Alois Rock School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alois Rock School

Mert a rock egy életforma!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
David Green
Gemelos I_vote_lcapGemelos I_voting_barGemelos I_vote_rcap 
Tiffany Burns
Gemelos I_vote_lcapGemelos I_voting_barGemelos I_vote_rcap 
Dorina McField
Gemelos I_vote_lcapGemelos I_voting_barGemelos I_vote_rcap 
Chelsea Lanchester
Gemelos I_vote_lcapGemelos I_voting_barGemelos I_vote_rcap 
Asher Black
Gemelos I_vote_lcapGemelos I_voting_barGemelos I_vote_rcap 
Dylan Reed
Gemelos I_vote_lcapGemelos I_voting_barGemelos I_vote_rcap 
Freya Huquet
Gemelos I_vote_lcapGemelos I_voting_barGemelos I_vote_rcap 
Alexis L. Cooper
Gemelos I_vote_lcapGemelos I_voting_barGemelos I_vote_rcap 
Christopher Tyriq
Gemelos I_vote_lcapGemelos I_voting_barGemelos I_vote_rcap 
Sebastian McKenna
Gemelos I_vote_lcapGemelos I_voting_barGemelos I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» FEEL THE DIFFERENCE (ex-alonetheworld)
Gemelos I_icon_minitimePént. Május 11, 2012 8:47 am by Vendég

» Gossip in the New York
Gemelos I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 26, 2012 5:26 am by Vendég

» new bloody begins
Gemelos I_icon_minitimeKedd Ápr. 17, 2012 9:27 am by Vendég

» Moonlight Course and Blessing
Gemelos I_icon_minitimeHétf. Ápr. 16, 2012 6:23 am by Vendég

» Dark Hunter FRPG
Gemelos I_icon_minitimePént. Ápr. 06, 2012 11:50 pm by Vendég

» Vampires' Night
Gemelos I_icon_minitimeKedd Márc. 27, 2012 8:38 pm by Vendég

» Dance With The Devil
Gemelos I_icon_minitimeVas. Márc. 25, 2012 6:00 am by Vendég

» Hollywood Life
Gemelos I_icon_minitimeSzer. Márc. 21, 2012 10:07 pm by Vendég

» Underworld
Gemelos I_icon_minitimeSzer. Feb. 08, 2012 8:42 am by Vendég

Keressük!
Rachelle Viktoria Morgan - Átlag diák
P.B: Lily Loveless
Inf.: Cholé J. Sanduers legjobb barátnője
____________________________________
Amy Arizant - Nagymenő
P.B: Dianna Agron
Inf.: Cholé J. Sanduers ellensége
____________________________________
Leonidas McDonald - Gettó, Táncos vagy Ágtlag
P.B: Asher Book vagy Nathan Holliday
Inf.: Asher Black legjobb barátja
_____________________________________
Antony Woolgar - Gettó, Táncos vagy Ágtlag
P.B: Tom Felton vagy Kevin Flamme
Inf.: Asher Black legjobb barátja
_____________________________________
Chatrine Smith - Táncos
P.B: Megválasztható
Inf.: Alexis L. Cooper legjobb barátnője
_____________________________________

Mira (Miranda) Havoc - Táncos
P.B: Megválasztható
Inf.: Alexis L. Cooper ellensége
_____________________________________
Masha McKenna - Táncos
P.B: Megválasztható
Inf.: Sebastian McKenna húga
_____________________________________
Anthony Robert Green - Világhírű billentyűs és gitáros
P.B: Jared Leto vagy Ian Somerhalder
Inf.: David Green nagybátyja
_____________________________________
Tyler Masterson (Powers) - Nagymenő
P.B: Nick Hoult vagy Jackson Rathbone
Inf.: Scott Masterson mostoha/fogadott bátyja

_____________________________________

Eliza McAdams -Nagymenő vagy Átlag diák
P.B: Hayley Williams
Inf.: Scott Masterson gyerekkori legjobb barátja
_____________________________________
Maddox Lanchester - Kívülálló vagy felnőtt
P.B: Sean O'Pry
Inf.: Chelsea Lanchester imádott bátyja



Ki van itt?
Jelenleg 22 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 22 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Hétf. Okt. 07, 2024 1:50 am-kor volt itt.

 

 Gemelos

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Dylan Reed
Átlag diák
Átlag diák
Dylan Reed


Hozzászólások száma : 32
Age : 29
Join date : 2011. Oct. 31.

Gemelos Empty
TémanyitásTárgy: Gemelos   Gemelos I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 2:29 am

Szoba lakók


1) Tommy Reed
2) Dylan Reed
3)
4)


A hozzászólást Dylan Reed összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Nov. 03, 2011 6:32 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Dylan Reed
Átlag diák
Átlag diák
Dylan Reed


Hozzászólások száma : 32
Age : 29
Join date : 2011. Oct. 31.

Gemelos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gemelos   Gemelos I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 2:41 am

Gemelos Dylan_reag
Tiff
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Szerencsére minden rendben van Tiff körül, de azért, ha segítség kell, én szívesen leszek a lelki támasza. Szerintem neki se lenne akadály, vagy kitudja.
– Rendben, de azért szólj, ha kell valami. Rám számíthatsz. –mosolyodtam el halványan. Nem akarom kihasználni a helyzetet, és nem is fogom. Nem Tom vagyok, aki kihasználja az ilyen alkalmakat.
– Gemelos-ba vagyok az Tommal. Szerencsére más ikrek nincsenek, így mién az egész szoba. Bár Tom egójától szűkös a hely. –vigyorogtam el, persze azért nem gondoltam komolyan. Vagy kitudja. Beérünk a szobába, közben Tiff kérdésére is válaszolok.
– Zongorán, de a gitáron is ugyanannyira. Te? –kérdezem mosolyogva, majd a gitáromat a kezembe veszem és játszani kezdek egy halk dallamot.


A hozzászólást Dylan Reed összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Nov. 02, 2011 3:10 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Tiffany Burns
Nagymenő
Nagymenő
Tiffany Burns


Hozzászólások száma : 77
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 27.

Gemelos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gemelos   Gemelos I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 2:51 am

Gemelos Joebrooksbanner4
Dylan


Perpillanat más barátom nem nagyon van akire számíthatok... szóval Dylan lenne az első akihez fordulnék ha valami gondom lenne azt hiszem. Halványan elmosolyodva lépek be az ajtón majd bólintok még egyet előtte.
-Rendben. Köszi. -Kisebb hatásszünetet tartok. - Úgysincs senki más, akire most éppen számíthatnék. Te vagy az egyetlen. -Oldalvást pillantok rá, egy kicsit pimasz mosolyt erőltetek az arcomra és körülnézek. Tipikus fiú szoba. Leülök Dylan mellé.
-Igazából én csak énekelek. De gitározni is szeretek mondjuk rá. -A halk dallamra elmerengek. Ismerős nagyon. Kicsit dúdolgatni kezdek rá valamit, majd pár sort megpróbálok elénekelni belőle. Amikor bármilyen dallamot hallok, rögtön arra ébreszt egy hang belül, hogy énekelj! Imádom ezt az érzést. Végig Dylan arckifejezését figyelem persze.
Vissza az elejére Go down
Dylan Reed
Átlag diák
Átlag diák
Dylan Reed


Hozzászólások száma : 32
Age : 29
Join date : 2011. Oct. 31.

Gemelos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gemelos   Gemelos I_icon_minitimeCsüt. Nov. 03, 2011 12:45 am

Gemelos Dylan_reag
Tiff
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Őszintén szólva most nem nagyon tudom, hogy mit is kellene csinálni a helyzettel. Viszont lelki támaszként elég jó vagyok, legalábbis a visszajelzések alapján erre következtethetek.
– Igyekszek segíteni, ha tudok. –halványan elmosolyodtam és örülök is, hogy segíthetek neki valahogyan. Már csak arra kellene rájönnöm, hogy milyen tanácsokat adjak neki, ha majd kérni fog. Közben egy halk dallamot kezdtem pengetni és mosolyogva figyeltem Tiff-re is. Gitár és ének, nagyszerű párosítás.
– Ha szeretnél gitározni, ott van Tommy-é. Biztos nem fog megharagudni, ha erre az egy alkalomra kölcsön veszed. –vigyorogtam el. Amiről nem tud, az nem is fáj neki. A dal végén, leteszem a gitáromat, majd magam mellé bökök, hogy üljön le.
– Egész jó hangod van. Nagyon tetszik. –jelentettem ki határozottan. Végig a szemébe nézek, nem tudom egy percre se elvenni a pillantást, teljesen elvesztem benne és ezt a zavarodottságommal ki is mutatom…
Vissza az elejére Go down
Tiffany Burns
Nagymenő
Nagymenő
Tiffany Burns


Hozzászólások száma : 77
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 27.

Gemelos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gemelos   Gemelos I_icon_minitimeCsüt. Nov. 03, 2011 12:53 am

Gemelos Joebrooksbanner4
Dylan


Kíváncsi pillantásomat ismét csak Dylan felé emelem. Nem is tudom róla levenni most éppenséggel. Nem is akarom. A segítség témát félreteszem most már mindenféleképpen, hiszen nem akarok azokról a dolgokról beszélni, csak ha nagyon muszáj.
-Hm... - Felpattanok és a gitárhoz lépek. Felkapom. Tán nem fog megharagudni érte Tommy. Megpróbálom a dallamot felvenni amit Dylan is, és én is elkezdek játszani. Halkan, hiba nélkül és néha közben még mindig énekelve. Imádom ezt, most úgy... megkönnyebbültem.
Aztán leülök mellé. A bókra szintén csak halványan elmosolyodom és egy kicsit leállok a zenével. Végigsimítok a kezén.
-Köszönöm. Nekem pedig tetszik ahogy játszol. -Kicsit nagyobb mosollyal az arcomon figyelem a pillantását, majd elhallgatok. A gitárt leteszem mellém. Miért érzem úgy, hogy a levegő kezd egy kicsit forrósodni közöttünk? Kicsit bizonytalanul, de hátradőlök az ágyon és onnan figyelem tovább.
-Miaz? Olyan furán nézel rám. -Semmi ellenségeskedés nincs a hangomban, csupán csak kedveség és lágy hangsúly. Kíváncsi vagyok a reakcióra.
Vissza az elejére Go down
Dylan Reed
Átlag diák
Átlag diák
Dylan Reed


Hozzászólások száma : 32
Age : 29
Join date : 2011. Oct. 31.

Gemelos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gemelos   Gemelos I_icon_minitimeCsüt. Nov. 03, 2011 8:16 am

Gemelos Dylan_reag
Tiff
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A gitárt pengetve nézem, ahogy Tiff is elkezd játszani a másikon. Vigyorogva figyeltem a játékát és meg kell mondani, hogy egész jól játszik. Az hangja is tökéletes, simán lehetne egyszemélyes zenekar. Tuti befutó lenne, és a rajongótábora szerény személyemben meg is lenne. Talán javasolni is fogom neki.
Mikor megsimítja a kezet, öröm tölt el, persze ezt jól leplezve csak a zenére koncentrálok, másra nem. Miután végeztünk, reagáltam a kedves szavaira is, miközben ő leül.
– Köszi. Van még mit csiszolnom a játékomon. –mosolyogtam el, közben figyeltem, ahogyan eldől az ágyon. Olyan édes így, legszívesebben most azonnal letámadnám és magamévá tenném, de nem tudom, hogy ő mit érez irántam és nem akarok fájdalmat neki.
– Csak a megfelelő alkalmat vártam. –pimaszul elvigyorodok, és elkezdem nevetve csikizni. Nem tudom miként fog reagálni, de az biztos, hogy vicces.
Vissza az elejére Go down
Tiffany Burns
Nagymenő
Nagymenő
Tiffany Burns


Hozzászólások száma : 77
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 27.

Gemelos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gemelos   Gemelos I_icon_minitimeCsüt. Nov. 03, 2011 8:29 am

Gemelos Joebrooksbanner4
Dylan



Ide oda kezdtem billegni, miközben elvigyorodtam még jobban mint eddig. Valahogy egyre jobban érzem magamat. Nem is tudom, hogy mikor volt ilyen délutánom legutóbb. Amikor befejezzük a zenét kicsit elgondolkodom pár dolgon. Nem értem, hogy miért nem tudok magamnak szerezni együttest és miért nem bírnak annyira az emberek. Pedig... szerintem nincs semmi baj velem. Vagy mégis és csak én nem veszem észre magamon a hibát?
-Ugyan. Irtó jól játszol.
Közöltem vele teljesen komoly arccal már az ágyán elterülve. Kicsit hülyén nézhettem ki, de nem érdekelt. A kijelentésére viszont már nem tudok válaszolni. Először nem értem, mire akar célozni, de amikor elkezd csikizni... hát, éppenséggel eltalálj az egyik gyenge pontomat.
-Héé-héé-héé! Neeee. Ezt még vissza...
Nem tudom befejezni a mondatot, hiszen amikor izgek mozgok, az utolsó pillanatban hirtelen nagyon közel kerülök Dylanhez. Kicsit elmerengek, hogy mi lesz ha... de aztán nem érdekel mégsem. Megcsókolom, kicsit bizonytalanul, de annál gyengédebben éreztetve az érzelemimet.
Vissza az elejére Go down
Dylan Reed
Átlag diák
Átlag diák
Dylan Reed


Hozzászólások száma : 32
Age : 29
Join date : 2011. Oct. 31.

Gemelos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gemelos   Gemelos I_icon_minitimeCsüt. Nov. 03, 2011 9:15 am

Gemelos Dylan_reag
Tiff
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kíváncsi szemekkel fürkésztem a lányt, nagyon is belezúgtam, csak még nem tudom neki elmondani. Túl, hogy is mondjam, bátortalan vagyok. Nincs akitől tanácsot kérhetnék az ilyen ügyekben. Tommy beszámíthatatlan az ilyen helyzetekben, másban meg nem bízok annyira, hogy ilyen bizalmas infókat megosszak. A megjegyzésre egy kicsit zavarba is jövök.
– Pedig szerintem, van még mit fejlődnöm. –halványan elmosolyodtam utána. Aztán elkezdtem csikizni. Kegyetlenül megkínoztam szegényt, végig nevetve az egészet. A csikizés abbahagyása után, fölé hajoltam és váratlanul megcsókoltam. A reakciója most nem nagyon érdekel, nem tudtam már várni, a vágyaim elhatalmasodtak feledtem. Ha nem lök el magától, akkor nem szakítom meg a csókot, közben a kezemmel végigsimítok a lány testén. A csók megszakítása után szólalok csak meg.
– Szeretlek. Elég régóta, de látom csak most tudlak megszerezni. –pimaszul elvigyorodom és vadul megcsókolom, már ha hagyja egyáltalán.
Vissza az elejére Go down
Tiffany Burns
Nagymenő
Nagymenő
Tiffany Burns


Hozzászólások száma : 77
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 27.

Gemelos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gemelos   Gemelos I_icon_minitimePént. Nov. 04, 2011 11:19 pm

Gemelos Selenagomez1309361632
Dylan



Halvány mosollyal az arcomon bólintok egyet. Látom rajta, hogy valamiért egy kicsit bizonytalan, de nem tudok rájönni, hogy miért. Kíváncsi pillantásomat egy kicsit sem veszem le róla, hogy lássam minden egyes mozdulatát.
-Jó oké, azt mindig van, de akkor is nagyon jól játszol. - A csikizéstől kicsit megfájdult a hasizmom, ami most éppenséggel egyáltalán nem érdekel, hiszen jobb dolog történt utána. Megcsókolt. Vagy én őt... nem tudom már, de nem is érdekel. Aprón belemosolyogok a csókba is, aztán kezemet a nyaka köré fonom és meghallgatom a mondanivalóját.
-Én is téged. Csak gondoltam megvárom még te lépsz valamit. - Kacsintok egyet, de aztán hagyom magamat tovább is és csókolom, csak csókolom. Néha beletúrok a hajába, ami nekem éppen úgy... kézreesik kellemesen. Persze nem kelek fel az ágyról.
-Annyira jó, hogy vagy! - Jelentem ki, miközben megölelem, jó szorosan magamhoz húzva. Nagyon hiányzott már ez a 'szeretlek' szó is valaki szájából meg egy kis törödés is, amit mostanság nem sok embertől kapok ami azt illeti.
Vissza az elejére Go down
Dylan Reed
Átlag diák
Átlag diák
Dylan Reed


Hozzászólások száma : 32
Age : 29
Join date : 2011. Oct. 31.

Gemelos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gemelos   Gemelos I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 8:44 am

Gemelos Dylan_reag
Tiff és Tommy
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
A bizonytalanság túlságosan is kiült az arcomra, és észre is veszem, hogy Tiff-nek feltűnt. Gyorsan elfordítottam a fejem, hogy ne lássa azt a kis pirulást is. Igen, fiú létemre képes vagyok elpirulni és zavarba jönni, de hát mit tegyek ellene?
– Na ugye!? –vigyorodtam el. Utána egy kicsit megcsikiztem, majd váratlanul megcsókoltam. Nem lökött el magától, ez már fél siker. Ráadásul viszonozta is, tehát nem fogja arra, hogy a meglepettségtől nem lökött el.
– Bátortalan voltam. Nem tudtam, hogy lépjek-e, vagy sem. De ezek szerint jól cselekedtem a lépésemmel. –csókoltam, mert mást egyenlőre nem akartam tenni. Ez is ritkaság számba mehet, hiszen csak arra kell egy lány, hogy meglegyen és kész. Azonban Tiff más. Őt tényleg szeretem, és nem akarom átverni.
– Én is örülök neked. –minden egyes érintése izgató a számomra. Igaz, a nadrág még nem feszült rajtam, mert ott még nem tartunk, de ha így folytatjuk, tuti szorul majd. De akkor már nem fog számítani, hiszen lekerül majd.
– Akarlak. –hevesen megcsókolom, majd fordítok egyet, hogy alul legyen. A csók után áttérek a nyaka csókolgatására, de egyenlőre mást nem teszek.
Vissza az elejére Go down
Tiffany Burns
Nagymenő
Nagymenő
Tiffany Burns


Hozzászólások száma : 77
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 27.

Gemelos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gemelos   Gemelos I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 12:46 am

Gemelos Selenagomez1309361632
Dylan és Tommy



Szeretem azokat a fiúkat, akik zavarba tudnak jönni. Halvány mosollyal az arcomon közlöm, hogy nem gond, és aztán ugye sikeresen viszonoztam a csókjait, amire vágytam már jó rég óta. A kijelentésén kicsit meglepődtem. Sosem látszott rajta -eddig- hogy bizonytalan lett volna. Mindig annyira jól elvoltunk meg minden.
-Jól cselekedtél. - Nagyobbacska mosoly került az arcomra, miközben újra viszonoztam a csókot. Én sem akarom őt elveszíteni most már. Megszereztem és kell nekem. Szükségem van rá, hogy szeressen és hogy vigyázzon rám.
Végigsimítok a hátán, majd a kezemet ismét a nyaka köré fonom.
-Mmm... - Remélem látja a pillantásomon, hogy én is ugyan azt gondolom amit ő. Hagyom hogy azt kezdjen velem amit akar. Én is úgy vagyok mint ő... élvezem minden egyes érintését amit a testemen hagy. A nyakamat pedig jól eltalálta, egyik legjobb gyenge pontom.
Vissza az elejére Go down
Tommy Reed
Átlag diák
Átlag diák
Tommy Reed


Hozzászólások száma : 11
Age : 29
Join date : 2011. Oct. 31.

Gemelos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gemelos   Gemelos I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 1:02 am

Dylan és Tiff
/perverzek Razz/

Rémisztő hogy Djorkaeff milyen süket. Nem hallja meg az igazi hangokat. Akkora karót adott, hogy zeng tőle az egész terem. Zseniális. Mit sem törődve a többiekkel, csörtetek felfelé a szobánk felé, a hátamon a gitárommal. Pár embert félrelökök az utamból, aki oda mer állni. A szemüvegem rajtam van, nem találom a lencséimet, biztos az a lüke bátyám tette el. Amúgy egy fehér póló, és kék farmer van rajtam, egy tornacsukával. Pár embernek odaköszönök, és kopogás nékül benyitok a szobába, majd azt látom ahogy a Bátyám, és Tiff itt falják egymást. Egész halkan mentem be, nem hallhatják, hogy itt vagyok...
-Dylan, elmondtam már neked százszor hogy napközben egy csajt sem.-
Morgok egy sort, és lerakom a sarokba a gitáromat, és ledobom a cipőimet, meg leveszem a pólómat, ami alól kitűnik kidolgozott felsőtestem... Nem zavartatom magam, hogy itt van Tiff, más is látott már félmeztelenül és előszeretettel mutogatom a felsőtestem így is.
Vissza az elejére Go down
Dylan Reed
Átlag diák
Átlag diák
Dylan Reed


Hozzászólások száma : 32
Age : 29
Join date : 2011. Oct. 31.

Gemelos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gemelos   Gemelos I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 1:35 am

Gemelos Dylan_reag
Tiff és Tommy
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tiff kijelentésén elvigyorodok. Nem arról vagyok híres, hogy jól cselekszek, de most ez is kivétel. Nem tudom, hogy mitől teszek olyan dolgokat, amik messze vannak tőlem. Talán Tiff jelenléte imitál az ilyenekre. A lány pillantásából is azt veszem észre, hogy nem fog ellenkezni, így nem kell már visszafognom magamat. Legalább is ezt hittem. Mikor Tommy megszólal, szó szerint megijedtem. Az istenit, hogy nem zártam be az ajtót.
– Ne ijesztgess. Különben neked nem órán kellene lenned?? –kérdezem én, aki nincs szintén nincs ott. Az meg se lep, hogy félmeztelenre vetkőzik, hisz az ő szobája is, és azt is tudom, hogy Tiff-nek tetszeni fog. Vállat vonok, és nem is törődök a jelenlétével, megint megcsókolom a lányt. Aztán eszembe jut egy kis perverzség is.
– Mi lenne, ha fokoznánk egy kicsit? –súgom a lány fülébe, fejemmel pedig Tommy felé biccentek. Remélem veszik, hogy mire gondoltam. Még gondolkodik, bezárom az ajtót, több meglepetés nem kell. Utána visszatelepszek a lányra, és vadul megcsókolom.

//+18//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Gemelos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gemelos   Gemelos I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Gemelos
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Alois Rock School :: Alois Rock iskola :: Kollégium-
Ugrás: