Alois Rock School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alois Rock School

Mert a rock egy életforma!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
David Green
Belső udvar - Page 2 I_vote_lcapBelső udvar - Page 2 I_voting_barBelső udvar - Page 2 I_vote_rcap 
Tiffany Burns
Belső udvar - Page 2 I_vote_lcapBelső udvar - Page 2 I_voting_barBelső udvar - Page 2 I_vote_rcap 
Dorina McField
Belső udvar - Page 2 I_vote_lcapBelső udvar - Page 2 I_voting_barBelső udvar - Page 2 I_vote_rcap 
Chelsea Lanchester
Belső udvar - Page 2 I_vote_lcapBelső udvar - Page 2 I_voting_barBelső udvar - Page 2 I_vote_rcap 
Asher Black
Belső udvar - Page 2 I_vote_lcapBelső udvar - Page 2 I_voting_barBelső udvar - Page 2 I_vote_rcap 
Dylan Reed
Belső udvar - Page 2 I_vote_lcapBelső udvar - Page 2 I_voting_barBelső udvar - Page 2 I_vote_rcap 
Freya Huquet
Belső udvar - Page 2 I_vote_lcapBelső udvar - Page 2 I_voting_barBelső udvar - Page 2 I_vote_rcap 
Alexis L. Cooper
Belső udvar - Page 2 I_vote_lcapBelső udvar - Page 2 I_voting_barBelső udvar - Page 2 I_vote_rcap 
Christopher Tyriq
Belső udvar - Page 2 I_vote_lcapBelső udvar - Page 2 I_voting_barBelső udvar - Page 2 I_vote_rcap 
Sebastian McKenna
Belső udvar - Page 2 I_vote_lcapBelső udvar - Page 2 I_voting_barBelső udvar - Page 2 I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» FEEL THE DIFFERENCE (ex-alonetheworld)
Belső udvar - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 11, 2012 8:47 am by Vendég

» Gossip in the New York
Belső udvar - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 26, 2012 5:26 am by Vendég

» new bloody begins
Belső udvar - Page 2 I_icon_minitimeKedd Ápr. 17, 2012 9:27 am by Vendég

» Moonlight Course and Blessing
Belső udvar - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 16, 2012 6:23 am by Vendég

» Dark Hunter FRPG
Belső udvar - Page 2 I_icon_minitimePént. Ápr. 06, 2012 11:50 pm by Vendég

» Vampires' Night
Belső udvar - Page 2 I_icon_minitimeKedd Márc. 27, 2012 8:38 pm by Vendég

» Dance With The Devil
Belső udvar - Page 2 I_icon_minitimeVas. Márc. 25, 2012 6:00 am by Vendég

» Hollywood Life
Belső udvar - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Márc. 21, 2012 10:07 pm by Vendég

» Underworld
Belső udvar - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Feb. 08, 2012 8:42 am by Vendég

Keressük!
Rachelle Viktoria Morgan - Átlag diák
P.B: Lily Loveless
Inf.: Cholé J. Sanduers legjobb barátnője
____________________________________
Amy Arizant - Nagymenő
P.B: Dianna Agron
Inf.: Cholé J. Sanduers ellensége
____________________________________
Leonidas McDonald - Gettó, Táncos vagy Ágtlag
P.B: Asher Book vagy Nathan Holliday
Inf.: Asher Black legjobb barátja
_____________________________________
Antony Woolgar - Gettó, Táncos vagy Ágtlag
P.B: Tom Felton vagy Kevin Flamme
Inf.: Asher Black legjobb barátja
_____________________________________
Chatrine Smith - Táncos
P.B: Megválasztható
Inf.: Alexis L. Cooper legjobb barátnője
_____________________________________

Mira (Miranda) Havoc - Táncos
P.B: Megválasztható
Inf.: Alexis L. Cooper ellensége
_____________________________________
Masha McKenna - Táncos
P.B: Megválasztható
Inf.: Sebastian McKenna húga
_____________________________________
Anthony Robert Green - Világhírű billentyűs és gitáros
P.B: Jared Leto vagy Ian Somerhalder
Inf.: David Green nagybátyja
_____________________________________
Tyler Masterson (Powers) - Nagymenő
P.B: Nick Hoult vagy Jackson Rathbone
Inf.: Scott Masterson mostoha/fogadott bátyja

_____________________________________

Eliza McAdams -Nagymenő vagy Átlag diák
P.B: Hayley Williams
Inf.: Scott Masterson gyerekkori legjobb barátja
_____________________________________
Maddox Lanchester - Kívülálló vagy felnőtt
P.B: Sean O'Pry
Inf.: Chelsea Lanchester imádott bátyja



Ki van itt?
Jelenleg 19 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 19 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Hétf. Okt. 07, 2024 1:50 am-kor volt itt.

 

 Belső udvar

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Tiffany Burns
Nagymenő
Nagymenő
Tiffany Burns


Hozzászólások száma : 77
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 27.

Belső udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar - Page 2 I_icon_minitimePént. Feb. 04, 2011 8:27 am

-Hát igen... a külső ami megfog, a belső ami megtart. Ez mindig így van. *Halvány mosoly jelenik meg az arcán, viszonozza a csókokat ahol csak tudja. A következményekre pedig felvonja a szemöldökét. Szemei felcsillannak... David még nem tud róla egy dolgot.*
-Nálam ez hiába. Nem vagyok csiklandós. *Komolyan. Meg sem rezzen a csiklandozásra. Szereti ezt... az emberek többsége ugye az, szóval ő ilyen kivételnek érzi magát. Kicsit belecsíp ő is David oldalába, hátha a fiúnál ez a dolog hat. A kijelentés meglepi. Ő nem szokta általában ezt a szavat kimondani.*
-Én is. *Kacsint egyet kicsit belepirulva. * Ennek örülök. *Sokan mondták már ezt neki, de azok nem gondolták komolyan. Kivéve egyet... de most Daviden látja, hogy minden úgy van ahogy ő mondja. A nyakcsókokat pedig élvezi... imádja.*
Vissza az elejére Go down
David Green
Átlag diák
Átlag diák
David Green


Hozzászólások száma : 94
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 28.

Belső udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar - Page 2 I_icon_minitimePént. Feb. 04, 2011 9:59 pm

-Benned minden megfogott. Mert annyira... gyönyörű vagy. *Támasztja neki a homlokát a lányénak. Komolyan gondolja mindezt amit mond.*
-A franc.. Elfelejtettem. *Vakarja meg a fejét, de aztán odalép a lányhoz, és szájrapuszikat ad Tiffanynak... Ő egy kicsit megrázkódik, de nem neveti el magát. Persze jó értelemben.*
-Tudod. Ez annyira... fura... Erről csak.. álmodni mertem volna, és most itt vagyunk. *Közben tovább csókolgatja a lányt. Nagyon szereti. Mindent. Az illatát, a puha bőrét, és legfőképpen a természetét.*
Vissza az elejére Go down
Tiffany Burns
Nagymenő
Nagymenő
Tiffany Burns


Hozzászólások száma : 77
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 27.

Belső udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar - Page 2 I_icon_minitimePént. Feb. 04, 2011 10:07 pm

*Most csak pirulni tud. Nem is mond az első kijelentésre semmit, mivel... nem tud rá mit válaszolni. Egy köszönömöt elhajt, aztán csak felvonja a szemöldökét...*
-Most már ezt is tudod, hogy nem vagyok csiklandós. *Néha neki is kihagy a memóriája. Továbbra is a 'fiún' van, tehát a derekát fonja át lábával és végig mosolyogva csókolja vissza a másikat.*
-Nem vagyok nehéz? *Érdeklődik udvariasságból, bár tudja, hogy nem az mivel eléggé vékony. *
-Igen, eléggé furcsa. *Ő mindenkit megkaphat magának, és mondjuk ebben sem kételkedett, mármint hogy David elutasítja...* Nem megyünk fel hozzád vagy hozzám? Hideg van... *Kacéran kacsint egyet és várja a választ.*
Vissza az elejére Go down
David Green
Átlag diák
Átlag diák
David Green


Hozzászólások száma : 94
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 28.

Belső udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar - Page 2 I_icon_minitimePént. Feb. 04, 2011 10:27 pm

*Még mindig a lányt nézi, mást nem is tudna, és nem is akarna. El van varázsolva, ez látszik is rajta... De persze azért még annyira észnél van, hogy tudja mit csinálnak.*
-Tudtam eddig is, csak annyira szép vagy, hogy minden mást kivertél a fejemből. *Vigyorodik el.. Amolyan macsósan. Tehát amitől a lányok olvadni szoktak általában.*
-Dehogy vagy nehéz. Eszedbe se jusson ilyesmi. *Ad egy puszit a lány szájára.*
-De mégis igaz... *Vigyorog még mindig. Mást nem is nagyon tehetne.* -Hozzám szerintem ne, mert ott nagyon hideg van... Úgyhogy, menjünk hozzád. *De az istenért sem menne most. Egy hosszú csókot ad a lánynak, és közben a combjait alul megfogja, hogy tartsa.*
Vissza az elejére Go down
Tiffany Burns
Nagymenő
Nagymenő
Tiffany Burns


Hozzászólások száma : 77
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 27.

Belső udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar - Page 2 I_icon_minitimePént. Feb. 04, 2011 10:36 pm

*Ő észnél van, még nem szerelmes olyan túlságosan... de nagyon vágyott már erre és reméli, egy ideig meg is fogják tartani. Nagyokat mosolyog, szelíden, miközben Davidre sandít ismét. El van merülve a fiú szemeiben.*
-Persze, jó kifogás. *Még mindig a csiklandozós résznél tart, de most már ezt félre fogja tenni. Kacsint, a kijelentésre bólint és aztán végigsimít David hátán majd a csók közben beletúr a fiú hajába egy kicsit.*
-Akkor menjünk hozzám. *Nem zavarja egy érintés se... lenéz a földre, majd vissza Davidre.*
-Leteszel? Megyek én a saját lábamon is. *Nem akarja leterhelni a fiút avval, hogy vinni kell őt. De ha ellenkezik a másik, akkor ő hagyni fogja magát.*
Vissza az elejére Go down
David Green
Átlag diák
Átlag diák
David Green


Hozzászólások száma : 94
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 28.

Belső udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar - Page 2 I_icon_minitimePént. Feb. 04, 2011 11:09 pm

*Ő meg igen, mert szerelmes a lányba. Megfogta nagyon... Közben mosolyog.*
-Milyen kifogás? Én csak az igazságot mondtam.. Ami elég nagy volt, ugyanis tényleg nagyon gyönyörű vagy... És ezt a napot soha nem fogom feledni. *Vigyorodik el.*
-Rendben... Akkor megyünk hozzád. Ott úgy is jobban tudunk... Aludni. *Mosolyog, és lerakja a lányt, aztán hosszan, mohón de szenvedélyesen megcsókolja, aztán megfogja a kezét.*
-Tudom hogy tudsz menni. De most letenni sem akartalak. De végre a kezedet foghatom... *Ad egy szájrapuszit a lánynak.*
-Akkor, mehetünk?
Vissza az elejére Go down
Tiffany Burns
Nagymenő
Nagymenő
Tiffany Burns


Hozzászólások száma : 77
Age : 30
Join date : 2011. Jan. 27.

Belső udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar - Page 2 I_icon_minitimePént. Feb. 04, 2011 11:16 pm

*Kezd ő is az lenni... de még nem annyira.*
-Jó, elhiszem. *Kacsint egyet, majd elvigyorodik és mikor leteszik, csak egy kicsit nyújtózkodik. Aztán persze megfogja a másik kezét és elindulna... de megcsókolják. Viszonozza.*
-Aztán még felvehetsz. Megígérem. *Sandít Davidre, és egy apró bólintás után elindulnak felfelé. Pár perc után fel is érnek az Artemiszbe, ahol szerencsére senki nincs. Szobatársa napok óta nem volt fent.*
Vissza az elejére Go down
Asher Black
Gettós
Gettós
Asher Black


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2011. Oct. 25.

Belső udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 03, 2011 12:15 am

Belső udvar - Page 2 2lbck9f
Alexis



Unalmas egy nap. Igaz, hogy nem túl régen keltem fel, de akkor is. Elég baj ez, hogy még csak körülbelül egy órája vagyok fent és már szétunom a fejemet. Hol vannak egyáltalán az emberek? A belső udvar felé tartok, hiszen mondhatni, hogy ez a szokásos kis pihi ebéd után. Minden nap szinte ide járok. Na jó, lehet azért, mert lusta vagyok kimenni az udvarra vagy éppenséggel át a koleszba.
Egy világos színű farmer van rajtam valamint egy fekete póló felette kockás (kék-fekete) inggel, aminek az ujjai fel vannak hajtva. Az egyik pad felé veszem meg az irányt. Sehol egy lélek, még itt sem. Na nem baj.
Leülök, majd felhúzom a lábaimat és a zsebemből kiveszem a cigarettámat. Rágyújtok. Kiélvezem a mai első szálamat. Így szép az élet, ha minden megvan ami csak kell. Mostanság valahogy jobban fel vagyok dobódva mint az előtt, de ki tudja mitől.
Aztán zajt hallok. Szemem sarkából látom csak, hogy már nem vagyok egyedül. Nem fordulok meg, és nem is szólok hozzá csak teljesen nyugodtan szívom a cigimet, és néha a füstből karikákat képezek.
Vissza az elejére Go down
Alexis L. Cooper
Táncos
Táncos
Alexis L. Cooper


Hozzászólások száma : 26
Age : 30
Join date : 2011. Oct. 25.
Tartózkodási hely : pokooool

Belső udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 03, 2011 12:51 am

Belső udvar - Page 2 Tumblr_lheonoxzz91qh6z0uo1_500
Asher

Reggel mire ébredek? Hát persze hogy arra, hogy szobatársam Mira (akit mellesleg utálok) porszívózik a szobában. Hisztérikusan felkeltem, és gyilkos pillantást vetettem rá. Most komolyan... Ilyenkor kell porszívózni? Már Cath elmenekült, mivel az ágya üres. Mira győztes vigyort megejtve folytatta a munkát. Én meg odasétáltam, majd ráléptem a porszívó ki-bekapcsoló gombjára.
-Ez most komoly? Ilyenkor kell munkálkodni, amikor mindenki alszik?! Ez már nevetséges!
Fakadtam ki hisztérikusan. Már kihúzta a gyufát nálam, de nem hagyja abba. Most komolyan, mi a baja velem?
-Ha te nem csinálod meg, valakinek meg kell...
Vont vállat halál nyugodtan, majd folytatta. Úgy érzem nem érti a célzást, ezért villámgyorsan felöltöztem, majd nagyjából kilökve az ajtót keretjéből elviharoztam a helységből. Most már a vakolatot is szedegetheti.
Az iskola belső udvara felé tartottam. Azt hiszem, megkeresem Cath-et. Vagy nem. Mivel lusta voltam elmenni a kijáratig, az egyik nyitott ablakon kiugrottam. Úgy is olyan alacsonyan vannak. Senki sehol. Gondolom a városban lézengenek a diákok. Elindultam valamerre, igazából nem néztem az irányt, csak mentem. Magamban szitkozódtam, nagyjából még fel sem ébredtem. Hirtelen nekimentem egy padnak, majd halkan felsikítottam. Rendesen bevertem a lábamat...
De a padon ült valaki. Remek!
A felismerés villámként csapott belém. Ash. Az egyik volt barátom. Vele volt eddig a leghosszabb kapcsolatom.
-Hello!
Köszöntem mosolyt erőltetve az arcomra. Neki támaszkodtam a pad háttámlájának.


______________________________________________
Megjegyzés: Igyekeztem.Smile
Öltözet: polyvore.com/cgi/set?id=38986506
Vissza az elejére Go down
Asher Black
Gettós
Gettós
Asher Black


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2011. Oct. 25.

Belső udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 03, 2011 1:00 am

Belső udvar - Page 2 2lbck9f
Alexis



A sikoltásra kaptam fel a fejemet. A cigicsikket éppen akkor dobtam el, így vettem erőt magamon és hátranéztem. Alexis. Jó régen láttam már... egyszer kétszer feltűnt még meg pár szót beszéltünk, de nem túl sokat azóta amióta szakítottunk.
Visszafordultam, majd megbizonyosodtam róla, hogy mindjárt itt van mellettem. Halványan elmosolyodtam. Igazából semmi bajom sem volt vele, csak na... kicsit fura az embernek az exével beszélgetni úgy, hogy azelőtt meg mindent tudott a másikról.
-Szia Lexy. - Kicsit azért elmosolyodom, persze láthatólag ez sem túl őszinte. A térdére nézek, majd kicsit arrébb ülök a padon, hátha le akar ülni. Úgyis rég beszéltem vele, hátha valamiről el tudunk kicsit... tárgyalni.
-Jól vagy? - Célzok a lábára, amit az előtt beütött. Mellesleg nagyon nem szeretek az exeimmel beszélni, hiszen olyankor sosincs semmi normális témám a másik felé. Talán neki lesz majd. Legalábbis nagyon nagyon remélem. Nem szeretném azt a kínos csendet átélni, amit annyira utálok. Ismét rágyújtok. Semmit nem változtam, ugyan az a személy vagyok azóta is, amióta Lexyvel voltam. Konkrétan nem nézek rá, inkább csak a szemem sarkából figyelem őt és a mozdulatait.
Vissza az elejére Go down
Alexis L. Cooper
Táncos
Táncos
Alexis L. Cooper


Hozzászólások száma : 26
Age : 30
Join date : 2011. Oct. 25.
Tartózkodási hely : pokooool

Belső udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 03, 2011 2:50 am

Belső udvar - Page 2 Tumblr_lheonoxzz91qh6z0uo1_500
Asher


Megpróbáltam leplezni hirtelen jött fájdalmamat, amit sípcsont tájékon éreztem. Pedig nem is vertem be nagyon. Mindegy, úgy is elmúlik, meg ha nem, akkor pihentetem. Eléggé érzékeny a lábam a sok megerőltetéstől, a rengeteg, mindennapos tánctól. Elég kemény edzéseket kapunk, habár eddig még sosem fájt. Csak volt pár izomlázam, de az meg más tészta.
Picit megmozgattam a lábamat, megszokásból. Asszem így kevésbé fáj, vagy mi. A kétballábas szintetizátoros ismerősöm is mindig ezt csinálja. De hamar abbahagytam, csak még jobban fájt. Mellébicegtem, majd leültem a pad másik szélére. Feléje fordultam, hogy jobban lássam.
-Hát, ja. Csak kicsit fáj, de nem vészes...
Füllentettem megjátszott jópofával, de a mosoly lassan őszinte lett. Ez sem én vagyok. Talán túl reggel van?! Habár most amúgy sincs kedvem "önmagamat adni"...
-Rég beszéltünk, minden rendben?
Érdeklődtem kedvesen, illedelmesen. Egyébként tényleg érdekelt, hisz a szakításunk óta alig beszéltünk pár szót. Meg hát, jobb lenne, ha barátok maradnánk. Van pár olyan szétszakadt pár az iskolában, akik azóta utálják egymást, folyton csipkelődnek egymással. Az eléggé gáz... És én nem szeretnék ilyen helyzetbe kerülni. Meg Ash ahhoz túl fontos volt nekem, hogy csak elhajítsam...


______________________________________________
Megjegyzés: picit rövidlett Neutral
Öltözet: polyvore.com/cgi/set?id=38986506
Vissza az elejére Go down
Asher Black
Gettós
Gettós
Asher Black


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2011. Oct. 25.

Belső udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 03, 2011 7:33 am

Belső udvar - Page 2 2lbck9f
Alexis



Szemem sarkából figyelem végig ahogy mellém biceg és leül. Akkor fordítom csak felé a pillantásomat, miközben kifújom a füstöt is. Ma valahogy olyan túlságosan laza vagyok véleményem szerint. Nem is tudom miért... körülbelül semmihez sincsen kedvem. Még egy slukkot szívok abból a cigiből, de aztán bólintok egyet arra amit mond és én is megszólalok már. Tényleg nem akarok bunkó lenni.
-Akkor jó.
Nem hiszem el amit mond. Ismerem, eléggé ahhoz, hogy lássam rajta, mikor nem mondd igazat. Nem említem meg neki, hogy tényleg nem hiszem el, annyiban ahogy a dolgot. Eldobom inkább a csikkemet, majd a kérdésére kicsit elmerengek. Igazából ez egy nagyon jó kérdés volt. Vajon minden rendben van velem?
-Mondhatjuk. Élem az életem, néha nagy kanállal néha nem. Tudod, a szokásos. Na és veled? Történt valami új?
Na jó, azért egy kicsit tényleg érdekel, hogy mi van vele. De csak egy kicsit. Én tényleg nem haragszom rá, meg semmi csak... Kicsit tényleg besokalltam már tőle meg minden.
-Kicsit nyúzottnak tűnsz.
Pillantásomat rá vetem majd a messzeségben lévő kék színű aprócska virágra. Ami nincs is olyan messze. Viszont most egyáltalán nem Lexy jár a fejemben, hanem Chels.
Vissza az elejére Go down
Alexis L. Cooper
Táncos
Táncos
Alexis L. Cooper


Hozzászólások száma : 26
Age : 30
Join date : 2011. Oct. 25.
Tartózkodási hely : pokooool

Belső udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar - Page 2 I_icon_minitimePént. Nov. 04, 2011 12:50 am

Belső udvar - Page 2 Tumblr_lheonoxzz91qh6z0uo1_500
Asher

Fél lábamat felhúztam a padra, és finoman masszírozni kezdtem. Fáj, de úgy érzem jobb lesz tőle. Szóval egy kis ideig így maradok. Csak nézem, ahogy cigizik, miközben én visszaemlékeztem a régi szép időkre... És akaratlanul is elvigyorodtam.
Felsóhajtottam. Túl jól ismer már, hogy ne higgye el a béna kis hazugságomat. De hál' istennek nem tette szóvá, mert nincs hangulatom magyarázkodni. Őszintén ma sok mindenhez nincs hangulatom. Egyébként nem szoktam hazudni... ez nem is hazugság, füllentés. Ami nem ugyanaz, nem?
Kíváncsian várom a válaszát, közben kényelmesebb helyzetet vettem fel.
-Az jó.... Csak így tovább. Nálam a szokásos... Elvagyok... Heti két edzés helyett heti négy, szóval nem sokat unatkozok...
Válaszoltam mosolyogva. Kicsit sokat vállalok be, az a négy edzés azért rendesen megvisel. Cathy csak három napot tud eltölteni az edzőteremben, és csak két órát. Én három órákat maradok ott, néha kettő és felet. Fontos a gyakorlat, csak így lehetek a legjobb.
-Megvisel a sok edzés. De bírom...
Magyarázkodok a lehető legmeggyőzöbb stílusban. Pillantását követem. A közelben egyedül egy kék virág árválkodik. Majd visszapillantottam Ash-re. Az a nézés...
-Csak nem találkoztál valakivel?
Pillantok rá bujkáló mosollyal. Ismerős a nézés... Biztos lány van a dologban... Majd valahogy megtudom. Nem vagyok féltékeny, csak kíváncsi.


______________________________________________
Megjegyzés: picit rövidlett Neutral
Öltözet: polyvore.com/cgi/set?id=38986506
Vissza az elejére Go down
Asher Black
Gettós
Gettós
Asher Black


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2011. Oct. 25.

Belső udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar - Page 2 I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 1:07 am

Belső udvar - Page 2 2lbck9f
Alexis



Nem különösebben figyelem az arcát, csak akkor amikor hozzámszól. Egy aprócska halvány mosoly ül ki az arcomra végül csak, hiszen amennyire is szeretnék ellene tenni, nem tudok. Kedvelem Alexist.
-Ó hát az nem a legjobb. Nekem egész laza a dolog, ami mondjuk nem is gond annyira.
Vonom meg a vállamat. Tényleg nem bánom, hogy idén még nincs olyan túlzottan sok órám meg ilyenek. Tudok én a nélkül is annyira, amennyire szeretnék. Acélszürke szemeimmel oldalra pillantok, egyenesen az övéibe. Bólintok is egyet mellé. Én tuti nem tudnék annyit edzeni, mint ő.
-Hát elhiszem, hogy megvisel.
Gondoltam, hogy észre fogja venni a pillantásomat. Ő is ismer engem ugyan annyira, mint amennyire én is őt. Egy kicsit még mélázok, nem válaszolok a kérdésére. Aztán megigazítom a hajamat, kicsit csak végigsimítok rajta és bólintok.
-De, végre. Már épp itt volt az ideje.
Ami azt illeti, tényleg nagyon régen volt barátnőm már, tehát úgy normálisan. Az egyéjszakás kapcsolatok nem számítanak annyira. Most viszont tényleg csak Chels tud a fejemben járni.
-Na és... veled mi a helyzet pasi téren?
Kicsit érdekel azért, csak úgy vagyok vele, hogy ha már témánál vagyunk, akkor miért ne? A mosoly még mindig az arcomon van, ami fura, hiszen ma nincs is annyira jó kedvem.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Belső udvar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Belső udvar
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Udvar

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Alois Rock School :: Alois Rock iskola :: Előcsarnok-
Ugrás: