Alois Rock School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alois Rock School

Mert a rock egy életforma!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
David Green
Belső udvar I_vote_lcapBelső udvar I_voting_barBelső udvar I_vote_rcap 
Tiffany Burns
Belső udvar I_vote_lcapBelső udvar I_voting_barBelső udvar I_vote_rcap 
Dorina McField
Belső udvar I_vote_lcapBelső udvar I_voting_barBelső udvar I_vote_rcap 
Chelsea Lanchester
Belső udvar I_vote_lcapBelső udvar I_voting_barBelső udvar I_vote_rcap 
Asher Black
Belső udvar I_vote_lcapBelső udvar I_voting_barBelső udvar I_vote_rcap 
Dylan Reed
Belső udvar I_vote_lcapBelső udvar I_voting_barBelső udvar I_vote_rcap 
Freya Huquet
Belső udvar I_vote_lcapBelső udvar I_voting_barBelső udvar I_vote_rcap 
Alexis L. Cooper
Belső udvar I_vote_lcapBelső udvar I_voting_barBelső udvar I_vote_rcap 
Christopher Tyriq
Belső udvar I_vote_lcapBelső udvar I_voting_barBelső udvar I_vote_rcap 
Sebastian McKenna
Belső udvar I_vote_lcapBelső udvar I_voting_barBelső udvar I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» FEEL THE DIFFERENCE (ex-alonetheworld)
Belső udvar I_icon_minitimePént. Május 11, 2012 8:47 am by Vendég

» Gossip in the New York
Belső udvar I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 26, 2012 5:26 am by Vendég

» new bloody begins
Belső udvar I_icon_minitimeKedd Ápr. 17, 2012 9:27 am by Vendég

» Moonlight Course and Blessing
Belső udvar I_icon_minitimeHétf. Ápr. 16, 2012 6:23 am by Vendég

» Dark Hunter FRPG
Belső udvar I_icon_minitimePént. Ápr. 06, 2012 11:50 pm by Vendég

» Vampires' Night
Belső udvar I_icon_minitimeKedd Márc. 27, 2012 8:38 pm by Vendég

» Dance With The Devil
Belső udvar I_icon_minitimeVas. Márc. 25, 2012 6:00 am by Vendég

» Hollywood Life
Belső udvar I_icon_minitimeSzer. Márc. 21, 2012 10:07 pm by Vendég

» Underworld
Belső udvar I_icon_minitimeSzer. Feb. 08, 2012 8:42 am by Vendég

Keressük!
Rachelle Viktoria Morgan - Átlag diák
P.B: Lily Loveless
Inf.: Cholé J. Sanduers legjobb barátnője
____________________________________
Amy Arizant - Nagymenő
P.B: Dianna Agron
Inf.: Cholé J. Sanduers ellensége
____________________________________
Leonidas McDonald - Gettó, Táncos vagy Ágtlag
P.B: Asher Book vagy Nathan Holliday
Inf.: Asher Black legjobb barátja
_____________________________________
Antony Woolgar - Gettó, Táncos vagy Ágtlag
P.B: Tom Felton vagy Kevin Flamme
Inf.: Asher Black legjobb barátja
_____________________________________
Chatrine Smith - Táncos
P.B: Megválasztható
Inf.: Alexis L. Cooper legjobb barátnője
_____________________________________

Mira (Miranda) Havoc - Táncos
P.B: Megválasztható
Inf.: Alexis L. Cooper ellensége
_____________________________________
Masha McKenna - Táncos
P.B: Megválasztható
Inf.: Sebastian McKenna húga
_____________________________________
Anthony Robert Green - Világhírű billentyűs és gitáros
P.B: Jared Leto vagy Ian Somerhalder
Inf.: David Green nagybátyja
_____________________________________
Tyler Masterson (Powers) - Nagymenő
P.B: Nick Hoult vagy Jackson Rathbone
Inf.: Scott Masterson mostoha/fogadott bátyja

_____________________________________

Eliza McAdams -Nagymenő vagy Átlag diák
P.B: Hayley Williams
Inf.: Scott Masterson gyerekkori legjobb barátja
_____________________________________
Maddox Lanchester - Kívülálló vagy felnőtt
P.B: Sean O'Pry
Inf.: Chelsea Lanchester imádott bátyja



Ki van itt?
Jelenleg 17 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 17 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Hétf. Okt. 07, 2024 1:50 am-kor volt itt.

 

 Belső udvar

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Dorina McField
Felnőtt
Felnőtt
Dorina McField


Hozzászólások száma : 73
Age : 36
Join date : 2011. Jan. 26.

Belső udvar Empty
TémanyitásTárgy: Belső udvar   Belső udvar I_icon_minitimeCsüt. Jan. 27, 2011 10:06 pm

A Belső udvarra leginkább a tanárok járnak ki, mondhatni hogy dohányzásra használt terület. A diákoknak is megengedett itt a "levegőzés" és az udvar másik felében -ahonnan a diákok tudnak kijönni- ott van kijelölt dohányzó hely a gyerekeknek is.
Mellesleg az udvar szép, bár tele van fával, bokorral. Rendezett hely.
Vissza az elejére Go down
https://rocksuli.serbianforum.info
Tiffany Burns
Nagymenő
Nagymenő
Tiffany Burns


Hozzászólások száma : 77
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 27.

Belső udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar I_icon_minitimeKedd Feb. 01, 2011 7:52 am

*Éppen egy doboz cigarettával lépked kifelé az udvarral. Elég lengén öltözött a lányka, de hát miért is venne fel több ruhát, amikor itt télen nincsen olyan túlságosan hideg. Nagy nehezen kilép, mikor meggyőződik róla, hogy sehol senki, rágyújt. Ma ez csak a harmadik szál cigije, mivel nem nagyon volt ideje az egész napos órák miatt. Nekidől egy közeli fának, majd figyeli kezdi az ajtókat. Abban azért reménykedik, hogy valaki ismerős felbukkan még ma.*
Vissza az elejére Go down
David Green
Átlag diák
Átlag diák
David Green


Hozzászólások száma : 94
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 28.

Belső udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar I_icon_minitimeKedd Feb. 01, 2011 7:58 am

*Ő elég ritkán mérges, vagy éppen dühös, és nyugodt típus, de ez pont ma nem volt így... Annyira felhúzta egy gyökér gyerek, hogy bevert egyet neki. De még így is tombol benne a düh. A szájában egy cigi pöfékel vadul. Az sem érdekli már, ha valaki meglátja, éppenséggel senkihez nincs hangulata. Térdig érő bőrkabátja csak úgy leng utána, a talaj meg szinte egyenesen döng alatta. A bőrkabáton kívül még egy fekete farmert, és a kabát alatt egy fekete pulcsit visel. Közben Tiffet látja meg. A cigijét szinte kitépi a szájából, és a füstöt félrefújja.*
-Szia. *Köszön neki egy kicsit rekedtes hangon.* -Mi a helyzet?
Vissza az elejére Go down
Tiffany Burns
Nagymenő
Nagymenő
Tiffany Burns


Hozzászólások száma : 77
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 27.

Belső udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar I_icon_minitimeKedd Feb. 01, 2011 8:06 am

*Felhúzza a szemöldökét a vágtató személy láttán. Nem érti, mi lehet a gond, de ő teljesen nyugodtan szívja tovább a cigijét a fának dőlve és mikor David odaér, egy kellemes mosolyt ereszt el a másik felé. Nem meglepő, hiszen a lány mindig ilyen is volt. Minden helyzetben nyugodt.*
-Helló-helló. *Zöld szemeivel a fiú arcát fürkészi, majd egy slukk után, válaszol a kérdésre is. Kicsit helyezkedik közben.* Semmi érdekes. Kijöttem füstölni, meg gondoltam szétnézek. Veled? Látom dühös vagy... Miről maradtam már le? *Régebben mindig vonzotta a bajt, mindig ott volt, ahol nem kellett volna. Egy slukk és továbbra sem veszi le szemeit Davidről.*
Vissza az elejére Go down
David Green
Átlag diák
Átlag diák
David Green


Hozzászólások száma : 94
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 28.

Belső udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar I_icon_minitimeKedd Feb. 01, 2011 8:13 am

*Amúgy ő ritkán cigizik, maximum csak akkor amikor ideges, hogy lenyugtassa magát. Hát igen, csak egy erőltetett szájrándulással nyugtázza a lány mosolyát.*
-Igen, egy kicsit.. Egy csöppet. Egy hülye gyökér azt hitte, hogy belém köthet, és az apámat szidta. Én meg megelégeltem, és eltörtem az orrát. Amúgy semmi különlegesről. *Vonja meg a vállát. Nem néz a lányra, csak néha - néha. Közben rálép a cigire. Egy másikra nem gyújt rá.*
-Társak nem voltak... *Énekelget egy kicsit. Ez az egyetlen, ami lenyugtatja. Amúgy jó hangja van neki is.*
-Gondolkodtam egy kicsit. Mi lenne, ha a dalszövegeket én írnám, majd?
Vissza az elejére Go down
Tiffany Burns
Nagymenő
Nagymenő
Tiffany Burns


Hozzászólások száma : 77
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 27.

Belső udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar I_icon_minitimeKedd Feb. 01, 2011 8:31 am

*Tiff pedig partidohányos, de mostanság egyre többet cigizik. Neki még több mint fele megvan, szóval szívja tovább és körökre formázza a füstöt, miközben hallgatja David élvezetes beszámolóját. *
-Óh. Hát ez a mai fiatalság... Ne akadj már ki... tudod milyenek ezek a kis hülyék. Egyszer ha beverted neki a képét, akkor többet nempofázik. *Vonja meg vállát, aztán még egy utolsó nagyobb slukkot szív és elpöcköli a csikket. Az elszáll nem túl messze. Az éneklésre csak halvány mosoly jelenik meg a szája szélén. Továbbra is fürkészi Davidet, majd ismét nekidől a fának. Kicsit összehúzza magán a kabátot.*
-Persze, nekem megfelel. *Ő nem olyan jó abban, szóval ha David szeretné akkor neki áldása rá. Kisebb hatásszünetet tart.*
-Na és, mi a helyzet barátnők terén? *Régen látta már Davidet valakivel... de lehet hogy csak ő olyan vak.*
Vissza az elejére Go down
David Green
Átlag diák
Átlag diák
David Green


Hozzászólások száma : 94
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 28.

Belső udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar I_icon_minitimeKedd Feb. 01, 2011 8:42 am

-Azok, persze. Én, kiakadni? Mikor láttál te engem kiakadva? Igen, persze hogy tudom. Csak ez a gyerek egy évvel idősebb volt mint én. De nem értette meg, hogy töpszli... *Vonja meg a vállát. Közben nekidől a falnak. A szél belekapna a hajába, csak hogy a zselé az megtartja. Most úgy játszana egyet szintetizátoron, de varázsolni nem tud.. A hátsójából meg azt nem lehet előhúzni. Valami egészen mást igen, de arra senki sem kíváncsi. Legalábbis user úgy gondolja.*
-Oké. Akkor ezt megbeszéltük. A zenét is szerezném én, persze ha nem nagy gond, a dobot meg Chrisre bízom, én ahhoz nem értek. Csak annyi lenne, hogy kevesebb rock betét lesz benne, de majd megpróbálok valamit becsempészni. Nem ígérem hogy menni fog. *Lehet így is túlvállal sok dolgot, de hát..*
-Semmi. Egy hónapja szakítottam a volt barátnőmmel. Állítólag már másnap valaki mással látták, szóval gyorsan túltette magát rajtam. És pasi téren? *Ha már itt tartana.*
Vissza az elejére Go down
Tiffany Burns
Nagymenő
Nagymenő
Tiffany Burns


Hozzászólások száma : 77
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 27.

Belső udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar I_icon_minitimeKedd Feb. 01, 2011 9:08 am

-Egy évvel idősebb? *Nagyra nyílnak a szemei, majd közelebb lép Davidhez és kicsit megveregeti a vállát. Azért ilyenkor büszke a barátaira. Csak nehogy aztán még valami olyan dolog legyen belőle... amit ő bán majd meg.*
-Azért vigyázz magadra! *Tudja, hogy David tud vigyázni magára, de azért kijelenti. Szelíd mosoly jelenik meg az arcán, és fejét egy kicsit oldalra billenti. Így sandít rá a másikra.*
-Majd meglátjuk mi lesz. Remélem sikerül összehozni a bandát... *Ebben nem nagyon kételkedik, hiszen elég idősek ahhoz, hogy megtegyék azt amit kell már... tudnak dönteni. Rágyújt egy újabb cigire, de megkínálja előtte Davidet is.*
-Értem. Az szívás. Nekem már egy ideje senki. Szinglin élvezem perpillanat az életet, de remélem nem sokáig. *Kacsint egyet, majd beleszív a cigibe és vállat von. *
Vissza az elejére Go down
David Green
Átlag diák
Átlag diák
David Green


Hozzászólások száma : 94
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 28.

Belső udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar I_icon_minitimeKedd Feb. 01, 2011 9:13 am

-Egen. *Bólint egyet, majd félmosolyra húzza a száját.* -Nyugi, mikor nem vigyáztam? Érett gyerek vagyok, tudok magamra vigyázni. *Bólint egyet. Közben a földre tekint, és ásít egyet. Fáradt.*
-Igen, remélem. Majd beszélek a dirivel, hátha tud egy menedzsert, vagy valamit. *Neki már van egy alapötlete, neve is megvan már... A cigit elveszi, és meggyújtja, majd beleszív egyet.*
-Jahm, a szingli élet überkirály. Csaknem unatkozol. *Elég pozitív véleménye van mindenről.*
Vissza az elejére Go down
Tiffany Burns
Nagymenő
Nagymenő
Tiffany Burns


Hozzászólások száma : 77
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 27.

Belső udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar I_icon_minitimeKedd Feb. 01, 2011 9:23 am

-Tudom-tudom. *Vigyorog egy kicsit nagyobbat, aztán bólogatva megvárja még rá jut a sor. Nem is tudja először mit mondjon. Kicsit elmereng a dolgokon. A menedzseres dolog jó ötlet, de aztán ismét csak vállat vonni tud. Egy slukk és folytatja amit az előtt elkezdett.*
-Nem annyira király az. Én szeretem ha van mellettem valaki. Nem tudom, te hogy vagy vele... *Nem célozgatás, csak próbálja egy kicsit elmagyarázni a dolgokat... szeret konkrét lenni. Sok gondolat jár a fejében... de sokat próbál elűzni. Nem is tudja, hova gondol néha. Kicsit kacér.*
Vissza az elejére Go down
David Green
Átlag diák
Átlag diák
David Green


Hozzászólások száma : 94
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 28.

Belső udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar I_icon_minitimeSzer. Feb. 02, 2011 5:57 am

-Ismersz már. *Vigyorodik el, most őszintén. Aztán szív egyet a cigiből. Na hát igen, mások rendszergazdák, ő meg ötletgazda.*
-Csak mert gondolod hogy én azért mondtam, hogy király? *Ingatja meg játékosan a fejét. Az elöl lévő pár tincs libben balra-jobbra, de aztán visszaáll eredeti helyére.* -Persze én ugyanígy. De hát örökké nem mondhatok igazat, találd már ki hogy mire akarok kilyukadni. *Itt céloz arra hogy a lány már megszokhatta hogy nem mindig beszél egyenesen.*
Vissza az elejére Go down
Tiffany Burns
Nagymenő
Nagymenő
Tiffany Burns


Hozzászólások száma : 77
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 27.

Belső udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar I_icon_minitimeSzer. Feb. 02, 2011 8:34 am

-Ismerlek... lassan négy éve. *Mosolyodik el halványan, majd ő is beleszív a cigibe. Zöld szemei Davidébe vándorolnak, közben végig próbálja figyelni a másik mimikáját és abból levenni valamit. Végül felvonja a szemöldökét. Igen, David sokszor beszél félreérthetően, ezért is meglepő Tiffnek a dolog... még mindig, akármennyire is ismeri.*
-Á értem. És mire akarsz kilyukadni? *Ma kicsit bepihent az agya neki, nem tudja pontosan levenni a dolgokat. Játékosan közelebb lép pár lépéssel Davidhez, végül pedig egy utolsó slukk a cigiből és a fiú felé fújja ki a füstöt. Eldobja a csikket, aztán rávigyorog a másikra. Nem is tudja, pontosan mit akar...*
Vissza az elejére Go down
David Green
Átlag diák
Átlag diák
David Green


Hozzászólások száma : 94
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 28.

Belső udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar I_icon_minitimeSzer. Feb. 02, 2011 8:48 am

-És gondolom azóta milliószor megbántad. *Nevet fel, majd egy kisebb féle köhögőroham tör rá. Igen, betartotta a szavát. Szegény Chris.. Nyitva van az ablak, de nem ő fázott meg, hanem David. Zseniális. Bár ez inkább csak a cigitől van... Igen, tud ő értelmesen is beszélni, ha nagyon akar.*
-Kérlek szépen, arra, hogy a szingli élet mocskosul unalmas, de tudod ez is megoldás. Addig, ameddig nem találsz valakit... *Vonja meg a vállát, és elmosolyodik halkan, közben közelebb lép egy pár lépéssel a lányhoz. A füstöt megpróbálja visszafújni a lányhoz. Közben a falon elnyomja a csikket, hadd károsítsa az iskolát.*
-És, most te.. mire szeretnél kilyukadni? *Vonja fel a szemöldökét mosolyogva, és még mindig játékosan ugrál a lány körül egy sort, aztán visszatér a helyére.*
Vissza az elejére Go down
Tiffany Burns
Nagymenő
Nagymenő
Tiffany Burns


Hozzászólások száma : 77
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 27.

Belső udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar I_icon_minitimeSzer. Feb. 02, 2011 8:55 am

-Persze. Milliószor. *Kacsint egyet, így látszik, hogy csak viccel. Egyre nagyobb lesz a mosoly az arcán, majd egy csöppet elgondolkodva figyeli végig a másik reakcióját. Nem is tudja mit mondjon, mit csináljon, de ez nem látszik rajta. Teljesen nyugodt, szelíd arcot vág. Kicsit megigazítja haját, ez rutinja.*
-Igen, pontosan így van... egy ideig jó szinglinek lenni, de aztán már... *Vonja meg vállát, közben a füst visszajön felé, akkor becsukja szemeit és szája sarkára egy apró mosolyt biggyeszt. Ismét. A kérdés nem lepi meg.*
-Nemtudom... még nem. *Kicsit kacérabban figyeli végig Davidet. * Ötleted van, hogy... esetleg mit csináljunk? *Hát igen, nem titkolja magát. Néha kicsit túlságosan is átlátszó, de lehet, hogy nem mindent úgy gondol ahogy mond. Davidről eddig azt hitte, hogy csak közeli barát... lehet, hogy az is, de ahogy ez általában szokott lenni... nem megy. *
Vissza az elejére Go down
David Green
Átlag diák
Átlag diák
David Green


Hozzászólások száma : 94
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 28.

Belső udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar I_icon_minitimeSzer. Feb. 02, 2011 9:06 am

-Gondoltam. Már azt is megbántad hogy elsőben szóba álltam veled, amikorőőő.. Mindegy, valamikor. *Nevet fel, hogy újra köhögjön egyet.*
-Aztán már nem, persze... *Bólint egy aprót, és egy fél lépést közelebb lép. De aztán oldalra néz.*
-Nem tudod? Még? *Pillant rá, és egyet villan kékes-szürke szeme. Persze nem rosszindulatból.* -Nos.. *Odalép hozzá, és egészen közel hajol, de nem csókolja meg.*
-Neked lenne? Elvégre te vagy.. *Egy kicsit távolabb megy, de az orruk szinte még majdnem összeér.* ...a hölgyemény.
Vissza az elejére Go down
Tiffany Burns
Nagymenő
Nagymenő
Tiffany Burns


Hozzászólások száma : 77
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 27.

Belső udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar I_icon_minitimeSzer. Feb. 02, 2011 9:12 am

-Persze, hogy megbántam. Tudod milyen vagyok... éppen azért is vagyok még most itt veled. *Felvont szemöldökkel pillant Davidre, majd kicsit elgondolkodik. Nem zavarja a köhögés, megesik, hogy az ember meg van fázva. Ő is volt nem is olyan régen. Zöld pillantását nem veszi el Davidéből. Szereti nézni azokat a kékes-szürke szemeket.*
-Nemtudom... még. *Ismétli el még egyszer, aztán már teljesen beleéli magát a dologba, de mégsem. Szíve kicsit hevesebben ver, szemei csillognak. Felpillant a fiúra. Néha annak ajkait pásztázza, néha a szemeit.*
-Talán... *Suttogja. Pár pillanat az egész, ameddig elgondolkodik azon, hogy mit tegyen. Kezdeményezzen vagy ne? Aztán nem bírja. Tudni illik róla, hogy szereti ha figyelnek rá, szeret kacérkodni másokkal... de ha valaki a bizalmába férkőzik, akkor azt tényleg tudja szeretni. Davidet pedig elég jól ismeri. Halványan elmosolyodik, majd közelebb hajolva ha engedik, akkor megcsókolja a másikat. Gyengéden, puhán, szenvedélyesen. Ő erről híres.*
Vissza az elejére Go down
David Green
Átlag diák
Átlag diák
David Green


Hozzászólások száma : 94
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 28.

Belső udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar I_icon_minitimeSzer. Feb. 02, 2011 9:22 am

-Igen ismerlek már négy kerek éve. Vagy öt, tökmindegy, de valahány éve már igen. *Vonja meg aprón a vállát. Pillantása olykor-olykor a lány ajkaira siklik, és meglepődve tapasztalja hogy sajátjai már lüktetnek attól a vágytól hogy megcsókolja a lányt.*
-Biztos vagy benne hogy nem tudod? Igazán? Csak mert.. én segíthetek rajta. *Hajol most már közelebb. Ajkai szinte már kívülről is lüktet, nem csak belülről...*
-Én viszont már tudom... *Határozottan tudja, hogy mit akar. Csak megcsókolni a lányt. Az ég világon semmi mást. Beletúr a lány hajába. Mohón csókolja a másikat, és ajkai már vadul tombolnak, de visszafojtja őket. Aztán eltávolodik a másiktól.*
-Ugye tudod hogy ezt most nagyon, de nagyon nem kéne. *Bólint, a lány derekát fogva.* -De rohadtul nem érdekel... *Odahajol a másikhoz, és ismét megcsókolja, viszont most felkapja, és megtartja, de aztán leteszi.*
Vissza az elejére Go down
Tiffany Burns
Nagymenő
Nagymenő
Tiffany Burns


Hozzászólások száma : 77
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 27.

Belső udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar I_icon_minitimeSzer. Feb. 02, 2011 9:34 am

*Kicsit félreteszi a témát, sőt lehet, hogy végleg... most nem ez a legfontosabb neki. Amikor kijelenti, hogy ő már tudja, halvány mosoly jelenik meg az arcán. Egészen közel vannak már egymáshoz, végül Tiff megcsókolja Davidet, aki viszonozza a dolgot.. szerencsére. Kezeit a fiú nyaka köré fonja, hagyja magát, nem zavarja, hogy mohó a másik. Ha már úgy nézzük, ő is az. Kicsit meglepődik a kijelentésen.*
-Miért ne kellene? *Felvonja szemöldökét, majd szelíden elmosolyodik a következő kijelentésre. Igen, ő már régóta vágyott erre a dologra. Ha be akarja vallani magának. Szorosabban öleli magához Davidet, csókolja vissza. Most az sem zavarja, hogy emelgetik... na nem mintha eddig zavarta volna. Megszakítja egy idő után a csókot és kicsit elvörösödve pillant fel a fiú szemébe.*
-Már egy ideje vágytam rád... *Csak nem akarta kimutatni az érzéseit. Most meg alkalmasnak látta.*
Vissza az elejére Go down
David Green
Átlag diák
Átlag diák
David Green


Hozzászólások száma : 94
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 28.

Belső udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar I_icon_minitimeCsüt. Feb. 03, 2011 7:51 am

*Csak az zavarja, hogy a szája úgy bűzölög attól a cigitől, mint egy hajléktalan, aki már 3 éve vizet sem látott... De hát, ugye, nem mosta ki a száját. Ami most lényegtelen, ugyanis van éppen fontosabb dolga, mint ez. Nagyon jól esik neki, hogy itt van a lány.*
-Csak azért.. *Szájrapuszi.*... mert egy bandában készülünk zenélni. De tudod, ott majd visszafogom magamat. Csak most már nem tudom. *Közben ad még egy csókot a lánynak, és szépen lassan a falhoz hátrál. Csak nem néz a háta mögé, így szépen egy kőben el is esnek.. De a lánynak szerencséje van... Davidre esett.*
-Ugye nem foglak meglepni azzal, hogy én is rád... *Közben ad egy puszit a szájára.* -Nincs esetleg egy térképed? Csak mert elvesztem a szemeidben...
Vissza az elejére Go down
Tiffany Burns
Nagymenő
Nagymenő
Tiffany Burns


Hozzászólások száma : 77
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 27.

Belső udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar I_icon_minitimeCsüt. Feb. 03, 2011 8:02 am

*Őt most perpillanat nem zavarja semmi. Tiff is cigi ízű - szagú, de perpillanat ez nem számít. Neki legalábbis. Elmosolyodik, néha bele-bele a csókba majd bólint a kijelentésre. Nem érti, miért akkora baj az, ha egy bandába vannak és járnak. Nem kérdez rá.*
-Oké. Majd segítek rajta, hogy visszafogd magadat. *Pimasz vigyor jelenik meg az arcán, szemei felcsillannak. Hátrálni kezdenek, ami nem zavarja. Aztán ugye egyik pillanatról a másikra már a földön vannak. Kezeivel David kezeit a földre nyomja és felül a srácon. Persze mikor csókolni akarja, lehajol, de nem engedi el a másikat.*
-Nem, nem leptél meg. *Amúgy ez hazugság. A kijelentésre pedig elvörösödik.* Ha szeretnél, kaphatsz térképet. *Kacsint, majd hosszan megcsókolja a másikat. Lehet, hogy a földön egy kicsit hideg van... legalábbis... Davidnek. Neki aztán kényelmes a helyzet.*
Vissza az elejére Go down
David Green
Átlag diák
Átlag diák
David Green


Hozzászólások száma : 94
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 28.

Belső udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar I_icon_minitimeCsüt. Feb. 03, 2011 8:17 am

-Mmm, igen, persze. Tőled csak még jobban nem tudok a s*ggemen ülni. *Vigyorodik el, és átöleli szorosan a lányt. Beszívja az illatát. Igen, erre vágyott, most egy társra. De már mióta. Egy pár hónapja, de hát mondta már eleget magának, hogy köztük úgy is csak barátság lehetne, meg ilyen-olyan sablonszövegek. Nagyon nem fog menni az, hogy a lány lefogja, de most az egyszer hagyja magát. Vissza is csókol, és közben beleharap a lány alsó ajkába.*
-Persze... *Vigyorodik el.* -Oh, akkor kérek egyet, mert lehet hogy csak varázslat, vagy tényleg te vagy ilyen gyönyörű? *Csókol vissza egy újabb bók után, és ismét beleharap a lány alsó ajkába.*
-Ugye tudod hogy már nem szabadulok tőled? És te sem tőlem? *Vigyorog. Az istenért sem engedné el a lányt.*
Vissza az elejére Go down
Tiffany Burns
Nagymenő
Nagymenő
Tiffany Burns


Hozzászólások száma : 77
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 27.

Belső udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar I_icon_minitimeCsüt. Feb. 03, 2011 8:27 am

-Ohh, hát igen... tőlem kábé senki. *Most tört ki rajta az egoizmus. Igen, egy kicsit néha tényleg egoista, de ami igaz az igaz. Sok férfi lohol utána, amit nem is bán és néha -ha olyan kedve van- ki is használ. Visszaöleli a fiút, majd a csókit is viszonozza. Nem érdekli, hogy sikerül e neki vagy nem lefogni a másikat. Tudja, hogy a fiúk ilyen dolgokban nem nagyon ellenkeznek, szóval végig mosolyog, de egy idő után azért elengedi a másikat, hogy ne csak már Davidnek legyen jó, hanem Tiffnek is. Végigsimít a fiú mellkasán és visszaharap ám.*
-Ezt kérdezed még? Amúgy kaphatsz térképet. *Kacsint egyet és most direkt ezért sem veszi ki David szemeiből az övéit. Hevesen és mohón csókolja végig a fiút, közben ha engedi a másik akkor leszáll róla és megvárja, még David felkel. Hideg a föld. A kérdésekre bólint.*
-Igen tudom. Mind a kettőt. És ez baj? *Felvont szemöldökkel öleli magához ismét a másikat, kicsit szorosabban mint eddig.*
Vissza az elejére Go down
David Green
Átlag diák
Átlag diák
David Green


Hozzászólások száma : 94
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 28.

Belső udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar I_icon_minitimeCsüt. Feb. 03, 2011 8:39 am

-Háááát, meg is van az okuk rá. *Ad egy puszit a lány homlokára, és összekulcsolja a kezeit az övével. Utána meg általában egy pár lány szaladgál, mert hogy ő jóképű, meg minden. Bár ő ezt nem hiszi, szóval azt gondolja magáról hogy átlagos.*
-Dehogy kérdezem, csak véletlen kérdőjelet tettem a pont helyett a végére. *XD fejet vág, és ad egy puszit a lánynak. Közben viszonozza a csókot, és beletúr a lány hajába, és simogatja a combját. Persze engedi hogy felszálljanak róla.*
-Miért lenne baj? Én ennek csak örülni tudok. Ha most nem teszem meg, nem tudom hogy később lett volna rá alkalmam... *Közben megcsókolja a lányt, mohón, és felemeli, és hagyja hogy átkulcsolja a lábait David derekai körül. Ha akarja. De ha nem, akkor sincs baj. Nem szakítja meg a csókot, hanem mindig újba kezd bele.*
Vissza az elejére Go down
Tiffany Burns
Nagymenő
Nagymenő
Tiffany Burns


Hozzászólások száma : 77
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 27.

Belső udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar I_icon_minitimeCsüt. Feb. 03, 2011 9:07 am

-Áh... nem is tudom miért... *Párnak meg is adta magát, de mostanság egy kicsit elgondolkodott az életén. Nem nagyon volt neki hosszú kapcsolata. Kacér mosollyal az arcán figyeli végig, ahogy David magyaráz és minden érintése annyira jól esik neki, na meg... mintha Tiff vágyaiban gondolkodna.*
-Hülye vagy. *Böki meg a srácot, majd visszacsókol ugyebár, de ő a fiú hátát karmolássza egy kicsit. Aztán megrázza a fejét, felkelnek.* Igen, mondjuk én is így voltam vele. *Ennyit tud csak hozzáfűzni a dolgokhoz, majd amikor David felemeli, akkor átfonja lábait a másik dereka körül és elvigyorodva csókolja a fiút ahol csak éri. Most legszívesebben megállítaná az időt.*
Vissza az elejére Go down
David Green
Átlag diák
Átlag diák
David Green


Hozzászólások száma : 94
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 28.

Belső udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar I_icon_minitimePént. Feb. 04, 2011 8:17 am

-Talán mert gyönyörű vagy.. *Kacsint egyet, és ad egy puszit a lánynak. Nagyon tetszik neki, többször is végignéz rajta. Nem tud betelni vele.*
-Ééén? Vigyááázz ne bökdöss, mert irgalmatlanul rossz következményei vannak. *Vigyorodik el.* Mint például... Ez. *Lép oda hozzá, és csikizni kezdi a lányt, de közben csókokat nyom az ajkaira. Aztán abbahagyja, és újra megcsókolja Tiffanyt.*
-Nagyon... de nagyon szeretlek. *Mondja a lány szemébe nézve.* -El sem tudom mondani... *És megcsókolja, aztán a nyakát kezdi csókolgatni.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Belső udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Belső udvar
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Udvar

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Alois Rock School :: Alois Rock iskola :: Előcsarnok-
Ugrás: