyal, amolyan cica pózt veszek fel. Óvatosan beleharapok a fülcimpájába, majd a nyakát csókolgatva haladok lefele aztán egy pillanat erejéig visszatérek az ajkaihoz. Majd haladok lefelé a mellkasán, a hasán pedig minden egyes kockát külön-külön megpuszilok. Úgy érzem itt az ideje megszabadulni a nadrágoktól is, így gyorsan feltornázom magam és leszedem magamról a sajátomat. Utána ismét, visszatérek Ashre...
Vissza az elejére Go down
Asher Black
Gettós
Gettós
Asher Black


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2011. Oct. 25.

Párduc Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párduc   Párduc I_icon_minitimeKedd Nov. 15, 2011 8:27 pm

Párduc Tumblr_l9os2k0rvu1qzyov9o1_500
Chels


-Tényleg? Ennek örülök.
Halvány mosollyal az arcomon folytatom amit elkezdtem. Imádom a személyiségét, nekem olyan különleges és ... véleményem szerint így tökéletesek lennénk együtt. Persze ez nem csak rajtam múlik, de ahogy hallom rajta...
Teljes felső részünk meztelen, ami egyáltalán nincs ellenemre. Apró csókokat lehelek a teste minden részére, közben kigombolva a nadrágját is. Egyáltalán nem zavar az, hogy karmol vagy harap. Imádom, amikor egy nő ilyeneket csinál, hiszen ez csak még jobban feldobja a fantáziámat.
A válaszra elmosolyodom. Tudtam, hogy ez lesz, vagy legalábbis nagyon reméltem. Még jó, hogy nem vagyok bunkó mellesleg és nem esek rá Chelsre. Van elég erő bennem (főleg, hogy edzek), hogy meg tudjak magamat tartani. Fölé hajolok és hosszú csókba kezdek, ám nem sokáig élvezhetem ezt a helyzetet, hiszen próbál fordítani a dolgokon. Hagyom, kiterülök az ágyon és élvezem minden egyes mozdulatát, csókját és amit csak tesz. Néha aprócska 'mmm' is elhagyja a számat jelezve, hogy nagyon jó. A nadrágok is lekerülnek pár másodpercen belül, így már csak egy-egy alsónemű választ el minket teljesen egymástól. Aprócska mosoly jelenik meg az arcomon, miközben magamhoz húzom kicsit erősebben és hevesen csókolni kezdem. Közben tapi itt-ott, igyekezve elérni azt, hogy Chelsnek is jók legyenek a dolgok, mert nekem már nagyon is érezhetően teljesen okéba van.


//Innentől szerintem lehetne +18 Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Párduc Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párduc   Párduc I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Párduc
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Alois Rock School :: Alois Rock iskola :: Kollégium-
Ugrás: